|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avent cucelj z zarezami
14.1.2008 20:00:29   
ALEKSA13
Kje teče najbolj (1, 2 ali 3 zareze oz. črtice)? LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avent cucelj z zarezami
14.1.2008 20:05:53   
Anonimen
na 3 najbolj teče. ampak ta cucelj je za gosto hrano - čokolino recimo. boh ne daj malemu dojenčku dat ta cucelj

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avent cucelj z zarezami
14.1.2008 20:08:20   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

na 3 najbolj teče. ampak ta cucelj je za gosto hrano - čokolino recimo. boh ne daj malemu dojenčku dat ta cucelj

Jaz sem mojima dajala mleko z kašico po 7. mesecu,pa še to le zvečer,pred spanjem.Mleko pa absolutno prehitro teče.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avent cucelj z zarezami
14.1.2008 21:05:31   
metkica1
Joj ste mi pomagale, meni pa je v BC svetovala ta cucelj.
Moja je stara 3. mesece in ta cucelj uporabljam že cca. en teden in se joka oziroma zvija nekaj čudno, ko pije nič ji ne paše, pa sem jo podojila takrat pa lepo pije.
Bom takoj zamenjala, sem pa ravno danes tuhtala, če ni kaj na tem cuclju narobe.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avent cucelj z zarezami
14.1.2008 21:12:32   
BaByGiRl
Nikar jih ne ubogaj vse user posted image
Ta Cuc na pretoke je za kasneje. Probaj sama potegniti ven, pa boš videla teče kot po slamici. Dobra je tvoja pikica, da se ji ni zaletelo.
Vidve manjajta cucke, ko se bo tebi zdelo, da presedljata na luknjico več in pretoke.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avent cucelj z zarezami
14.1.2008 21:31:42   
nektarina
Jaz sem ta cucelj kupila pri 6 mesecih in pol, sem ga obrnila  na št 1 in  obema mojima otrokoma   je mleko steklo iz ust. Res prehitro cuclja.  MI pa pride prav če dam notri  rižolino, keks ali kaj drugega.  Mi smo do sedaj uporabljali cucelj št 2 in se je  dobro odnesel.
Čez  kak mesec boš te uporabljala za gostejšo hrano.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




minecraft
jang

KDO POZNA MINECRAFT IGRICO JO LAHKO OCENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 (odlično) (32%)

4 (prav dobro) (5%)

3 (dobro) (24%)

2 (zadostno) (3%)

1 (nezadostno) (6%)

manj kot 1!!! (30%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!