|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lumpi plenice
6.12.2007 14:42:11   
ALEKSA13
Zanima me, kako ste zadovoljne oz. kakšne izkušnje imate z Lumpijevimi plenicami. Moj fantek je bil po Pamperskah večkrat premočen, sem pa poskusila Z Lumpijem, pa sem zadovoljna - zaenkrat. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lumpi plenice
6.12.2007 14:57:24   
srki
Jaz sploh ne vem, kaj sem na začetku te Pamperske kupovala, ker niso čisto nič boljše od lumipijevih. Tudi sestra pravi, da pamperske premočijo, jaz ne vem, ali je to naklučje, ali pa ti fantki tako spretno lulajouser posted image .

Skratka, jaz sem bila z Lumpijem zadovoljna.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lumpi plenice
6.12.2007 15:00:58   
Anonimen
Meni so bile ok, dokler smo jih uporabljali.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lumpi plenice
6.12.2007 19:09:06   
benika
Nam so tako Pamperske kot Lumpijeve plenice premočile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lumpi plenice
6.12.2007 19:15:35   
Anonimen
Meni pa se zdi, da niso tako ugodne, kot npr Mullerjeve ali Leclercove,.....

Jaz Lumpija ne bom več kupila, ker so drage, pa približno iste kvalitete kot tiste ta pocenske.
Pampersk pa imam še pol paketa, ampak jih sploh ne uporabljam. Se mi zdi, da je tista kemikalija direktno na ritki.

Najboljše so bile zaenkrat Mullerjeve.

Meni so drugače samo 2x premočile. To pa zato, ker nisem bila dovolj natančna pri previjanju.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lumpi plenice
6.12.2007 19:17:14   
Strawberrie Cherrie
Lumpi plenice so meni najslabše izmed vseh možnih plenic. prepuščajo še lularijo no....

še vedno sem zvesta mullerjevim in pa za ponoči active fitkam.

Tudi hoferjeve pleničke menda niso slabe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lumpi plenice
6.12.2007 20:13:38   
only_me
Ko sem lumpijeve probala,sem ugotovila, da čez pamperske jih pa ni. Ker Lumpijeve se mi zdi, da majo oni žele al kaj se naredi, ko se mali popila, ful trd. Pri pamperskah je dosti bolj mehko.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lumpi plenice
6.12.2007 20:25:53   
aleks7
js sm tudi za pamperske, sm probala lumpijeve, pa mi niso všeč, se mi zdi, da so bolj grobe, pa da take trde postanejo, ko se polula.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lumpi plenice
6.12.2007 22:08:33   
lelaval
Najboljše so bile zaenkrat Mullerjeve.


Se podpišem. Naša je imela po vseh ful vneto ritko (vključno s pamperskami - prenašala je le tiste za newborna) - razen po Mullerjevih.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lumpi plenice
10.12.2007 23:08:04   
nerka
nevem jst sm jih ravno danes kupila cist za foro da probam ker sm tle vidla, in se mi zaenkrat zdijo ok. bomo vidla kako bo.. drugace uporabljamo pampers, in sem tudi zelo zadovoljna, se nikoli nam nobene niso premocile... user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Prvi razred
Admin

Kdaj je najboljše za otroka, da gre v prvi razred?

še pred 6. letom (15%)

pri dopolnjenih 6 letih (43%)

pri dopolnjenih 7 letih (42%)


Število vseh glasov: 144

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!