|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelenjava ne diši
21.1.2005 16:28:53   
mamsi
A ni res, da se otrok "navadi" okusa in ne, da mu že od začetka nekaj diši in nekaj ne?

Naša 7 mesečna frajla je pri hrani tako odločna, že od samega začetka (4 meseci), da je že samo zavohala korenček, ni hotla ust odpret, al pa katerokoli drugo zelenjavo. Za sadje pa je vsa navdušena. Kako potem navadit otroka naj je tudi zelenjavo in meso, če pa usta odločno tiši skupaj, ko ji žlico nesem k ustom? Danes je bil hec, ko sem jo hotela prepričat, da je piščanec z bučkam nekaj najboljšega, pa je nisem uspela prepričat. potem pa sem iz heca dala prvič provat sadni jogurt in je skor žlico pojedla od užitkov.

Povejte mi kako jo navadit na zelenjavo in meso, mogoče sm pa tok zanč kuharca :zmeden2:, da ne mara moje čorbe, hehe.

Vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zelenjava ne diši
21.1.2005 16:49:37   
puri
Pri nas tut že točno ve kaj je dobro in kaj ne! Tista stvar, ki je meni zanič, je tudi njemu in tut pol noče odpret ust-ponavadi tut že kar zavoha! Ko pa vidi sadni jogurt se pa kar trese od veselja!
Pa tisto kar mi jemo za kosilo, bi vedno z veseljem jedel, kar pa naredim posebej zanj, mu pa ni preveč všeč :(!

lp

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zelenjava ne diši
21.1.2005 17:01:57   
thumbelina
Jaz zelenjavo pripravim tako,da najprej prepražim čebulo na žlički olivnega olja, potem pa dam v lonec še zelenjavo. To počasi dušim, malo solim in na koncu dodam kislo smetano in malo speštam. Mala je kot utrgana.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zelenjava ne diši
21.1.2005 18:08:51   
Anonimen
Našemu pa sploh nič ne diši.Lažem na srečo ima rad sadje-vsaj to:bravo:
Zelenjavno mineštrico takrat ko je dobre volje.:)
Ja pa fižolovo mineštro tudi vase spravi pa sem in tja makarone z golažom.Ampak so velike borbe.:((

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zelenjava ne diši
21.1.2005 21:10:33   
Gina
Naš ni hotel niti povohati sadja, zelenjavo pa komaj komaj... Potem je počasi začel zelenjavo, zdaj je pa tudi sadje - tako da okusi se spreminjajo tudi pri otroku.
Večji je pa npr. do drugega leta jedel vse razen mesa, potem je pa kar naenkrat začel štrajkat, pa ni jedel skoraj nič več.
To se spreminja.
Poskusi dat v zelenjavo mleko v prahu. Pa različne reči. Nekaj mu bo že všeč počasi. Ali pa če mu daš npr. kar cel krompir v roke - naš je tako začel jesti zelenj., ker sicer ni odprl ust za žličko. Prvo sadje, pri katerem je sploh odprl usta je bil pa kaki:zmeden2: Jabolka še danes ne more videti. Kaj češ, otroci so različni.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Ime Hugo
Evaa1

Kakšno se vam zdi moško ime Hudo?

Všeč (13%)

Ni všeč (87%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!