|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamašeni noski
8.3.2008 10:16:25   
nana.dd
Pozdravljene,

ker imamo nenehne težave z noskom in sem že nekajkrat prosila za nasvet na forumu, lahko povem da smo včeraj zvečer, ko nismo vedeli kaj lahko še naredimo preizkusili BABY VAC - ARIANNA, ki nam ga je posodila prijateljica. Moram priznati, da sem bila malo skeptična ker nastavek priklopiš na sesalec a je podvig uspel in posrkal vso nesnago z nosu. Primeren je od rojstva do 6 leta starosti. Najdete ga na linku   http://www.minisvet.si/aspirator-nos-p-1057.php , če bi se katera odločila za nakup.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 10:20:00   
Lunc_a
Ja vemo,že nešteto tem pod naslov aspirator ali pa baby vacuser posted image

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 10:22:39   
nana.dd
ja vem, da je nešteto tem na noske, sam ravno prejšnji teden je ena zopet spraševala o tem in sem samo želela pomagati....user posted image ..tistim mamicam ki so še začetnice

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 10:22:48   
spacey
Ja, res je fajn stvar.

@Lunc_a: Informacij ni nikoli preveč, pa čeprav so iste in se ponavljajo. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 10:23:23   
Lunc_a
spacey zato je temu primeren iskalnikuser posted image
če ne najdeš pa vprašaš a ne

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 11:22:10   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

spacey zato je temu primeren iskalnikuser posted image
če ne najdeš pa vprašaš a ne



se strinjam!

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 12:26:25   
Maleal
Saj vseeno ,če je nešteto tem,to je stvar,ki nikoli ni preveč,drugo je,ko se na spolnosti sprašuje kolk krat na teden sexamo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 15:25:30   
rija
evo, to je to...da boste vedele....user posted image

user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 16:33:14   
sonček5
Rija

Našedva tavečja ga tudi uporabljata, tako da ni samo do 6 leta. Pa tudi sama sem ga preizkusila seveda z sterimarom in je super, kajti kapljicam se poskušam izogibat, vsaj čez dan. Za ponoči pa brez kapljic ne gre in tudi našemu 4mesečniku zvečer kanem v nos kapljico operila za otroke in potem celo noč prespi.
Tale vak je res revolucionarna zadeva, čeprav sem bila tudi jaz v začetku nekoliko skeptična zaradi prikolpa na sesalec. Priporočam ga vsem

Sonček

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 19:43:34   
rija
seveda je nad 6 let....ne vem zakaj propagirajo do teh let user posted image  
moj tastari si pri štiridesetih rad spuca nos s tem aspiratorjem, sploh, ko je ful prehlajen in bi od večnega smrkanja dobil že kraste pod nosom....tak pa je vsaj en čas mir pa ni treba dražit kože z robčkom user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sonček5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?