|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvanje penaste gume
9.1.2008 12:45:06   
Lenny
Vsevedke, na pomoč!
S čim vse se da pobarvati penasto gumo? O.K., vodene barvice ali tempera, ampak to se ful dolgo suši, pa barve niso tako intenzivne, pa zmočit se ne sme. A je katera poskusila z akrilno barvo ali s sprejem na bazi vode? Kaj drugega?
Išem najboljšo možnost za moj svetilnik.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barvanje penaste gume
9.1.2008 13:17:30   
vesna.com
Jaz sem s sprejem na balkonsko obrobo iz plastike narisala rože,obrobla sem jih z alkoholnim flumastrom,po cca 2 letih so praktično iste.Če je bil pa sprej na vodni osnovi pa ne vem več.Mislim pa da ne.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barvanje penaste gume
9.1.2008 13:44:12   
Lenny
Iščem najboljšo možnost za moj svetilnik.


Da dopolnim user posted image  Svetilnik bo moj sine za pusta user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barvanje penaste gume
9.1.2008 15:17:18   
bobika
Penasto gumo misliš mosgumi ali misliš gobo?user posted image




(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barvanje penaste gume
9.1.2008 16:13:58   
Lenny
Gobo. Štajerci temu lepo slovensko rečemo "šamguma" user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barvanje penaste gume
9.1.2008 20:07:02   
pinfek
zakaj bi rabila sprej na vodni osnovi?
Če sprej ne topi stiropora potem tudi gobe ne bo? Ali se motim?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barvanje penaste gume
10.1.2008 7:40:34   
Lenny
Če sprej ne topi stiropora potem tudi gobe ne bo? Ali se motim?


Ja, točno tega sem se bala, da mi sprej vse skupaj stopi. Stiropor pa je naveden na dozi. Kemiki, a sta stiropor in penasta guma kaj v žlahti? user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu pinfek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barvanje penaste gume
10.1.2008 9:53:47   
bobika
Mi smo barvali pred leti gobo s spreji. Ni razžrlo oz. stopilo. Je pa nastal problem, da se nikoli ni dovolj posušila. Vedno je občutek tak, kot da je še mokra. Pa ful se lepi.

mi smo barvali z barvami ki so nam bile najbližje user posted image . Vedno pa je bila osnova barva za tekstil - sitotisk.

Naj te še opozorim, da se pena ful trga. Za otroke bi jo jaz oblekla v blago.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barvanje penaste gume
10.1.2008 10:57:57   
Lenny
Bobika, hvala za opozorilo. To sem imela tudi jaz v mislih, pa sem si hotela stvar z barvami poenostaviti.
Torej, Lenny, bejž po blago pa hitro šivalni stroj ven user posted image , da ne bo svetilnik na otroku razpadel user posted image
Hvala!!!

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barvanje penaste gume
10.1.2008 13:30:54   
bobika
Torej, Lenny, bejž po blago pa hitro šivalni stroj ven , da ne bo svetilnik na otroku razpadel


user posted image user posted image user posted image user posted image Ja  tako nekako bo treba. Mi kot odrasli smo ful pazli na svoje maske pa so se kljub temu trgale. Smo imeli kar klanfar zraven user posted image
Pri otrocih je pa to še bolj problematično.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barvanje penaste gume
10.1.2008 13:55:20   
Lenny
Grem popolne, ko bo bodoči svetilnik na telovadbi, kar lepo z bodočim morjem po blago na kile. Aja, jaz bom pa baje sonček, da bomo skupinska maska user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barvanje penaste gume
12.1.2008 6:28:08   
Skabi
Lenny, kje pa si kupila penasto gumo? jaz iščem tako čimbolj debelo, ker moram narediti konja za Zorrota, pa se mi je pri glavi ustavilo - konja brez glave pa zorro sploh noče user posted image . Gumo bi smao obrezala v glavo. Poravta pa sem mislila z akrilnimi barvami.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barvanje penaste gume
12.1.2008 11:13:13   
pinfek
Mogoče tale ki je 3D in verjetno bolj trda d običajne http://www.antus.si/prodprog.php?artikel=40-31
tudi tukaj majo nekaj http://www.saji.si/index.php?main_page=product_info&products_id=339
Majo jo verjetno v vseh hobi trgovinah
lp

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barvanje penaste gume
21.1.2008 9:57:17   
Lenny
Peno smo nabavili v Bauhaus-u. Imajo tudi debelo.
No, svetilnik je tudi že "preoblečen" v blago in izgleda uffffffffffffff user posted image  user posted image  

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu pinfek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?