|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 11:54:24   
Petra P.
Pozdravček!

Ali so vaši malčki tudi tako navdušeni nad letečimi zadevami okoli glave? Naš ima zdaj 2 tedna leteče medvedke in je drugi otrok :bravo::bravo::bravo:. (star bo kmalu 3 mesece) Gleda jih po kako uro skupaj. Najraje sicer, če jih kdo gleda z njim, ker so mu malo prepočasni in je fino, če mu jih še malo potresemo, ampak vseeno... Pa kako se pogovarja z njimi in maha z vsemi štirimi!

Razen medvedkov ga pritegne le še akvarij. Po moje zato, ker ne loči med TV (ki mu ga ne dovolimo gledati) in akvarijem. Tudi ta je velik, svetel in nekaj not miga. Če bi se dalo, bi skozi strmel vanj, tudi zaspimo radi tako (ampak ga je težko tako držat).


Neposredna povezava do sporočila: 1
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 11:57:53   
Pupica
:zmeden:kakšni leteči medvedki:zmeden::zmeden:
:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 12:00:15   
Petra P.
Tista igrača, ki se pritrdi na postlico in pol se trije medvedi s krili (??) podijo otroku okoli glave, zraven pa zadeva še nekaj poje in lučke svetijo...

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 12:16:51   
total
Tudi moj je navdušen nad tem,tako se zamoti v posteljici.

Lp:rozica:

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 12:18:26   
Miško
Od Fischer-Price, ja tudi jaz bi jo kupila, ker je na baterije. Mi imamo eno čisto lepo od medvedka Puja, ampak jo je treba kar naprej navijat - jaz nevednica. Ampak bom že potrpela, semi zdi neumno, da bi otročič imel dve enaki igrači.Pa še enih 12.000 stane v BC.

LP

Miško&Matija

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 12:18:55   
BONI*
Mi imamo podobno stvar, samo da gor niso medvedki, ampak pajacek na luni in zvezdice-vse zelo pisano. Luka še nima 2 mesecev, pa že z zanimanjm strmi tja gor. Res pa je, da še ne zdrži tako dolgo kot vaš.

Lp, Boni& Luka

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 16:32:09   
Tinca7
Lara je tut čist nora nanje! Vsakič ko popapa jo damv posteljico in kakšne 20 minut posluša pesmice in gleda medvedke, potem pa dobi dudiko in že pančka. SUPER! Samo, koliko baterij ta stvar pokuri:((.

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 16:56:37   
Jančika_
Tinca, nabavi polnilec in baterije za polnjenje. Na zečetku je malo večji vložek, ampak se hitro povrne.

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 19:31:26   
Pupica
aha...že vidla, sam ni blo jasn kateri medvedi letajo po sobi:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 22:19:10   
LIALIA
Naša jih pa sploh ne mara. :( Kar jokat začne ko jih vidi, sem tako razočarana.:(

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Odkrili smo leteče medvedke!
4.2.2005 22:31:21   
lin
Mi smo bli na začetku tudi ful navdušeni nad tole stvarco,pol pa je počasi postalo že malo dolgočasno in se ni več zmenila za njih!

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Odkrili smo leteče medvedke!
5.2.2005 19:45:01   
Petra P.
Lin, eno vprašanje - po kolkem času pa se jih je naveličala? Ker pri nas grejo te baterije tudi zelooo hitro, pa so res drage. Ampak, če se jih kmalu naveličaj, pol ne bomo kupovali polnilca in tistih baterij...

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Enako ime?
Masha_M

Če bi izvedeli, da je nekdo od vaših bližnjih otroka poimenoval enako kot vi svojega, ali bi se počutili...?

jezno, užaljeno? (30%)

počaščeno? (32%)

indiferentno? (39%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!