|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (ne)spanje
19.1.2005 11:46:26   
Tjuša
Živjo!
Tole je prava tema zame in mojega navihanca.
Star je 11 mesecev in po polnoči se zbuja n-krat. :zmeden: Ampak samo toliko, da naredi požirek ali dva soka in zaspi.
Sklepam, da sem sama kriva, ker sem ga tako navadila. Sedaj pa imam. Ali obstaja kakšna možnost, da to zbujanje malo zredčiva. Ali pa naj se kar sprijaznim, da ne bom spala naslednjih nekaj let.:(
Hvala za vsak vaš nasvet.
Pa lep zimski dan želim vsem skupaj.
:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   (ne)spanje
19.1.2005 11:56:02   
malika
Pri nas je bilo čisto isto in sem temu potegnila črto.
Enostavno sem rekla, zdaj pa je konec vstajanja. V posteljo sem mu nastavila flaške s čajem in ponoči ko se je zbudil(na dve uri ali manj) se nisem vstala. Pa nisem ga pustila kričat, da ne bo pomote. Mali je malo zajokcal(maksimalno 5 min) in potem je sam našel flašo. če je ni, sem vstala in jo samo pomaknila bližje k njemu.Vsako noč je bilo bolje in zdaj po cca 14 dneh ga lahko pohvalim, da je prvič prespal celo noč brez joka. Drugače se še zbuja, poišče flaško popije tista dva požirka in spi dalje.

Poskusi, mogoče bo uspelo.

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   (ne)spanje
19.1.2005 11:58:24   
BokiMB
Zgleda, da mu boš morala nehat dajat za pit.

Če ne, ti še vedno ostane, da mu pustiš flašo na dosegu roke, da si jo vzame sam (ampak ko bo malo večji).

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   (ne)spanje
19.1.2005 13:40:09   
kimi
Kaj pa če bi mu pred spanjem dala malo več tekočine:zmeden: Samo vprašam jaz sicer nimam problemov z zbujanjem-še ne, da ne bom prekmalu rekla

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   (ne)spanje
19.1.2005 17:09:45   
TaRe*
Zaenkrat s tem še nimam problemov.Spomnim pa se ene take debate,ko je eden rekel,da je dal tamali namesto čaja v flaško navadno vodo.To ji ni bilo všeč,pa potem sama več ni hotela piti.:zaspan:

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   (ne)spanje
19.1.2005 17:43:34   
Kenny
Mi smo tudi stari 11 mesecev in pol in smo imeli enake težave, samo da se je naš hotel dojiti ali pa nositi na rokah. Sva bila z možem že čisto preč, pred parimi dnevi pa sva se odločila, da temu narediva konec. Prvo noč se je zbudil okoli enih, pa sem ga nazaj polegla (ker takoj vstane, ko se zbudi).Je tako tulil od užaljenosti, da je bilo joj! Sem šla čez 10 minut spet k njemu in ga spet polegla in je spet tulil. To sem delala dve uri, potem je videl, da ne bo nič in je zaspal ter se do 6 ni zbudil. Takrat sem ga podojila in je zaspal še do pol 9. Naslednjo noč se je spet zbudil ob enih in sem spet naredila enako. Tokrat je trajalo 1 uro. Spet spal do 6 in po dojenju naprej. Tretjo noč se zbudil šele ob treh, samo potolažila in spal naprej. Bomo videli, kako bo danes, ampak jaz sem odločena ,da se ne dam!!:bravo::bravo:


(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   (ne)spanje
23.1.2005 9:13:22   
PIAF
Kako pa izvajaš jokec v bloku ponoči ob enih, dveh, ko je smrtna tišina??
jaz ga enostavno ne morem pustiti jokat, ker potem cel blok zbudimo. Če bi bila v hiši, pa bi takoj ukrepala.
Kaj so blokarski otroci zato bolj razvajeni in mame bolj neprespane? Uh, kakšno brezvezno razmišljanje, ampak, če res ne vem več, kaj naj naredim....

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   (ne)spanje
25.1.2005 14:43:00   
Tjuša
Hvala punce za odgovore. :bravo:
Sama sem začela opažati, da mali popije kar dosti tekočine od polnoči naprej, tudi več kot 3 deci. Sem morala vedno dotočit v lonček. Pa sem sklepala, da je mulc mogoče res lačen. Sem mu včeraj dala enkrat jesti, sredi noči in je potem spal do pol štirih, malo spil in spal do sedmih, ko vstajava.:) Ne vem kaj bo iz tega. Upam, da ni le ena razvada več.:zmeden:
Če ne bo šlo, ga bom pač pustila jokat. Ampak morm čakat, da bo mel moj buksel nočno. Ker drugače se morm pa pred njim zagovarjat, kako da mali tuli. :grrr:
Dec pojma nima, naj pa on vstaja eno noč.:hudicek:
Pa še ponavadi sem po ukvarjanju z malim, službi in študiju tako fuč, da ga sama ne morm poslušat.

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




spanje
1hruška

Kdaj je vaš otrok začel spati 1x na dan?

9 mesecev (37%)

1 leto (28%)

1 leto in pol (15%)

kasneje (19%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!