|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trenirke
14.1.2008 12:37:03   
muki1
Povejte mi, jih nosite zgolj doma in za športne aktivnosti, ali pa jih imate tudi v trgovino, ali pa na kakšen sprehod recimo po mestu?

Jaz sem zadnjič šla v trgovino v trenirki in sem se čudno počutila, ker nisem vajena....zdaj pa sem na razprodajah gledala in imajo kar fensi trenirke, izbira je res velika.


Aja, najbolj mi je pa smešno, ko vidim družino in imata mož in žena enake trenirke. To pa nikoli ne bi imela user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trenirke
14.1.2008 12:43:37   
Anonimen
Nosim jih tud za v lokalne trgovine(glih po cityu se neb šla v njej sprehajat nouser posted image ), za na kavico tle pr nas, k kolegom grem tud v trenirki običajno, tekme od mojga grem v trenirki gledat....v glavnem sm kar dostikrat v trenerki. Ne kkšni stari razvlečeni seveda, so prou lepe ene.
Pa midva mava tud oba isti adidasovi, on modro, jst rdečo, pa ne vem zakaj bi blo to smešnouser posted image
Če mi je pa edino ta trenerka všeč, mojmu pa tud. K bova mela mulčke bodo pa še oni svojo dobiluser posted image .....da bomo taka bebava smešna familjauser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trenirke
14.1.2008 12:47:42   
Anonimen
trenerka je za trenirat user posted image , ne nimam je za ven , največ kar grem je do mame cca 70 metrov med vinogradi , da me nihče ne vidi. Trenirko za ven nosim , ko grem v toplice .
Z možem nimava enake trenirke (tudi meni je smešno, če bi jo imela, varianta teniški klub zgornji kašelj ) jo pa imata mali in mož . To mi je pa luštno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trenirke
14.1.2008 13:00:13   
kofetek2010
Nosim samo za doma.
Mi nekak ne sede, da bi hodila z njo na okrog po mestu... pa saj nisem olimpijka iz olimpijske vasi.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trenirke
14.1.2008 13:02:36   
lelaval
Za sprehod po vasi jo imam, ja. V meso pa še v življenju nisem šla v trenirki - in verjetno tudi ne bom. Če pa bi živela v mestu v bloku, pa bi jo mogoče oblekla - ker bi mi bilo to domače okolje. Ali pa tudi ne - ne vem. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trenirke
14.1.2008 13:26:13   
muki1
Karin, saj dokler je nimata v enaki barvi je kul. Meni je smešno, ko so v popolnoma enakih, kot en športni klub user posted image .
Pa to je tudi samo moje mnenje, saj nekomu drugemu je pa to prav srčkano.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trenirke
14.1.2008 13:27:40   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Z možem nimava enake trenirke (tudi meni je smešno, če bi jo imela, varianta teniški klub zgornji kašelj ) jo pa imata mali in mož . To mi je pa luštno.


No, vidiš, to je pa meni tudi všeč user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trenirke
14.1.2008 14:05:40   
helloKitty
Večinoma nosim pajkice. Tud za psa sprehajat. To je pa tud vse. user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trenirke
14.1.2008 14:06:27   
Anonimen
nimam nobene lepe, ker ponavad skos, ko grem trenirko kupvt ugotovim, da mi je to res drago, pa si rajš še ene kavbojke kupmuser posted image ma jih pa sestra kr nekej full lepih od championa in danze in če je ni doma ji z veseljem kkšno vzmem... hodim pa v trenirki polet tut na kkšno kavo v mesto pa tko, mi je drugač trenirka, če je lepa res sexyuser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trenirke
14.1.2008 14:09:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
Aja, najbolj mi je pa smešno, ko vidim družino in imata mož in žena enake trenirke. To pa nikoli ne bi imela user posted image .


To je meni tudi grozno.

Drugače pa edino kdaj psa sprehodim okoli blokov v trenirki, v trgovino čez cesto še tudi mogoče kdaj grem. Sicer pa se večinoma tudi za to preoblečem, za drugam pa sploh.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trenirke
14.1.2008 14:35:50   
Maxica
Prav v trenirki trenirki ne hodim po svetu, edino tako bolj športno se pa oblečem tudi za v lokalno trgovino ali na sprehod, npr. kakšne jazz hlače, pa majčko.


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trenirke
14.1.2008 15:02:49   
kofetek2010
aja, sem se spomnila na eno RRjevko, ki jo z veseljem nosi, tako šuškavo na patent... zdraven pa obleče belo bluzo na volančke in salonarje user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trenirke
14.1.2008 15:14:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

aja, sem se spomnila na eno RRjevko, ki jo z veseljem nosi, tako šuškavo na patent... zdraven pa obleče belo bluzo na volančke in salonarje user posted image



Aja??????user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trenirke
14.1.2008 17:52:58   
Anonimen
Doma.

Včasih za v knjižnico. Za na kavo nikoli, vedno kavbojke.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Trenirke
14.1.2008 17:59:24   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: muki1


Aja, najbolj mi je pa smešno, ko vidim družino in imata mož in žena enake trenirke. To pa nikoli ne bi imela user posted image .


joj...men je tud to taaaaaaaaaak smešno! ali pa iste bunde...user posted image

ja...jaz imam trenerko cel dan gor-če delam, ko pa pridem domov, se ne preoblečem, pa tudi če kam gremo, grem v trenerki-tudi v trgovino...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trenirke
14.1.2008 18:08:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

aja, sem se spomnila na eno RRjevko, ki jo z veseljem nosi, tako šuškavo na patent... zdraven pa obleče belo bluzo na volančke in salonarje user posted image


Zihr je iz cerknce, jih mamo kar par takihuser posted image .
Pa zdej k je mraz še klasičn plašč pa lisico okul vrata.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trenirke
14.1.2008 20:30:38   
Markova
Samo za šport in za doma, pa še za doma zelo zelo redko. Za na cesto pa nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trenirke
14.1.2008 20:39:55   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

aja, sem se spomnila na eno RRjevko, ki jo z veseljem nosi, tako šuškavo na patent... zdraven pa obleče belo bluzo na volančke in salonarje user posted image

Ja, tega petyjinega štosa jaz tudi ne bom pozabila user posted image user posted image Sem se takrat do solz nasmejala.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trenirke
14.1.2008 21:14:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

aja, sem se spomnila na eno RRjevko, ki jo z veseljem nosi, tako šuškavo na patent... zdraven pa obleče belo bluzo na volančke in salonarje user posted image


Tale je bila ena boljših na RR...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?