|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smučke
15.1.2008 20:00:32   
Balerina
Pravzaprav me zanima kje bi lahk okupila tiste plastične drsalce. Vem da v Interspotru prodajajo plastične smučke, ki so ozke kot klasične smučke in dolge od 50 cm naprej.
Jaz bi naši 18 mesečnici kupila, niti ne vem kako se reče, plastične drsalce ki so širši od čevlja in kratki nekje 20-30 cm. Pripneš jih na čevel. Ne vem pa kje bi jih dobila. Ali ima kdo idejo kje naj pogledam?
Pa če jih kdo ima me zanima kakšne so vaše izkušnje z njimi.

Meni se zdi da je to vredu da se otrok malo navadi na sneg na to da drsi. Je pa bolj stabilno kot plastične smučke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smučke
15.1.2008 23:05:19   
lex
mi smo našemu skoraj 3 letniku letos prvič dali na noge smuči, in to kar prave smuči in je bilo noro super, ker niti 1x ni padel in mu je res šlo. dober učitelj in predavatelj na FŠ pravi, da je pravi čas okoli 3 leta starosti in ne prej. če hočeš prej otroka navadit na drsanje vzami časopisni papir in mu ga daj pod noge pa drsajta po stanovanju. to je super vaja. na snegu pa delajta kaj drugega, ker meni tiste smučke ne sedejo, ni isti občutek.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smučke
16.1.2008 14:58:33   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: Balerina

Pravzaprav me zanima kje bi lahk okupila tiste plastične drsalce. Vem da v Interspotru prodajajo plastične smučke, ki so ozke kot klasične smučke in dolge od 50 cm naprej.
Jaz bi naši 18 mesečnici kupila, niti ne vem kako se reče, plastične drsalce ki so širši od čevlja in kratki nekje 20-30 cm. Pripneš jih na čevel. Ne vem pa kje bi jih dobila. Ali ima kdo idejo kje naj pogledam?
Pa če jih kdo ima me zanima kakšne so vaše izkušnje z njimi.

Meni se zdi da je to vredu da se otrok malo navadi na sneg na to da drsi. Je pa bolj stabilno kot plastične smučke.



Joj, samo teh smučk ne. Otroku drsi in si potem, ko dobri prave smučke, ne upa spustit. Rajši počakajte in potem kupite prave smučke! Moje mnenje, sem pa smučarski učitelj!

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smučke
17.1.2008 21:21:01   
Grofica
naša Princesa je lani imela take plastične smuče. mislim,da jih je dedek mraz-ki je tudi smučarski učitelj, kupil v sport 2000. stara je bila 19 mesecev in ji je bilo ful fajn. po ravnem ji je šlo ful dobro. meni se ni zdelo nič narobe z njimi. je dobila malo filinga.
letos smo jo dali pa na prave smuče in je uživala 100 na uro.
tiste plastične pa ima zdej za po stanovanju.user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?