|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež Römer King Plus
25.2.2008 12:31:27   
noka81
Živjo!

Kupujemo avtosedež 9 - 18 kg. Pozna katera tega, ki je danes v akciji v Baby centru prek spleta? Že nekaj časa ga izbiramo in smo si ogledali tudi ta model. Smo poskusili dat otroka sedet noter, pa se nam je zdelo čist ok. Nekje pa sem brala, da sedež v avtu "skače". Ima katera izkušnje z uporabo tega sedeža s prve roke? Je za kupit? Hvala vam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež Römer King Plus
25.2.2008 12:45:51   
MAŠKA
Nimamo ravno takšnega, imamo pa zdaj že kakšne 2 leti starega Romerja, mislim da je oznaka TS in Concorda Trimax. Oba sta kvalitetna, Romer celo bolj stabilen in kompakten, je pa res, da zdaj ko je punca stara 2,5 let, je Romer že skoraj majhen, Concorda še bomo pa komot uporabljali eno leto. Kar se tiče kvalitete, nimaš pri Romerju kaj zgrešit. 

(odgovor članu noka81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež Römer King Plus
25.2.2008 12:58:50   
nagica
Super, mi ga imamo.Pri testiranju v Nemčiji je bil najboljši. 

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež Römer King Plus
25.2.2008 13:49:38   
ajdaN
Sedež je super. Mi imamo sicer še lanski model, ampak razen opore za glavo je zelo podoben.

Mislim, da je sedež v tej skupini med večjimi, če ne celo največji, tako da ga boste lahko doooolgo uporabljal. Pa enostavno se mu spremeni naklon, v avtu pa niti malo ne pleše - si morš pa vzet čas pa ga ornk zategnit. Potem stoji kot pribituser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA
je Romer že skoraj majhen, Concorda še bomo pa komot uporabljali eno leto. 


Starejši sedeži so BISTVENO manjši. Imamo tudi enega starega 3-4 leta, pa je mulčku že čisto premajhen, v lanski model pa paše brez problema.

(odgovor članu noka81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež Römer King Plus
25.2.2008 14:33:11   
urskas
Nekje pa sem brala, da sedež v avtu "skače". Ima katera izkušnje z uporabo tega sedeža s prve roke? J


Ne v avtu čisto nič ne skače. Pravilno ga moraš pripeti, nategniti varnostni pas in ga nato z zaponko fiksirati.
Mi smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu noka81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež Römer King Plus
25.2.2008 15:27:30   
lukec
Prav tako imamo lanski model in smo zelo zadovoljni. Nič ne skače in je velik. Naš user posted image  je star tri leta in mesec in mu je v njem udobno, sicer je bolj suh fantek 16 kil, je pa zato velik 102 cm. Priporočam, testi so pa tudi o.k.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež Römer King Plus
25.2.2008 18:50:58   
kawasakica
mi imamo tega, nič ne skače in sem super zadovoljna.
na strani soncek.si imaš črnega za 210 EURuser posted image
dobro.... 2 Eur razlike, mogoče ti pa barva bolj odgovarja

< Sporočilo je popravil kawasakica -- 25.2.2008 18:53:39 >

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež Römer King Plus
25.2.2008 19:20:29   
lex
jaz imam za oba otroka tega (stari model brez opore za glavo), sedež nikamor ne skače, v njem pa sedi tudi 3 letnik in mu nikakor ni pretesen. Pač bundo je treba slečt (na krajših turah zdrži tud  njej) in se še nikoli ni kaj bunil. Pa ful enostavno se mu spreminja naklon. Midva ko sva kupaovala 2 sedež, sva sprobala tud Maxi cosija, pa se nama je obema prst zataknil pri spremnjanju naklona. Meni so super in tud potem naslednjega dobijo Romerja

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež Römer King Plus
26.2.2008 20:18:53   
bumerang
Jaz sem tudi rekla, da se premika. Ker se. Sem ga enkrat pri znanki montirala v avto, ki je rekla, da se ne premika, in je na lastne oči videla, da se (debata na forumu, kjer so vsi trdili, da se ne premika), potem sem šla pa še v trgovino, kjer mi ga je v avto montirala prodajalka, zategnila pasove do konca, in se premika.
Ko sedež montiraš in ga z roko potisneš, se sedež premakne nekje do 10 cm levo in desno in nekaj podobnega naprej in nazaj. In ne recite, da se ne, preden tega ne probate.
Zato sem potem vzela isofix sistem, ki se ne premakne niti za milimeter!

Je pa res, da se čisto vsi sedeži, ki so pritrjeni s pasovi, premikajo najmanj tako kot Romer King ali celo bolj. In da je med temi Romer pred leti bi najbolj varen. Ampak še vedno ne tako kot isofix (Romer Duo Plus).

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež Römer King Plus
26.2.2008 21:46:20   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: urskas

Nekje pa sem brala, da sedež v avtu "skače". Ima katera izkušnje z uporabo tega sedeža s prve roke? J


Ne v avtu čisto nič ne skače. Pravilno ga moraš pripeti, nategniti varnostni pas in ga nato z zaponko fiksirati.
Mi smo zelo zadovoljni.



Točno tako!
Če ga pravilno pripneš se niti premakne ne, kaj šele da bi skakal.
Gre pa za odličen sedež, ocenjen na vseh testih z najboljšimi ocenami.

Mi ga imamo v avtomobilu, ki nima isofixa, v preostalih dveh z isofixom pa Romer Duot plus.




(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež Römer King Plus
26.2.2008 22:16:09   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Ko sedež montiraš in ga z roko potisneš, se sedež premakne nekje do 10 cm levo in desno in nekaj podobnega naprej in nazaj. In ne recite, da se ne, preden tega ne probate.


No tole pa definitivno NE DRŽI! Pri nas se mogoče premakne cm sem in tja. Ampak res mogoče. Res si pa vzamem čas, da ga ornk zategnem. Porabim tudi po 5 minut (pa tudi več če je treba) in vlečem tisti user posted image  pas in zategujem z vso močjo. Ampak na koncu stoji dobesedno kot pribit (sprobano v več avtih) tudi ko se mali user posted image  meče po njem od ihte!

Se pa strinjam, da je isofix boljši, ampak zaradi tega ne bomo menjali avta.

< Sporočilo je popravil ajdaN -- 26.2.2008 22:18:06 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež Römer King Plus
27.2.2008 12:35:07   
bumerang
Kar sem jih jaz preizkusila namontiranih in odkar je bila ta debata pred leti, sem preizkusila še vsakega od znancev, in so vsi plesali. Montirali so mi ga pa v BabyCentru in so si vzeli kar nekaj časa. Seveda se je premikal v vse strani. Tudi potem, ko ga je po prvem mojem poskusu montirala ponovno in zategnila pasove.
Potem lahko zaključim samo, da je odvisno od avtomobila do avtomobila oz. od naklona med sedalom in naslonjalom. Čeprav jaz tako fiksnega kot Duo Plus nisem še videla.
Se pa definitivno strinjam s tem, da je med neizofix sedeži najboljši.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?