|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   breskve
12.2.2008 23:17:44   
jagoda10
Živio,
ali lahko doječa mamica je breskve ali so alergene?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: breskve
12.2.2008 23:22:40   
Blejka26
pravijo da srovega sadja in zelenjave prvih par mesecev ne priporočajo..jaz sem se tega držala,ker nisem hotela da otroka zvija..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu jagoda10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: breskve
12.2.2008 23:47:09   
lelčy
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

pravijo da srovega sadja in zelenjave prvih par mesecev ne priporočajo...



se strinjam, jaz sem sicer enkrat jedla paradižnik pa je tamalo tisti dan zvijalo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: breskve
13.2.2008 7:11:27   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

pravijo da srovega sadja in zelenjave prvih par mesecev ne priporočajo..


en sadež na dan za začetek, pest zelenjave (...) je vendar treba! da dobi mama kakšen vitamin in da se otroček postopima privaja. najbolj jih namreč zvija ne od hrane, temveč zaradi naseljevanja bakterij v njihovo črevesje.
breske pa, poskusi najprej s pol in opazuj otročka. jaz sem jih jedla, pa je bilo ok. so pa menda res alergene.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: breskve
13.2.2008 7:19:13   
bskrle
Sadjr že, ne pa breskve, ki niso sezonsko sadje. Jabolka, domača se sedaj je .

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: breskve
13.2.2008 8:19:31   
Anonimen
Moja izkušnja... obakrat sem jedla predvsem sadje v kompotih -seveda doma skuhanih in pa veliko kuhane zelenjave razen stročnic...Pa tudi kak krhelj svežega sadja in zelenjave ampak res pomalem...
Rezultat:
1. user posted image  nobenih krčev
2.user posted image  doktorirali smo iz zdravil proti krčem

in to ob isti prehrani...

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: breskve
13.2.2008 8:33:43   
mateyka
tuki (na švedskem) babice pravjo, da lahko ješ vse, samo zmerno in postopoma dodajat hrano, ki lahko napenja, v jedilnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: breskve
13.2.2008 9:23:52   
sneška_
Jaz sem jedla vse skoraj sveže. nisem jedla kumare pa fižolo. Drugo vse kar se je dalo pa nobenih krčev ni imela. Ampak sem jedla sezonsko sadje.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: breskve
13.2.2008 10:05:12   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tuki (na švedskem) babice pravjo, da lahko ješ vse, samo zmerno in postopoma dodajat hrano, ki lahko napenja, v jedilnik.


se strinjam z njimi user posted image
Potem pa je večina mamic in dece slabokrvnih, ker ne dobijo zadosti vitaminov in so skoz bolani.

Jaz sem jedla vse, pa noben ni imel krčev. Seveda sem pa vsak dan probala drugo sadje ali zelenjavo, da bi vedela, če kaj bo.

Teh breskev pa ne bi jedla niti, če ne bi bila noseča ali doječa mama. Tak so umetne in imaš filing, da ješ plastiko.



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: breskve
13.2.2008 12:22:04   
puri
Jaz sem vedno jedla čisto vse, pa nikoli niso imeli krčev. Saj je tudi za otroka dobro, da se je različne stvari, pa tudi preko mleka že spoznava različne okuse.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: breskve
13.2.2008 12:24:10   
Anonimen
jaz sem tud jedla vse, sploh breskve in nektarine, pa ni blo najmanjšega krča....bli so pa hudi po mleku, no še zdej so....

(odgovor članu puri)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: breskve
13.2.2008 19:08:55   
soncipunci
danes se v času dojenja svetuje, da ješ vse - čimbolj raznoliko hrano, tudi sveže sadje in zelenjavo, vendar naj bo sveže in avtohtono. ješ v malih količinah in če ga zvija, pač omejiš ali izločiš.

(odgovor članu jagoda10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: breskve
13.2.2008 20:17:50   
Naja30
Pač poskusiš in če ni krčev, ješ. Jaz sem se kakšna dva meseca kar izogibala določeni hrani, ker je mala imela krče, jedla sem pa kompote. To pa lahko.

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Takoj po menstruaciji?
qloq

Imam eno bolj splošno vprašanje, zanima me namreč kakšna je pri ženski možnost zanositve takoj po menstruaciji, kakšen dan ali dva ali 5.dni po mesnstruaciji ali je možnost večja ali manjša?

Da (60%)

Ne (9%)

Mogoče (12%)

Nevem (5%)

Obstaja (13%)

Ali je sploh ni (1%)


Število vseh glasov: 108

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!