|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   disney store
16.1.2008 15:31:00   
TinaM
A katera ve, kje je najbližji Disney store? Eden je menda nekje pri Benetkah. A je še kje bližje meji - Italija, Avstrija?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: disney store
18.1.2008 10:12:42   
lea23
TinaM se ti opravičujem ker smetim tvojo temo, ampak mam eno podobno vprašanje, pa da nebi zdj odpirala nove teme..
že kakšne 4 mesece nazaj je bila tukaj odprta ena tema kje se lahko kupijo za zabave tisti papirnati krožnički, kozarčki, baloni, klobučki,.. nanašalo se je na Medvedka Puja. jst pa bi rada kupila od barbie. in na tistih internetnih straneh se spomnim da sem videla tudi od barbie te stvari, ampak zdj nikjer ne najdem teme user posted image
sem gledala že v mercatorju pa ni nič pametnega, pa v intersparu tudi ne, pa leclerc ima tudi samo neke kičaste stvari.... bi šla pogledat v italijo v toysrus kjer bi sigurno to dobila, pa se mi zdi predaleč samo po to hodit tja..
torej a pozna kakšna kakšno internetno stran kjer lahko naročim te stvari za zabave? oči ima čez 10 dni rojstni dan, pa smo povabili kar nekaj otrok.. in si želim da jim malo bolj po otročje popestrimo zabavo user posted image
vse ideje prosim na plan user posted image

(odgovor članu TinaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: disney store
18.1.2008 10:19:14   
lea23
tina če ti lahko pomagam.. sicer nevem kaj od disneya iščeš..
moji nečakinji in nečaku so v toysrusu kupili sobico od disneya..
no pohištvo so nabavili čist navadno od ene **** firme, dodatke pa prav od disneya tam v toysrusu.
nečakinji so kupili vse od princeske, nečaku pa ( v mori barvi ) od medvedka puja user posted image
posteljnina, mizica in 2 stolčka, tepih nekje 100×150, nalepke za na steno, in vsakemu dva plastična zaboja za igrače. skratka luštno. pa sploh ni bilo drago, posteljnina so rekli da je bila vsaka 40€, mizica in dva stolčka skupaj 80€, pa tepih manj kot 20€. za ostale stvari pa nisem spraševala    user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: disney store
18.1.2008 10:41:00   
3T
Od Disneya pohištvo imajo v KERIN POVIRKU, res luštno.

(odgovor članu TinaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: disney store
18.1.2008 14:29:47   
Anonimen
TinaM se ti opravičujem ker smetim tvojo temo, ampak mam eno podobno vprašanje, pa da nebi zdj odpirala nove teme..
že kakšne 4 mesece nazaj je bila tukaj odprta ena tema kje se lahko kupijo za zabave tisti papirnati krožnički, kozarčki, baloni, klobučki,.. nanašalo se je na Medvedka Puja. jst pa bi rada kupila od barbie. in na tistih internetnih straneh se spomnim da sem videla tudi od barbie te stvari, ampak zdj nikjer ne najdem teme



tukaj

tukaj








(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: disney store
19.1.2008 10:05:52   
lea23
najlepša hvala, sej sem jih že kupila danes zjutraj, pa čeprav niso lih od barbie. upam da do tamalinega rojstnega dne jih pa najdem user posted image
ninny pogledala sem tvoji dve spletni strani. ampak imajo samo en model teh barbie krožnikov, ta moder se mi zdi ful tko že za bolj starejše. jst sm misla take da kej bolj na otročje potegnejo.. kakšna nežna roza barva, in pač notri slika barbike. teli na teh dveh int. straneh so mi pa bolj za najstnike user posted image  vseeno pa res najlepša hvala da si se potrudila!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: disney store
20.1.2008 14:38:30   
TinaM
Hvala za odgovore!

Ampak, najbolj "vroča roba" so različne majčke z Miki Miško, pa originalni Miki ...
Vem, da imajo vse to in še 1000  drugih luškanih stvari v Disneyevih trgovinah.
Upam samo, da grem kmalu spet službeno v Benetke in se ustavim tam. In zapravim ...user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?