|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Puder
15.1.2008 20:47:17   
hmm...
Dober večeruser posted image


Na obrazu imam zelo suho in svetlo kožo. Skoraj vsak puder mi je pretemen in mi zelo izsuši kožo. Imam tudi zelo velike podočnjake. In ne mi rečt naj več spim ker mi to ne pomaga.user posted image user posted image user posted image
A mogoče katera ve za svetli puder ki NE izsuši kože in ki zeloo dobro prekriva???
(zahtevna sem vem user posted image )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Puder
15.1.2008 20:49:16   
Seven*
Imam podobno kožo. Drag, kvaliteten in dolgo drži: Dior Eclat Satin

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Puder
15.1.2008 21:05:13   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Imam podobno kožo. Drag, kvaliteten in dolgo drži: Dior Eclat Satin



Hvala! Bomo kupili. user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Puder
15.1.2008 21:06:04   
hmm...
Aja mimogrede še. Če je drag. Koliko stane?? user posted image user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Puder
15.1.2008 21:31:07   
lotoska
To tudi mene zanima.

Zadnji teden sprobavam en puder od nivee ( imam testerčke že nekaj časa). Ne vem kako se mu reče, ampak sploh ni slab.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Puder
15.1.2008 21:36:37   
Anonimen
Uporabljam L'Orealovega in sem zadovoljna.

Pojdi v drogerijo, naj ti dajo tester (imajo male lončke) in boš videla, kateri ti paše.

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Puder
15.1.2008 21:39:11   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Aja mimogrede še. Če je drag. Koliko stane?? user posted image user posted image


33 evrov, če se ne motim.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Puder
15.1.2008 22:28:59   
urška
sama sicernimam take kože kot ti, sem pa zelo zadovoljna z lancomovim pudrom. stane tam okoli 33€, majo jih pa itak več vrst. za različne tipe kože. tko da ti svetujem, da greš npr. v mueller ali eno boljšo drogerijo se posvetuješ s prodajalko in za puder pač odšteješ malo več evrčkov.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Puder
15.1.2008 22:39:12   
Anonimen
jst mam bourjois, pa mi je tut fajn pa še diši lepo, dala sm pa tut pomojem nek tm 27eu..

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Puder
16.1.2008 8:19:40   
petja
Jaz imam tudi puder Lancome in sem z njim izredno zadovoljna. Sicer nimam enak tip kože kot ti, ampak vem, da imajo kar nekaj pudrov - za različne tipe kože.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Puder
16.1.2008 9:18:04   
solatja
poskusi korektor za podočnjake: camuflage creme od ArtDeco-ja, ki je res fenomenalen. sploh ni preveč draga, traja pa vsaj kako leto (ga ne uporabljam čisto vsak dan), prekrivnost je pa izredna, res. samo ne vem, če boš našla pravi odtenek, ker jih nimajo ravno dost. ampak če daš čez še puder v prvem odtenku, bi moralo biti kar dobro. ta korektor res zelo zelo priporočam, je pa v kvadratasti škatlici in se ga tapka, ne maže (ja, embalaža je bolj za en drek). 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Puder
19.1.2008 15:39:48   
hmm...
HVALA ZA ODGOVORE!user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?