|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakupovalni center
27.11.2007 23:16:48   
pt
Živjo,

zanima me, kdaj ste s svojimi dojenčki šle na "sprehod" po nakupovalnem centru (BTC, City park, City center Celje,...) oz. koliko so bili stari. Namreč bliža se Miklavž, Božiček,... mi pa smo stari en mesecuser posted image

Kaj pravite?

lp pt
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakupovalni center
27.11.2007 23:19:57   
principessablu
nevem kaj čakas,jaz sem sla takoj drugi dan...kaj pa čakaš?

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakupovalni center
27.11.2007 23:20:12   
kaya2007
mi smo pri kakšnem mesecu sigurno že bili v city parku user posted image  delaj po občutku...

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakupovalni center
27.11.2007 23:37:01   
Marogica
Mi nismo hodili na sprehode po nakupovalnih centrih. Raje v naravo. Drugače pa smo šli ven po ca 3 tednih pri "zimskem" otroku, pri "pomladnem" pa takoj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakupovalni center
27.11.2007 23:39:14   
Anonimen
Kadar ni bilo vreme za zunaj...torej pozimi, če je pihala močna burja.

(odgovor članu pt)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakupovalni center
27.11.2007 23:39:54   
Anonimen
nismo komplicirali... se pa raje izogibamo nakupovalnim centrom... in gremo v manjse trgovine... sploh kasneje smo ugotovili, da je ful boga in da jo prevec motijo luci

(odgovor članu pt)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakupovalni center
27.11.2007 23:58:36   
lelaval
Pri taki starosti sem jih kar na morje peljala. Le pojdi - zakaj bi čepela le doma. Ko je sit pojdita - bo lepo spal, ti pa v miru pogledala, kar misliš. Pa le glej, da mu kakšno dekico odkriješ, ko prideš v center, da ne bo ubožčku prevroče.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 6:31:35   
srki
Prvič šla v nakupovalni center pri 7 mesecih, ker v nakupovalne centre hodim, ko pač kaj rabim, kar pri nas ne dobim. In glej ga zlomka, naslednji dan že bolezen. Pa še december je bil, veliko ljudi. Saj ne vem, če  je bilo to krivo (množica ljudi mislim).

Pri enem mesecu pa res ne bi hodila naokrog. Saj boste imeli še dovolj časa za touser posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 6:43:23   
PBJ
Mi nismo hodili na sprehode po nakupovalnih centrih.


Mi tudi ne, ne pri prvem in ne sedaj pri drugi. Stara bo 3 mesece in še ni bila v kakšnem trgovskem centru. Nabavlja ati, včasih tudi jaz, da pridem malo od doma.
Raje smo v naravi, ima otrok večjo korist. Že sama sovražim trgovine, pa to nakupovalno mrzlico.
Kaj pa ima otrok od tega? Popolnoma nič!!

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 7:07:37   
anajmad
No,če hočeš kakšen RSV virus(ki je lahko za otroka smrtno nevaren)fasat za user posted image ,pejt kr jutr. Pa v čim večjo gužvo.
Ma,mame ste res neumne,da vozite komaj novorejene otroke v nakupovalne centre.Pejte rajši v naravo,kar bolj koristi vam in otrokom.
Naša je bila prvič v trgovini,ko je bila stara 13 mesecev.
Kaj je pa RSV,si pa na MON-u poišči v iskalniku,pa ti bo vse jasno.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 7:12:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

No,če hočeš kakšen RSV virus(ki je lahko za otroka smrtno nevaren)fasat za user posted image ,pejt kr jutr. Pa v čim večjo gužvo.
Ma,mame ste res neumne,da vozite komaj novorejene otroke v nakupovalne centre.Pejte rajši v naravo,kar bolj koristi vam in otrokom.
Naša je bila prvič v trgovini,ko je bila stara 13 mesecev.
Kaj je pa RSV,si pa na MON-u poišči v iskalniku,pa ti bo vse jasno.


user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 8:17:54   
sneška_
Moja zdaj bo 4 mesece stara pa še ni videla nakupovalnega centra.Glih zaradi vseh bolezni se izogibam tja hodit.Sicer pa ni toliko nujno da bi kakšne stvari kupovala.Vse lahko dobim v trgovinah okrog mene ali pa če nekaj rabim pošaljem moža ali pa sama grem brez otrok.Tako da ga še dolgo časa ne bo videla isto kot starejša. Rajše grem na sprehod pa do prve trgovine z njo no v centru.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 8:25:46   
Anonimen
no js mam poletne otroke pa je bla tavečja prvič v mercator centru pr ene 10 dnevih. ja ****t ga mogla sem tut v štacuno. v manjši štacunci  za vogalom pa drugi dan ko smo pršli iz porodnišnice. no to sva midve zuni počakale pred štacuno ona je itak spala v vozku. sred julija.

v takole množico jih pa vseeno vrjetno ne bi tko hit vlekla. prov dolg pa tudi ne bi čakala ..13 mesecev??!! niti pod razno!

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 8:35:06   
tinatona
Jaz jo zdaj v času ko razsaja full bolezni sigurno ne bi peljala tako malega otroka. Naj ti jo/ga čuva mož, pa pojdi ti sama!!!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 8:59:27   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

nevem kaj čakas,jaz sem sla takoj drugi dan...kaj pa čakaš?


user posted image user posted image

Bogi dojenčkiuser posted image ! Jas z našo ki je stara 27 mescov zaj v tem času ne grem v nakupovalne centre, kjer je tolk različnih ljudi in tolk različnih bakterij in virosov, da nebi kaj fasala (še polek vsega)


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 9:05:36   
TANJA78
Nam so v Kliničnem centru rekli, da naj se do pomladi izogibamo večjih centrov, ker je tam največ virusov.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 9:18:57   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

nevem kaj čakas,jaz sem sla takoj drugi dan...kaj pa čakaš?

user posted image

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 9:23:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

nevem kaj čakas,jaz sem sla takoj drugi dan...kaj pa čakaš?


user posted image

(odgovor članu principessablu)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 9:30:24   
Pikička
Prvič je bila stara 3 tedne, potem smo pa imeli cel popoldan histeričen jok. Ugotovili smo, da jo blazno moti hrup, slab zrak in premočne luči v takih centrih. Zdaj ne hodimo nikoli več skupaj v nakupovalne centre, včasih ko pa moramo iti skupaj, gremo pa v dopoldanskem času med tednom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 11:02:01   
kšpela
mi se zdej ko je tak cas prehladov in podobno izogibamo nakupovalnih centrov.drugace smo pa bli ko je bila stara dober mesec.sam se je rodila agusta.

(odgovor članu Pikička)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 11:09:21   
StBarbara
Jaz sem šla 23 dan v BC, ker sem neki noro nujno rabla user posted image , je pa poletni otrok, tak da ni blo panike.

Anajmad, se strinjam s teboj sam imam 2 prijateljice, ki so tamali RSV fasali že kar v porodnišnici, druzga pa nobenga ne poznam, ki bi ga v šhopping centru fasal, sej pravim, se strinjam s tabo, samo tako...



_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 11:28:41   
Kati81
Moje mnenje, ob lepih vremenih gremo v naravo, če pa je vreme slabo pa v City park, zato ker ne morem bit cel dan zaprta doma v hiši, pa tamala je tud sitna, naj povem svoje mnenje glede virusnih okužb. Mi hodimo veliko okrog in tamala do sedaj(hvalabogu) ni fasala še nobene okužbe pa smo bili že marsikje. Okužbo lahko dobi tudi drugje, od brtrancev in sestričen(večja možnost kot centri), če otroka imaš v vozičku in ne dovoliš da ga kdo prijema(tuj) je veliko manjša možnost raznih okužb.

A kolegi ki pridejo na obis so pa sterilni al kaj? Ali je mogoče otrok izoliran od ostalih ljudi. Moj ima pa tudi službo kjer je veliko z ljudmi pa kaj hočem če bo kar prinesel pač bo, al naj gre skoz sterilizacijo preden pride domov. Kaj pa vrtec in tisti otroci ki gredo v vrtec? Pa sama delam tudi v vrtcu, a naj zato sploh ne primem otroka in ga pobožam, poljubčkam ko pridem domov? Haloooo!

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nakupovalni center
28.11.2007 11:47:13   
muck
Mi se probamo takih velikih centrov izogibat. Zlasti sedaj v zimskem času in v obdobju nakupovalne mrzlice, ko je precej gužva v štacunah. Ne vem, nekako mi ni do tega, da bi sina v tako gužvo peljala. Ko je bil še čisto majhen, ga nismo v nobeno trgovino peljali. Sedaj če je nuja gremo, vendar ob taki uri, ko ni toliko gužve. Pa s sabo imam vedno tekočino za roke razkužit, ker se v takih nakupovalnih centrih največ bakterij in virusov nabira. Previjalnic se pa jaz na veliko ogibam.

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nakupovalni center
29.11.2007 19:02:04   
pt
Živjo,

hvala vam za odgovore. Tudi mi se bomo raje izogibali nakupovalnim centrom in drugim trgovinam.

Čavči.

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nakupovalni center
29.11.2007 19:19:10   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: PBJ

Mi nismo hodili na sprehode po nakupovalnih centrih.


Mi tudi ne, ne pri prvem in ne sedaj pri drugi. Stara bo 3 mesece in še ni bila v kakšnem trgovskem centru. Nabavlja ati, včasih tudi jaz, da pridem malo od doma.
Raje smo v naravi, ima otrok večjo korist. Že sama sovražim trgovine, pa to nakupovalno mrzlico.
Kaj pa ima otrok od tega? Popolnoma nič!!

SE podpišem pod to



_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




PORODNIŠNICA
petrcaaa

S katero porodnišnico imate boljše izkušnje?

POSTOJNA (47%)

LJUBLJANA (53%)


Število vseh glasov: 74

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!