|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čep
6.12.2007 21:32:18   
15.7.
Pozdravljene. Zanima me ene par vprašanj, namreč, je lahko čep bel sluzast izcedek, ali mora imeti rdeče oz. krvave nitke? Se lahko čep olušči voda pa ti ne odteče? A popadki pa odtek vode se ne zgodi oboje naenkrat ne, je eno ali drugo? In še to, ali čutiš, če se ti olušči čep?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čep
6.12.2007 21:36:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

Je lahko čep bel sluzast izcedek, ali mora imeti rdeče oz. krvave nitke?
Lahko je tudi tak, pravi dr. Pušenjak. Svojih izkušenj nimam.

Se lahko čep olušči voda pa ti ne odteče?
Seveda. Čep se ti lahko odlušči 14 dni preden rodiš, al pa še več. In to ni pogoj, da ti voda odteče.  

A popadki pa odtek vode se ne zgodi oboje naenkrat ne, je eno ali drugo?
Popadki so konstantni na nek interval, voda pa teče in teče. Meni so mehur predrli na porodni mizi.

In še to, ali čutiš, če se ti olušči čep?
Ne vem, ker jaz svojega nisem videla. user posted image


(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čep
6.12.2007 21:48:40   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

Je lahko čep bel sluzast izcedek, ali mora imeti rdeče oz. krvave nitke?
Lahko je tudi tak, pravi dr. Pušenjak. Svojih izkušenj nimam.

Se lahko čep olušči voda pa ti ne odteče?
Seveda. Čep se ti lahko odlušči 14 dni preden rodiš, al pa še več. In to ni pogoj, da ti voda odteče.  

A popadki pa odtek vode se ne zgodi oboje naenkrat ne, je eno ali drugo?
Popadki so konstantni na nek interval, voda pa teče in teče. Meni so mehur predrli na porodni mizi.

In še to, ali čutiš, če se ti olušči čep?
Ne vem, ker jaz svojega nisem videla. user posted image Meni se je odluščil med uriniranjem. Nisem nič čutila, samo slišala sem, da je nekaj štrbunknilo v školjko, ko sem pokukala vanjo sem pa čep videla user posted image




_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čep
6.12.2007 21:51:01   
Anonimen
Že ki je debata o čepu...mene pa zanima naslednje..sem v 39 tednu in že par dni imam na vložku izcedek..take rumenkaste barve. Kja je to slučajno čep? Naj povem da celo nosečnost nisem imela nič izcedka..komaj zdej v 39 tednu sem ga dobila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čep
6.12.2007 22:27:53   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Že ki je debata o čepu...mene pa zanima naslednje..sem v 39 tednu in že par dni imam na vložku izcedek..take rumenkaste barve. Kja je to slučajno čep? Naj povem da celo nosečnost nisem imela nič izcedka..komaj zdej v 39 tednu sem ga dobila.


ne vem, običajno je obarvan, roza, rdečkast ali tudi rjav, lahko tudi bel. rumen pa? a zelo rumen, al bledo belo-rumen - potem bi lahko bil čep. lahko gre tudi za vnetje. boljše, da se greš pokazat h G - če je vnetje, je dobro, da se ga pozdravi pred porodom. če je čep - boš kmalu rodila - ampak to že tudi sama veš, a ne? user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čep
6.12.2007 23:04:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Že ki je debata o čepu...mene pa zanima naslednje..sem v 39 tednu in že par dni imam na vložku izcedek..take rumenkaste barve. Kja je to slučajno čep? Naj povem da celo nosečnost nisem imela nič izcedka..komaj zdej v 39 tednu sem ga dobila.


ne vem, običajno je obarvan, roza, rdečkast ali tudi rjav, lahko tudi bel. rumen pa? a zelo rumen, al bledo belo-rumen - potem bi lahko bil čep. lahko gre tudi za vnetje. boljše, da se greš pokazat h G - če je vnetje, je dobro, da se ga pozdravi pred porodom. če je čep - boš kmalu rodila - ampak to že tudi sama veš, a ne? user posted image



Je bledorumen, Nič me ne peč al pa srbi.Ma sej ga ni dosti..dvakrat se mi je pokazal.Bom  jutri poklivala gin pa bomo vidli.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čep
6.12.2007 23:25:50   
mateyka
jaz sem mela kr dost izcedka zadnji mesec, samo čep je bil rdečkaste barve. se mi zdi, da če bi bil čep, se bi ti začel kej dogajat - v roku enga tedna ziher user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




VELIKOST OTROKA OB ROJSTVU
MYBABYGROW

KAKO VELIK JE BIL VAŠ OTROK, KO SE JE RODIL?

50- (26%)

50 (9%)

51 (26%)

52 (10%)

53+ (28%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!