|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny Speedi
24.3.2008 18:55:25   
Mat3ja22
LP

za tiste, ki imate omenjejna vozička me zanima naslednje:
- za kateri voziček naj se odločim. mali je star skoraj 4 mesece. povejte mi prosim vaše izkušnje.
pa še nekaj me zanima. za 3 xl, če kupim zraven lupinico, ali moram dati športni del dol in potem gor samo lupinico, al se da lupinica na športni del. ker odkrito povedano, mi tisto ogrodje s samo lupinico ni čisto nič všeč user posted image .

LP, Mateja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
24.3.2008 19:01:50   
Strawberrie Cherrie
MI SMO IMELI 3XL comfort in smo bili noro zadovoljni user posted image user posted image user posted image gre v ležeči položaj, z njim smo rolali, makendam ni noben problem, sprednje kolo je vrtljivo, v glavnem ni da ni.
lupinica gre na adapterje in ne na športni del, meni zgleda odbito in prav nič čudno.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
24.3.2008 21:35:47   
ULLA K
MI SMO IMELI 3XL comfort in smo bili noro zadovoljni user posted image user posted image user posted image gre v ležeči položaj, z njim smo rolali, makendam ni noben problem, sprednje kolo je vrtljivo, v glavnem ni da ni.
lupinica gre na adapterje in ne na športni del, meni zgleda odbito in prav nič čudno.

[/quote]

user posted image user posted image user posted image  se strinjam

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
24.3.2008 21:54:35   
dreamz
Mi imamo speedija in sem zadovoljna!

Tudi mi smo izbirali med tema dvema modeloma, ampak sem se odločila za speedi zato, ker:
- popolnoma ležeč položaj nismo rabili, ker smo kupili košaro, pa še tamali je po enem mesecu moral bit vedno v naklonu zaradi polivanja...
- freestyle je full težek in okoren (tudi speedi je težek za ga spravljat v avto)
- speedi je po mojem okusu malo lepši in ima lepše barve
- rolaš lahko tudi s speedijem komot

Odločit pa se moreš glede tvojih potreb:
- če živiš bolj kje v vasi z makedamom ali v mestu
- če se boš vozila po neurejenih poteh (gozdnih ipd) ali le po pločnikih in trgovinah
- če boš morala voziček pogosto dajat ven in not z avta

Aja pa še to: meni je speedi zelo fajn za vozit, ker je gibčen, ima hitre obrate, lahko vodljiv z eno roko, ampak mi je težek in se s kolesi (ker so velika) skoraj vedno umažem, ko ga pospravljam v avto. zato sem že kupila en lažji voziček (6 kg model moon od babywelt, ki je podoben zapp-u) za na hitro po nakupih ipd, pa še za poleti, da se ne bom preveč potila s prelaganjem 12 kg.


_____________________________



(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
24.3.2008 21:55:37   
wing
Mi tudi imamo 3xl in je super voziček. Lupinica in športni del imata vsak svoja vodila, pa nič noro ne zgleda, da se lupinica ne daje na športni del. Voziček je super vodljiv, res sem zelo zadovoljna. Edina pomanjkljivost je teža, ampak če ti to ni merilo...
Pa še ena prednost morda pred speedijem-športni del se poleže v povsem vodoraven položaj, kar se redkokateri.
Če bi se morala, bi se še enkrat odločila zanj.


(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
24.3.2008 21:58:53   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

MI SMO IMELI 3XL comfort in smo bili noro zadovoljni user posted image user posted image user posted image gre v ležeči položaj, z njim smo rolali, makendam ni noben problem, sprednje kolo je vrtljivo, v glavnem ni da ni.
lupinica gre na adapterje in ne na športni del, meni zgleda odbito in prav nič čudno.



Se podpišem user posted image user posted image user posted image  Prijateljica je kupila speedija in po treh mesecih že iskala nov voziček, ki bi bil okretnejši in uporabnejši. Tudi to je res, da je težak in za v avto spravljat ena sama muka v vročih poletnih dneh, a ostale kvalitete odtehtajo.

< Sporočilo je popravil KT -- 24.3.2008 21:59:45 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
24.3.2008 22:06:20   
Anonimen
Tudi jaz imam Quinnyja 3XL comfort, pa sem zelo zadovoljna. Ima športni del, ki se ga lahko obrne, da je proti tebi ali v nasprotni smeri. Da se v ležeči položaj.
Speedy mi ni  všeč, ker se ne da  v ležeči položaj, najbolj me pa moti, da se hrbtišče da samo do nekega naklona, ne v sedeč pokončni položaj,  tako, da otrok sploh ne sedi notri ampak na pol leži. Videla sem otroke, ki so bili nekako dvignjeni brez naslona, ker jih je to motilo, hrbtenica pa zato trpi, kajne?. To je moje mnenje.  Pa dobro se odloči. Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 24.3.2008 22:08:25 >

(odgovor članu wing)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
24.3.2008 22:14:48   
Netopirčy81
Tudi mi smo srečni uporabniki  3 xl-ja user posted image user posted image . ga ne bi zamenjala za nobenga. Nismo mel lupince, vse ostalo pa user posted image .

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
25.3.2008 8:14:09   
MADMAX
mi imamo isto 3 xl-a in je super, športni del gre pa dol, če želiš namestiti lupinico, pa men izgleda čist ok

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort vs. Quinny ...
25.3.2008 8:47:34   
jaša2
mi imamo speedija in smo fuuuuul zadovoljni.user posted image user posted image  je ful lahko vodljiv, spredno kolo je vrtljivo, na makedamu ni nobenga problema. sami prevozimo ogromno poljskih in gozdnih potk, pa gre kot en terenc. pa tak luštkan je, pa zdaj so ful lepe barve prišle ven z novo kolekcijo, pa prednje varovalo se da dokupit...mi smo ful zadovoljni. pa jajčko in košaro komot namontiraš gor, pa ne zgleda čudno.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?