|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavračanje stekleničke
12.1.2008 23:36:15   
ALJA75
Po vsej nesrečni zgodbi dojenja sem pristala na tem, da svojo pikico hranim samo po steklenički.Črn madež pa v meni verjetno ne bo izginil.
Kar 14 dni je bilo vse v najlepšem redu, od včeraj pa sploh noče jesti. Dudo prime, potegne, jok, pa se spet zažene pa spet prime, potegne in spet jok. Res je, da je bila pred tremi dnevi cepljena, če bi to lahko bil vzrok. Sicer ni videti bolna, nima vročine, ne smrka, pojma nimam kaj naj bi bilo krivo. Namesto 150 ml kolikor mi je ob obroku že spila, spije zdaj z muko le kakih 50ml. Se je kdo srečal s takim primerom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavračanje stekleničke
13.1.2008 12:45:31   
jaša2
žal, ne vem kaj tinajpametnega povem...user posted image  po cepljenju so nekateri otroci resda dolj jokavi, nimajo apetita...samo - 3dni po cepljenju? to pa ne vem. bi blo fajn, če bi vprašala P.

kolk je pa star dojenček? bi lahk bli kakšni zobki na pohodu? samo domnevam, da še ni tolk star.

ne vem, moja se je tak čudno obnašala, ko mi je zmanjkovalo mleka in ni več tak teklo, kot prej in je mogla ful vlečt, da je kaj priteklo. malo je vlekla, pol pa v jok! mi smop takrat takobupovali, pol sem pa ugotovila, da nimam več dosti mleka in sem začela dodajat flašo.
zakaj bi pa zdaj flašo tak zavračala...? mogoče ji ne teče dosti hitro kot pri dojenju in ima čez nekaj časa "poln kufer vsega"' ? probaj ji še kako malo luknjico zravn nardit v cucelj?
nimam pojma, kaj bi ti še rekla. upam, da boste kmalu odkrili in rešili težavo, kr vem, da se ti srce trga, ko otrok noče jest in veš da ni dovolj pojedel.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavračanje stekleničke
13.1.2008 14:03:44   
nana 27
Se strinjam z Jašo. Dogajalo se nam je nekaj podobnega in ni bilo krivo cepljenje. Najprej ob dojenju in nato na flaški. Trajalo je kakšen mesec oz. do takrat, ko smo flaško in cucelj zamenjali (iz Aventove smo šli na NUK). Če imaš silikonski cucelj, ne delat noter dodatnih lukenj.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavračanje stekleničke
13.1.2008 16:56:37   
bastian111
Koliko tehta tvoj otrok? Nečakinja je delala isto in ker je bila porodna teža 4220g,jedojenje bilo premalo. Zraven so ji še dodajali aptiil ,ki pa ga ni pila pač pa začela jokat. Na kar smo prišli do zaključka da je premajna luknijca na dudi.Bila je 1 ,pa so zamenjali  oz.prešli na 2 pa je bilo vse ok.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavračanje stekleničke
13.1.2008 17:59:20   
VesnaLana
Ne vem koliko je tvoj dojenček star, naša pupa se je tako obnašala, ko so ji rastli zobki - popolnoma enako, samo 50 ml namesto 150 pa še to z veliko muko. Vedno ko dobiva zobek in noče jesti ji ponudim hladno mleka in tega vsaj nekaj poje.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavračanje stekleničke
16.1.2008 22:33:43   
ALJA75
Najlepše hvala za vaše odgovore. Ja, kriva je bila duda na steklenički. Zdaj smo zamenjali in imamo mir. Kar ne morem verjeti, stara pa je 4 mesece. Lep pozdav!

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zavračanje stekleničke
17.1.2008 10:03:10   
spps
Moja mala,je bila malo starejša okol 7mesecev(6mesecev sem jo dojila,potem je nekaj časa mleko dobivala po flaškI),potem pa kar naenkrat odvračala flaško.bila sem čisto adijo,ker ni hotela pit mleka.sem pa poskusila na žličko,tist pa je veljalo.user posted image  Predstavljajte si kako je zgledalo,ko sem ji ob 4ih zutraj dajala za jest po žlički.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zavračanje stekleničke
17.1.2008 23:40:26   
ALJA75
Ojoj spps, nikar me ne straši.....sicer pa sem se že naučila, da so otroci zelo nepredvidljivi....le kaj vse me še čakauser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zavračanje stekleničke
18.1.2008 19:26:12   
urskas
MOjo mlajšo user posted image  sem dojila 10 mesecev, pred kratkim se zaradi angine ni hotela več dojit. Zavračala je vse cuclje, nastavke... nasplošno vso tekočino. V izogib dehidraciji, sem ji tekočino brizgala v usta z enekcijo.

Tudi, zdaj zavrača vsako pitje, razen zjutraj 1 dcl mleka v avent lončku. Ostalo dnevno tekočino pa pije po žlički.

Upam, da ne bo tako ostalo in da pri vas ne bo tako hudo,
LP

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zavračanje stekleničke
19.1.2008 9:07:52   
spps
user posted image user posted image user posted image ,sej ni blo tako huuudooo.sej potem si je ura za prehranjevanje uredila,okol sedme zjutraj namest ob 4ih.pa smo pregurali-se je pa hitro sama navadla jest z žlicouser posted image

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zavračanje stekleničke
19.1.2008 9:14:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Moja mala,je bila malo starejša okol 7mesecev(6mesecev sem jo dojila,potem je nekaj časa mleko dobivala po flaškI),potem pa kar naenkrat odvračala flaško.bila sem čisto adijo,ker ni hotela pit mleka.sem pa poskusila na žličko,tist pa je veljalo.user posted image  Predstavljajte si kako je zgledalo,ko sem ji ob 4ih zutraj dajala za jest po žlički.user posted image user posted image user posted image


Pri nas je bilo enako, samo,da se je to zgodilo pri 6 mesecih in na srečo je bil tako "natreniran", da ponoči ni več jedel. Samo žlička je nekaj veljala...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Poudarek v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (53%)

Martin z poudarkom na I (47%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!