|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 19:16:51   
arabela*
koga imate,oz.kako ste zadovoljne z izbranimi?Sem slišala,da se v privat ord.baje bolj potrudijo za svoje paciente.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 19:31:07   
Taula
Jaz hodim v zasebno ordinacijo, ki ima konsesijo. Sem zadovoljna. Če je pa razlika privat/javni...odvisno od G do G verjetno. Samo če bi celo user posted image  hodil vse privat...je drago.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 20:02:08   
Mikica
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz hodim v zasebno ordinacijo, ki ima konsesijo. Sem zadovoljna. Če je pa razlika privat/javni...odvisno od G do G verjetno. Samo če bi celo user posted image  hodil vse privat...je drago.


Enako kot Taula.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 20:33:55   
trnuljčica
Ni nujno, da je pri privatniku z koncesijo boljša obravnava. Jaz sem šla od prvega ginekologa proč pa je bil privat. Nato sem rekla, da nikoli več privat. Glej ga zlomka. Priporočili so mi ginekologinjo, ki je privat in ker nisem imela ravno dosti izbire( vsi ostali zasedeni) sem se odločila. Je odlična. Tako, da je "dobro" odvisno od posameznika, ki opravlja službo ne od javnega ali zasebnega statusa. Takšna je moja izkušnja.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 20:34:55   
Naja30
Moja G je v ZD in je super. Se zelo potrudi, ima človeško žilico, pove vse kar me zanima in sem zelo zadovoljna. Verjetno je bolj od denarja odvisno res od vsakega G posebej.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 20:41:15   
Anonimen
Jaz hodim tudi k privatniku s koncesijo. Pri mojem je tako, da mi naredi UZ na vsakem pregledu, torej vsak mesec vidim svojega user posted image , vsaj toliko, da pogleda srček, kako bije. In to mi je zelo všeč. Poleg tega dela sam UZ, ne naročajo me posebej, prav tako mi kar sestra vzame kri in pregleda vodo, tako da ne letam okoli po laboratorijih, ampak sem vedno samo v njuni obravnavi in sta tako na tekočem. Ima tudi licenco za NS in 3D in 4D UZ, tako da ne rabim hodit nikamor drugam. Meni je zelo všeč. Če boš šla v ZD, boš imela v celi nosečnosti le 2 UZ, ker tako zapovedujejo pravila naše fajne države.user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 20:51:37   
Anonimen
boš imela v celi nosečnosti le 2 UZ, ker tako zapovedujejo pravila naše fajne države.


Boljše 2 konkretna UZja kot 10 takih na brzino. Kaj ti pomaga, da pogleda, kako srček bije (to lahko tudi posluša z napravico, ki izpiše pulz), če pa gre lahko marsikaj narobe.


Saraya, jaz hodim v MB k dr. Petrovičevi (Vošnjakova) in sem zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 21:32:45   
Anonimen
Decembra prvič šla k dr. Miglarju(02/2525016) v Mariboru(Smetanova 49), zasebno, plačala 40 evrov(za pregled in UZ) in sem zelooo zadovoljna, kot večina žensk, ki hodi k njemu. Tko, da ti ga priporočam. Se pa morš prej naročit.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 21:51:06   
unika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če boš šla v ZD, boš imela v celi nosečnosti le 2 UZ, ker tako zapovedujejo pravila naše fajne države.user posted image

jaz hodim v ZD pa mi vsakič naredi UZ in vse pregleda ne samo srček tudi zmeri jo in vse kar paše zraven.
Tako da tudi jaz mislim, da ni odvisno od privat ali koncesijo ali ZD ampak od G do G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KATERI GINEKOLOG?
2.1.2008 22:17:14   
Anonimen
Unika, super, da imaš tako fajn g., večina jih tega ne dela.

Anonimna, meni g. ne naredi 10 površnih UZ, pač pa 8 UZ s pregledom bitja srca in notranjih organov, premera otroka in opazovanje glavice, če se pravilno razvija (pri tem si vzame čas in mi tudi vse razloži) in 2 konkretna UZ, ki sta NS in morfologija, ki trajata dlje kot ostali.user posted image

(odgovor članu unika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




koliko časa?
čipka

V KOLIKŠNEM ČASU STE SHUJŠALE DO ŽELJENIH KG PO PORODU?

v enem tednu (14%)

v enem mesecu (9%)

v dveh mesecih (5%)

v treh mesecih (10%)

v šetih mesecih do enega leta (30%)

v več kot 1 letu (32%)


Število vseh glasov: 147

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!