|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prsna črpalka
11.1.2008 19:23:31   
ULLA K
Tiste, ki črpate svoje mleko: katero črpalko uporabljate, kako ste zadovoljne z njimi, katero priporočate - električno, ročno, znamka?

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prsna črpalka
11.1.2008 19:46:24   
Nisaa
Jst sm črpala  zdej ne več k se dojiva ,sem pa mela obe Aventovi ročno in pol električno in je super ni za primerjat z ročno ,pa vse tko fajn dobiš v torbi lohk jo maš na elektriko,baterije alpa tud na ročno,notr še flaško dobiš,vrečko za prenašanje mleka in hladilne vložke ,ful dober komplet in kr vreden svoje cene,men se je pri prvem zgodl k sm mela sam ročno da sem premalo črpala in mi je zmankalo mleka ,zdele pri drugem je pa že 6m mleka več kot dovoljuser posted image ,tko da jst priporočam Avent električno aja pa še taka fajn mejhna je ni tko k tiste kište k jih majo v porodnišniciuser posted image

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prsna črpalka
11.1.2008 19:55:26   
gagy85
nimam izkusnje z elektricno lahk ti povem sam za rocno,.. od aventa mam tist komplet k dobis zravn posodice za shranjevanje mleka.. men je full dobra, zaenkrat mam se dost vec mleka kokr ga mala rabi upam da tako ostane..

_____________________________

http://gagy.moj-album.com/

(odgovor članu Nisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prsna črpalka
11.1.2008 20:47:04   
Naja30
Jaz sem tud imela ročno od aventa in je super.

(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prsna črpalka
11.1.2008 21:06:28   
poka1
Jaz imam tudi ročno od aventa in mi je fulll dobra.Res pa je da drugih nisem probalauser posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prsna črpalka
11.1.2008 21:53:24   
jessy@
Jaz sem imela aventovo ročno in sem bila z njo zadovoljna. Drugih pa žal ne poznam.
lp

_____________________________

28.1.2007 se je rodila naša princeska Lia.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prsna črpalka
11.1.2008 21:56:30   
aleks7
Js sem tut imela ročno črpalko, aventovo, pa mi je bila super.

(odgovor članu jessy@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prsna črpalka
11.1.2008 22:04:12   
Pupa1
kupi si raje električno aventovo, itak pa je to taka, da je hkrati tudi lahko ročna. Jaz sem imela ta komplet in je res super. Električna je lahko tudi na baterije in tako hodiš naokoli po stanovanju,hkrati  pa si črpaš (seveda imaš eno roko potem zasedeno, ane user posted image ), prav hecno, a priročno. Jaz definitivno priporočam električno!!!! Ročne potem sploh nisem uporablajla, ker je preveč dela z njo v primerjavi z električno. Zelo hitro načrpa, nič ne boli, na začetku je malo neprijeten občutek, pol pa gre.

(odgovor članu aleks7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   prsna črpalka
11.1.2008 22:39:27   
karatina
Jaz uporabljam ročno od Tommee Tippe. Sem ful zadovoljna, pa še cena se mi zdi O.k.

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170421


(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prsna črpalka
12.1.2008 0:30:13   
sandra85
avent-ovo
in sem zadovoljna


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prsna črpalka
12.1.2008 9:35:53   
TinaUros
Ročna Aventova. Se mi zdi pa brez veze dajet več keša za električno..kaj ti pomaga hodit po stanovanju z črpalko na dojkiuser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prsna črpalka
12.1.2008 12:33:36   
Tende
Defitivno električna od Aventa.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prsna črpalka
12.1.2008 18:55:26   
*lenc@*
ne poznam drugih, ampka črpam z ročno aventovo in je zakon!120 ml načrpam v 10 min zdja ko že orng greuser posted image , na začetku je pa mal bolj trajal

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prsna črpalka
12.1.2008 22:32:03   
only_me
Jaz imam Medelino električno. Sem zelo zadovoljna z njo. Pa še dosti bolj poceni je bila od drugih.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?