|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   topla-gosta hrana
4.2.2005 11:20:34   
Molato
živijo!
zanima me,ali katera ve, kje se da kupiti termo posodo, v katero shraniš topel gost obrok, v kolikor se odpraviš ven v naravo, kjer ni možnosti, da bi hrano pogrel. Kako se ve znajdete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   topla-gosta hrana
4.2.2005 11:26:33   
M&P
Tudi jaz iščem tako termo posodo že kar nekaj časa in je pri nas še nisem našla:(.Mogoče kje v Avstriji ali Italiji,če kakšna ve?:zmeden:

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   topla-gosta hrana
4.2.2005 11:59:39   
Pupica
hm..nismo že tako daleč, ampak tudi mene zanima:zmeden:

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   topla-gosta hrana
4.2.2005 12:50:14   
NinaŠ
Nabaviš kako manjšo hladilno torbo in vložke za not zavreš namesto zmrzneš. Sicer še nisem poizkusila in edina stvar ki je ne vem - ali lahko tiste vložke zavreš - če tega ne smeš, poj lahko namesto tega uporabiš tiste vrečke z modrim želejem, ki se uporabljajo za obkladke (mrzle ali tople, kupiš v lekarni). Če torba drži hladnoto, bo tudi toploto (verjetno pa ne ravno cel dan).
LP

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   topla-gosta hrana
4.2.2005 16:58:25   
Jančika_
Kaj pa, če daš pač topel obrok v navadno termovko? Kako manjšo? Pomoje bi čisto lepo šlo.

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   topla-gosta hrana
4.2.2005 19:21:04   
M&P
Problem je,da so navadne termovke ful ozke in ne dobiš potem goste hrane ven:zmeden:

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   topla-gosta hrana
4.2.2005 19:45:33   
Pupica
ninaš, mi smo te modre vložke uporabljali, vendar pomoje prov velike temp.ne zdržijo ker so namenjeni kao tel.temp.človeka
edina stavr, k je lahko pol toplejša je termofor:ups::ups::ups:je pa prevelik za v torbo:(

kaj pa take, kjer se voda not nalije?Je kje vidla kakšno tako?kot navaden krožnik, le da ima še pokrov...:zmeden:

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   topla-gosta hrana
4.2.2005 20:38:51   
NinaŠ
Pupica, mislim tiste vložke z modrim gelom, ki jih lahko zavreš 8ali zmrzneš) - verjemi, kar nekaj časa so fejst vroči in če daš enega pod in enega nad posodo s hrano bi moralo za nekaj časa zdržati. :zmeden:
LP

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   topla-gosta hrana
4.2.2005 21:54:40   
Anja167
Mi imamo na morju za na plažo eno tako malo hladilno torbico. Poleti tako dobro drži temperaturo, da bi po moje tudi zdajle pozimi tudi držala hrano toplo. Ne vem pa, kje se da to kupit (na Cresu v Punti Križi v trgovini? :)- )

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   topla-gosta hrana
4.2.2005 21:55:11   
andrejaz
Kaj pa od Aventa - termalni nosilec za stekleničko? Mi sicer še nismo začeli z gosto hrano, ampak sem ravno vidla na zadnji strani od današje Arielove reklame - pa še znižano je iz 3590 na 2513 SIT. Mislila sem, da bi namesto stekleničke z mlekom, notri dali stekleničko z gosto hrano.

Kaj mislite o tem

(odgovor članu Molato)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




učitelji oš jožeta moškriča
popi

Anketa za vse na oš Jožeta Moškriča.

Sabina Mattersdorfer (65%)

Marko Popit (7%)

Damjan Košir (9%)

Mojca Štangar (2%)

Klavdija Rudolf Voje (7%)

Barbara Jordan Fleten (9%)


Število vseh glasov: 54

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!