|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H&M ali C&A
12.12.2007 18:31:07   
pt
Živjo,

kakšne imate izkušnje z oblačilci za dojenčke v C&A in H&M?

Kje je boljše, kakšne so cene, kvaliteta,..????

Hvala in lp
P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 18:32:40   
lemavrica
Meni je oboje ok, mogoče se da v C&A dobit tud kaj v akciji, kakšni body-ji in pižamice. Drugače pa imam jest že od rojstva H&M body-je za tamalga in so super kvaliteta pa jih res non stop perem.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 18:33:41   
akaj
H&M ima ful dobre cunjice, kvalitetne pa luštne. Tudi velikosti so fajn, niso tako majhne številke.
C&A se mi zdi da je malo dražji, je pa odvisno kaj kupuješ. Zadnje čase ima C&A precej programa Disney in tisto je malo dražje, je pa luštno.
V glavnem, oboje je fajn.

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 18:34:19   
akaj
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica
Drugače pa imam jest že od rojstva H&M body-je za tamalga in so super kvaliteta pa jih res non stop perem.


Ja, bodyji so zakon od H&M, res!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 18:46:16   
Laubica
Meni je HM tudi zakonuser posted image no moram priznat da CA še nisem kupovala

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu akaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 18:56:44   
kajalin*
Pri nas v Celju imamo v HM-ju več izbire kot CA,ne vem kak je drugje,kvaliteta je pa po moje nekje isto,cene pa tudi kak naletiš na kakšno dnevno ponudbo...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 19:22:50   
ALJA75
Tudi mi imamo večina od H&M

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 19:36:15   
Anonimen
Jaz imam bodije od obojega. Pa so nekateri od C&A tako tanki, pa še po enem dnevu se tako razvlečejo, da jih nič kaj rada ne oblačim. Nekateri pa so OK.
Od H&M pa še nisem imela cunjice, ki nebi bila OK. Edinole, zelooooo hitro te lahko zapelje kakšna luštna stvar, ki pa kaj dosti ni uporabna (npr.....balerinke za novorojenčka). Ampak za to sem si kriva sama.
Definitivno bi se odločila za H&M.

(odgovor članu ALJA75)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 19:37:34   
Anonimen
Oboje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 20:16:13   
Anonimen
Delfinitivno H&M! Od sinovega rojstva samo tu kupujem oblačila... Imajo lepa oblačila, poceni, pa kakovostna.. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 20:34:48   
Anonimen
Solidna kakovost pri obeh.

Jaz sem dobila precej rabljenih, enih in drugih....oboje je ok.

(odgovor članu pt)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 20:37:28   
Pinkyca
kje pa so trgovine C&A v LJ user posted image

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 21:15:59   
Padme
IZVIRNO SPOROČILO: Pinkyca

kje pa so trgovine C&A v LJ user posted image


Mislim, da je še ni. Bo v juniju 2008 na Rudniku. Je pa v Kranju v novem centru, v Qlandiji

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 21:29:00   
Naja30
C&A v Lj še ni user posted image

Imamo oblačila iz obeh trgovin in so oboja super, edino kot je ena napisala, so nekateri bodyji od C&A zelo tanki in se hitro obrabijo pri pranju. S H&M sem pa super zadovoljna. Kvalitetno in poceni.

(odgovor članu Padme)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 22:52:37   
katra55
Kupujem v obeh, cenovno je mogoče C&a bolj ugoden, je pa v H&M boljša kvaliteta pa vse se pere na 60C in suši v sušilcu.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: H&M ali C&A
12.12.2007 23:40:56   
lelaval
Oboje .


Isto


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: H&M ali C&A
13.12.2007 10:09:20   
Anonimen
H&M je meni zakon. Luštne cunjice, moderne, dobre kvalitete, cena solidna in številke so velike. In z edinimi imam izkušnjo da ko so oblačila premajhna so istočasno premajhna tako v dolžino telesa kot v dolžino rok. Ker pri marsikaterih drugih firmah opažam da mu postane oblačilo ali prekratko v rokah in se da čez ritko še vedno lepo zapet, ali pa obratno.
Imajo pa res veliko stvari ki te zapeljejo, ker so takoooo luštne, uporabne pa ponavadi bolj malouser posted image user posted image user posted image .
V C&A še nisem bila.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: H&M ali C&A
13.12.2007 10:30:58   
mateyka
mam dost od H&M ker je tuki to najbolj razšijena znamka, sam sem ravno sedaj naročila bodije in sp. hlačke iz Laredoute in je kvaliteta neprimerno boljša pri laredoute - tok mehkih, tankih in udobnih bodijev še nisem vidla  (imena izdelkov majo link na spletno) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: H&M ali C&A
13.12.2007 14:53:49   
ajdaN
A lahko vprašam zakaj uporabljaš tele spodnje hlačkeuser posted image . Ker jaz res ne vem za kaj bi jih rabila.

Drugače pa meni HM bolj leži. V C&A mi je zelo malokrat kaj všeč.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: H&M ali C&A
13.12.2007 15:51:58   
mateyka
A lahko vprašam zakaj uporabljaš tele spodnje hlačke . Ker jaz res ne vem za kaj bi jih rabila.


če ji dam gor majčko, ji skoz ven leze. zatačim jo v te hlačke in je dalj v hlačah user posted image   dostikrat gre spat v bodiju in teh hlačkah - če se pokaka in kaj pride ven, ne umaže spalne vreče + ji ne umaže zunanjih hlač čez dan. al pa če ma legice gor, ji dam te hlačke.. mi mamo okol 23 stopinj in nikol nima dvojnega sloja, tko da pridejo prav kot kratke hlače (samo lepš stojijo na plenici).

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: H&M ali C&A
13.12.2007 19:53:30   
ajdaN
Hvalauser posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: H&M ali C&A
13.12.2007 20:27:44   
DaniNeli
C&A osebno ne poznam.Glede H&M pa sem zelo zadovoljna.Body-ji so mi res ta boljši.Druge cunjice pa so tako cartkane.Zadnjič sem potrošla 150€ tam,in mi ni žal. Zdaj v torek grem spet v šoping.Mi je pa žal,ker tukaj na Obali nimamo H&M.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: H&M ali C&A
14.12.2007 18:46:58   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Kupujem v obeh, cenovno je mogoče C&a bolj ugoden, je pa v H&M boljša kvaliteta pa vse se pere na 60C in suši v sušilcu.


Se strinjam. user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: H&M ali C&A
14.12.2007 22:13:00   
Rubin.
Oboje je o.k. in nekje ista kvaliteta.

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!