|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Suha in razpokana dojenčkova koža?
13.3.2008 23:20:18   
Petrca123
Ojla drage mamice,
zanima me, če je normalno, da ima moj dvotedenski sinko zelo suho kožo po rokah (prstki, pa še malo višje proti komolcu), nogicah (pri gležnjih) in malo po trebuhu. Koža se mu prav lušči, zato me zanima, če je tudi pri drugih tako in kako mu pomagati? Sicer pa jutri začnemo s kopanjem, mogoče bo potem kaj bolje user posted image

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
13.3.2008 23:22:42   
rija
seveda ni nič narobe...nič sekirat...koža se mu bo lepo sčištila...

jaz sem mojega od prvega meseca pred kopanjem vsak večer masirala z lekarniškim olivnim oljem ca. 20 minut, potem skopala v vodi, obrisala in mel je tako kožo ko puter....nikoli nobene druge kreme...samo olje in voda. user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Petrca123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
13.3.2008 23:38:57   
sabina08
Naš miško je tudi imel suhe rokice in nogice - je povsem normalno. Z razliko od Rije sem uporabljala mandljevo olje (je vseeno katero, samo da je naravno). Pa še to - odsvetujejo uporabo kopeli, samo gola H2Ouser posted image .

(odgovor članu Petrca123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
13.3.2008 23:40:59   
rija
za mandljevo sem jaz slišala, da je lahko alergeno user posted image  od moje prijateljice malčica je bila totalno rdeča po njem.....sve hodile na isto masažo in maserke kar verjeti niso mogle user posted image user posted image  zgledalo je resnično grozno......pa so tudi one sicer uporabljale mandljevo....

mah je vseeno, samo, da lepo naolji kožo user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sabina08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
14.3.2008 7:54:36   
nemrak
user posted image user posted image ,
naša je imela iste probleme. Me je bilo kar strah kaj bo.
Pa so mi svetovali, da v vodo dam malo olivnega olja (lekarniško) in jo potem tudi namažem z njim. Pa kopali se nismo vsak dan, po nasvetu P. SEm jo pa vsak dan, tudi večkrat na dan namazala z hladilnim mazilom, ki vsebuje olivno olje. Se kupi v lekarni. Meni jo je P dala tudi na recept. Ima pa sedaj prekrasno kožo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
14.3.2008 8:06:47   
Lunca1
Naš se je tudi luščil po rokah in nogah in hrbtu. Po nasvetu patronažne smo mazali z bepantenom.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
14.3.2008 13:06:13   
tiktak
Našemu se tudi še malo lušči koža. Jaz ga kopam v kopeli linola fet, se kupi v lekarni. Naš ima po njej super kožo.

(odgovor članu Petrca123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
22.3.2008 14:16:10   
jencili
jaz pa sem našega mazala z ribjim mazilom in morm rečt, da sem zelo zadovoljna. Je res lepo pomagalo in se tudi zelo na hitro pozdravilo

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
22.3.2008 14:35:53   
Anonimen
Kreme, ki nam niso pomagale, so pa v redu za suho kožo; ribodermin, od Mustele Cold Cream, olje olivno in mandljevo. Pomaga nam zaenkrat Panthol krema, tri mesece je star, je lekarničarka rekla, da je bolj učinkovita kot Bepanthen. Odvisno, kako težavna je koža, od našega je zelo. Vprašaj lekarničarko, če to kremo že smeš uporabiti?

< Sporočilo je popravil decembrka -- 22.3.2008 14:36:37 >

(odgovor članu jencili)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
22.3.2008 15:31:18   
ursalara
Seveda je to normalo sploh ko se otročkova koza cisti ne skrbi mi smo v vodo pred kopanjem dali malo oljcka po kopanju ji namazem gubice z oljckom telo pa z mlekom od niveje to mi je priporocila patronazna in zaenkrat nimamo problemov z suho kozo(trkam).

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
22.3.2008 22:13:15   
livia
To je čisto normalno, saj je 9 mesecev plaval v vodi.
Jaz sem mojima obema hčerkama to rešila z Ribodermin kremo, ki jo dobiš v vsaki lekarni in jo pri vsakem previjanju namažeš na ta mesta. Res dobra stvarca. Olja je meni pediatrinja osvetovala, ker kao koža ne diha. Mi je pa priporočala naj v vodo ko kopamo otroka kapnem par kapljic mandljevega ali olivnega olja in potem je otroček cel fajn masten.

(odgovor članu Petrca123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Suha in razpokana dojenčkova koža?
23.3.2008 18:15:21   
skuštrana
za mandljevo sem jaz slišala, da je lahko alergeno


Tole je res. Jaz sem drugega otroka rodila v Postojni in tam odsvetujejo uporabo mandljevega olja zaradi alergij.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?