|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pleničke
3.1.2005 21:04:52   
StBarbara
Našemu :duda: pri pleničkah ob straneh vsake toliko časa pride "skozi". Pleničke so ustrezne velikosti pa tudi ni odvisno od tega kako zategneš pleničke_ včasih pride skozi drugič pa ne:zmeden::zmeden:
ali res obstajajo posebne pleničke za fantke?
lp:pujs:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pleničke
3.1.2005 21:16:07   
*
Midva imava fixis ya ponoci in pampers ali huggis ya podnevi..pa vcasih pride skozi, tudi ponoci..kaj cmo.:(

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pleničke
3.1.2005 21:21:11   
lin
Pozdravljena!
Mi smo najprej uporabljali Huggiske zdaj pa uporabljamo Pamperske.Tudi nam včasi pride skozi in to ponavadi ponoči(oz.zjutraj)A previjaš ponoči?Jaz ne ker se pol razbudi in noče takoj zaspat!Po moje se čez noč plenička ful napolne lulanja in če se pol še pokakajo ni več placa ker je že vse napihnjeno in pol zleze ven.Kaj čmo!Bo treba potrpet!
Pa da bi čim manj hodilo čez.ha ha ha:sloncek:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pleničke
3.1.2005 21:21:45   
StBarbara
:(:(
bomo naslednič punčko naročil :):)
lp

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pleničke
3.1.2005 21:23:56   
StBarbara
lin, ne previjam ponoči ampak se je zgodilo, da je bil čez dan 1uro v plenici pa je čez pršlo.:zmeden:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pleničke
3.1.2005 21:25:18   
Babsy
Uporabljam Pampers active fit za ponoči. So zelo fajn, mehke in tudi vpojne. POdnevi imam navadne Pampers ali Fixies. Se pa zgodi da kaj skozi pogleda, ponavadi pri kakanju, ko pride kakšna velika pošiljka (:

Babsy
:bravo:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pleničke
3.1.2005 21:32:33   
StBarbara
Jaz vseskozi uporabljam active fit:zmeden: Razmišljam, če bi mogoče kupila une od 9kg dalje, ker zdaj uporabljam tiste 7-18kg :duda: pa ima skoraj 8kg?
:ups:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pleničke
3.1.2005 21:42:28   
jagoda
Jaz sem tudi zelo zadovoljna s Pampers Active fit. Še nikoli ni nič prišlo čez, pa je plenička zjutraj težka kot :hudicek: Res so fajn vpojne!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pleničke
3.1.2005 21:51:35   
Maxica
Mi imamo tudi ta problem zadnje par dni. Imamo tudi okrog 8kg, pa uporabljamo plenice št.3 (pamperske). Ne vem, zgleda, da bo treba večje, al kva?:zmeden: Samo sem jih zadnjič nabavila en cel paket novih, Active fit, torej še 94kom. Bo treba pa večkrat preobleči. Drugače sem pa s pamperski do sedaj bila izredno zadovoljna, tudi ritka je bila do sedaj vedno bp.:bravo:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pleničke
3.1.2005 21:53:06   
tjaga
Kuku,
tudi mi smo imeli težave s prepuščanjem pleničk, pa mamo punčko :zmeden: .
Sem pa začela upoštevat nasvet, ki ga je pred časom dala Splišni :bravo::bravo::bravo: in jo zvečer povijem še v povijalno plenico. Do sedaj še nismo premočili.

Splišni :bravo::bravo::bravo: še enkrat.

Papa
Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pleničke
3.1.2005 21:53:18   
Nejka1
Jaz pa uporabljam Pampers- total care in se je mogoče parkrat zgodilo,da je bil bodi moker, ampak drugače sem pa z njimi kar zadovoljna- kakšen kakec še nikoli ni "ušel" na bodi.
Me pa zanima, kakšne so vaše izkušnje z pleničkami "Huggies"?

Lp, Nejka

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pleničke
3.1.2005 21:56:40   
Gina
Huggies so edine pleničke, ki jih absolutno ne priporočam. Vse ostale so boljše.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pleničke
3.1.2005 22:21:42   
andrejaz
Odvisno katere huggies misliš.
Roza huggies - najbolj zanič plenice, skratka groza
Huggies freedom - zelena embalaža so že kar precej v redu plenice - bolje kot navadne pampers
Huggies super fleks - tudi zelena embalaža (baje prodaja samo Muller) pa so baje zelo super - teh jaz nisem sprobala, je pa bila prijateljica navdušena nad njimi
:sloncek:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pleničke
3.1.2005 22:39:02   
BokiMB
Ne, super flex niso nič kaj boljše od navadnih zelenih freedom, meni se zdijo še slabše.

Sicer pa nam pri nogicah vse vrste plenic premočijo, ker mamo suhca s tankimi bedrcami.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   pleničke
3.1.2005 23:26:44   
pika8
Meni se je podobno godilo.Zdaj jo previjam v baby love pleničke in sem res zelo zadovoljna.Samo kaka res močna pošijka ni bila kos plenici.:)-

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   pleničke
4.1.2005 14:34:49   
StBarbara
Ma sej sploh ni problema, da nebi mogla potrpet al pa kar koli ampak npr. zadnič sva bla na sprehodu in je premočilo_potem imam pa tak slab občutek, ko je moker uzunaj mraz-telo pa že kliče po prehladu :zmeden2::zmeden2:
Drugač pa active fit zakon_mogoče moram kupit večjo št.
:metulj::metulj:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   pleničke
4.1.2005 21:32:32   
andrejaz

Kaj pa če imaš prevelike plenice.

Nekaj postov nazaj si napisala da ima skoraj 8 kg in da uporabljaš aktiv fit od 7 do 18 kg in da sedaj nameravaš kupiti še večje. Tudi moj Mark ima skoraj 8 kg pa uporabljam aktiv fit 4 do 9 kg, pa se mi do sedaj še nič takega zgodilo kot tebi.

Sem pa imela probleme s premočenjem ko je imel kakšnih 5 kg. Bilo katere plenice sem mu dala gor veličine 4 do 9 kg je bil premočen zlasti ponoči. Nato pa sem šla in kupila zopet manjše plenice.

Po mojih izkušnjah so problemi pri mejni kilaži, zato probaj z manjšimi plenicami.

:sloncek:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   pleničke
7.1.2005 18:51:56   
taj2004
Meni se to dogaja ko pozabim na lulka... Ce mu ga dam na gor se mi to ne dogaja
Probaj mogoce ti bo pa pomagala kaj ta ideja nam je...:sloncek:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?