|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekmurje-prlekija 08
5.3.2008 18:12:59   
bastian111
Tudi mene zanima koliko nas je v pomurju in prlekiji ,ki letos pričakujemo naraščaj in seveda smo dobre forumovke in čveke!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.3.2008 18:37:53   
Anitka
Evo mene. Jaz sem Prekmurka, pričakujemo pa v mesecu majuuser posted image user posted image Tudi mene zanima, če mi bo katera forumovka delala družbo v P.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.3.2008 18:48:44   
Serendipity
user posted image  No, jaz (še) nisem ampak upam, močno upam, da bom v letu 08! user posted image  



Ampak nekaj pikapok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo vaša nosečnost čarobna.



ps: čiglij, san nej user posted image  bom pa vseeno malo firbcala občasno pri vas, tak za lüšte, či seveda lejko ....user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.3.2008 18:53:01   
bastian111
Lejko ,lejko,sigdar si povabljena! Sama san se fejst začudila ka si napisala v prekmurščini pa tak je faj tou čuti. se čujemo pa vupan ka nas ge več kak pa samo tri!LP user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.3.2008 18:57:52   
Anitka
Serendipityuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bodo user posted image user posted image čimprej.

Eno forumovko Prekmurko še poznam. Ona ima PDP septembra.

Bastian, ti imaš PDP v juliju?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.3.2008 18:58:44   
alea01
No, vas bom sam pozdravila. Sem goričanka, ki je priženjena v Celje. Nekak se mi zdi fajn, da imajo tudi prekmurci svojo debatouser posted image user posted image user posted image . Jaz imam rok junija, vam pa želim veselo, srečno nosečnost in še bolj prikupne, zdrave bebike.user posted image user posted image user posted image user posted image
Lp

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.3.2008 19:41:42   
bastian111
Ja v mesecu Juliju točno 21.7 na monografiji pa 18 7 tak ka mo vidli kda bo. Samo ka de zdravo pa ka de fse vredi! Ge vas se fajn pozdravljam pa vupan ka mo tou debato dale vlekle ,vaček de nas doj brisale.Lp

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.3.2008 13:15:42   
bastian111
Sem Vam rekla ,če ne bo šlo naprej nas bodo "pobrisali"Lp

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.3.2008 13:20:09   
zokica
Pozdravljene, jaz sicer nisem Prekmurka, sem iz okolice Radenec, bom pa rodila v Rakičanu, rok imam 27.4.user posted image
Moja sestra je lani rodila v novi porodnišnici, pa je bila ful zadovoljna.

_____________________________

Mamici v veselje, atiju v ponos
pokukal si na svet brez zobkov in bos.
Vedno boš naš sonček mali,
saj smo te komaj dočakali.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.3.2008 16:27:53   
Anonimen
Evo še ene Prekmurke, ki bo rodila. Ampak jaz bom pa res v kratkem, rok imam 14. marca. Torba za porodnišnico je že pripravljena.

(odgovor članu zokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.3.2008 18:24:49   
bastian111
Želim ti srečo predvsem pa zdravo vrnitev nazaj domov.Pa nam nešče naj javi gda boš rodila! Mogoče znaš ka bo?Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.3.2008 19:29:06   
Anonimen
Do zdaj so mi trikrat pravli na UZ, ka de dečko. Vüpan, ka njemi je nej kaj kraj spadnolo, ka v roza barvi smo nej nika küpili user posted image .

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.3.2008 20:39:33   
Serendipity
Tok tok!

Ka mo po prekmursko vlekle? Super! No, ka je reksan tak malo srečkic v tej krajaj, ali smo pa prekmurke sramežljive? Ka resno dvomin. user posted image  No, ajde, ka bom malo temo začinila - kak dugo ste delale na dečici pa mate že kaj srčkov doma? user posted image

No, muva zaj delava na najnoj pikici dve leti pa pol. Nemava še nikaj, sva pa z februarom daniva na čakalno listo za ICSI (ali kak se že kratica napiše user posted image ) Tak, ka či de vse po sreči bom konec toga leta ali pa začetek drujgoga tudi v aktivnom postopki user posted image

Nova porodnišnica je super -  nekaj kolegic je rodilo zdaj v kratkom tan pa so vse tri navdušene, pa sestre so baje bole prijazne. Pa kelko san čujla tudi z drujgij pokrajin (nej samo Pomurja) dosta pridejo se rodit. Fajn nej?

No, vupa, ka de se ta tema fajn razcvela, ka resno paše po domače pijsate user posted image  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.3.2008 21:16:50   
Anonimen
Ge pa boš v postopke? Ge san bila v Maribori (IVF), gratalo je pa v prvon poskusi. To de najni prvi, mava pa v Maribori še dva zamrznjenčka.

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prekmurje-prlekija 08
8.3.2008 10:42:44   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Ge pa boš v postopke? Ge san bila v Maribori (IVF), gratalo je pa v prvon poskusi. To de najni prvi, mava pa v Maribori še dva zamrznjenčka.


Čestitam ti za tvojo prvo pikico! user posted image  user posted image

V MB-ji san. user posted image  

Moje drage pomurke - ker je to kako ''ženski '' dan, vam častim eno kaficu in vam želim lepo razvajanje (ps: saj tudi ve lejko svoje user posted image  razvajate user posted image )

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prekmurje-prlekija 08
8.3.2008 12:23:03   
bastian111
Tudi jaz vsem Vam čestitam ob dnevu žena!Lepo se imejte in Lp.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prekmurje-prlekija 08
9.3.2008 13:14:10   
Serendipity
user posted image  Imam občutek, da bi jaz, ki (zaenkrat) še ne spadam k vam najbolj čvekala user posted image  user posted image  

Vsekakor vam želim lepo, prelepo nedeljo in pobožajte bušije!

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prekmurje-prlekija 08
9.3.2008 18:44:47   
bastian111
Sploj nej rejsan,ti se samo pridruži pa ,če nej drugega kaj lejpoga ali pa smejšnoga napišeš! Tak nas je malo pa moremo vkup držati pa si kaj po domače napisati.Sama sem mejla dva ss, in po letu in pol san komaj zanosila.Zdaj san v dvajstom kedni pa vupan ka doguran do konca.Tudi meni so trije G. povedali ka nosim dečka,tak ka tudi mi nemamo nika pripravlenega v rouza barvi.Se bomo pa obljubin enkrat dobile na kavi v soboti ali pa ge indri.srečna san ka vas nej je sran od kec ste pa tudi ka znate ali pa ščete pisati po domače.Čistan vsi se lejko pridružite pa več ka nas ge več navol mo probale rešavati.user posted image

< Sporočilo je popravil bastian111 -- 9.3.2008 18:45:45 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 11:52:46   
bastian111
Pozdravljene Prekmurke ,v soboti je lep a vetroven dan .Lpuser posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 15:28:35   
Anonimen
Evo ge san prišla z CTG-ja. Nega nej duha nej sluha o popadkaj. V šoli za starše je babica pravla, ka se približno dva dni pred porodon dejte ne gible več tak fejst, ka se zmiri. No, te ge sigurno še dva dni nemo rodila, ka gnes pa mamo plesne vaje po trebuščeki.user posted image
Da san ležala v sobi za CTG so glih iz porodne pripelali eno ka je rodila. Poleg je bil tüj partner. Mi je tak šlo na smej ka je zgledalo kak da bi on rodil nej una. Una se je fajn smiđala, un je pa bil bledi kak smrt user posted image .

Vütro man še zadnje predavanje v Šoli za starše. Te pa vüpan ka pomali iden. Narod je že tak dosaden pa non-stop spitavle: Ka si še nej rodila? Ka še čakaš? Da bo kaj?

Evo: Zaj ka san to pisala san zmazala pol 300 g Milke. Te se pa čüdivan, ka san se zredila skoraj za 20 kg user posted image

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 16:54:25   
Anitka
Roda kama si hodla v Šolo za starše? Meni se začne drugi teden v torek in sicer v Rakičane. Me zanima kelkokrat je.

Pa seveda hiter porod ti želim.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 17:26:30   
Anonimen
V Rakičan odiva - moj ma celo vekšo volo kak ge oditi. Šestkrat je - sakši torek. Eto so pa teme:
1.  - Psihična priprava na porod
    - Uvod, vloga in pomen mišic medeničnega dna v času nosečnosti, med porodom in po njem, vaje po Keglu, dihanje v času nosečnosti, med porodom in po njem (san že pozabila - smo dihali 5 minut)

2. Anatomija in fiziologija ženskih spolnih organov

3. - Porod
   - Lajšanje bolečin ob porodu (pride anesteziolog - man papere za EA, najprej san misla Ultivo, pa je anestezist pravo ka je EA bokša)

4.  - Nega otroka
    - Ogled porodnega oddelka (glih da smo bili na ogledi so bile se porodne sobe fraj, tak ka smo jih vse vidli, pa za atije majo tüdi sobo v kateri je TV)

5.  - Izgled novorojenčka in dojenje (doktorca je gučala samo kak je zdravo dojenje, o izgledi je nej pravla nika)
    - Sprememba drže v času nosečnosti (to san pa nej šla, ka to je telovadba in mi je doktorca sama pravla naj ne telovadin - sicer pa itak nemren ka san že kak kit na süjon)

6.  - Poporodno obdobje
    - Nadaljevanje dojenja in vpis v materinsko knjižico

Trpi pa od 16.00 pa do cca 18.00 ure (odvisno če se dosti spitavle).
Što predavle san ti nej pisala, ka verjetno nedo pa eni pa isti.

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 17:43:46   
Anitka
Ja fala za tak obširne informacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image In kda je najbole važno ka je partner prisoten?

In ti si se odločila za EA? Boš te malo poročala, nej?user posted image Mene je tudi fejst miko porod v vodi in Ultiva.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 17:46:11   
mihaela1
Lepou pozdravlene user posted image Prekmurke,
ge san drugače iz MS,zdaj pa san oženjena v okolico Radenec.PDP man 05.07.2008,mi mo mele user posted image dečka,pa tudi prvi je user posted image dečko in je star 22 mesecov.Rodila mo v Rakičane,prvič san mela CR,zdaj mo pa še vidli kak bo.Vuplen ka de nas več Prekmurcov oz.Pomurcov za čvek na ton forume.Zdaj pa moren iti ka me mali nuca.Lepou bojte in uživajte v nosečnosti,ka de prehitro mijnola pa tak fajn nede več nikdar-se malo hecan.Kda do deca,te de še fajn in vesejlo.

Pozdrav v Prekmurjeuser posted image user posted image

_____________________________

Mi imamo dva falotka luka in Niko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 18:02:09   
Anonimen
Pozdravlena Mihaela user posted image

Mojomi je bilo najbolje zanimivo, da smo si ogledavali porodni oddelek. Sicer pa smo samo prvi den napisali što je prišo, zaj pa več nišče nika ne preverja. Tak ka ge mislin, ka nemo dobili nikši paper o opravleni šoli za starše.

Boš pa vidla, ka anestezist ful navija za EA (zakoj bi ženske trpele, če v gnešnon svejti nej trbej), babice so pa glij nej navdušene - ka te morejo več skakati okoli tejbe.
Je pravo ka če popadek boli 10, z Ultivo boli 5-6, z EA pa 3-4. EA ti drži do konca, Ultivo pa moreš pred iztison prekinoti. Za vodo pa san razmila ka moreš že enok roditi, zato ka prvi porod trpi predugo in tak dugo nemreš ležati v vodi.
Znaš ka napišen kak je bilo, san pa zaj bole mirna ka man tej paper za EA.

(odgovor članu mihaela1)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!