|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri avtosedež se...
20.11.2007 17:08:45   
juniorka
da najbolj v ležeči položaj v skupini 9-18kg in ima dokaj dobre ocene??
Je naš prerasel lupinico, pa smo danes kupovali avtosedež in imajo slabo založene trgovine, prodajalke tudi ne vejo veliko, ali pa nočejouser posted image  Je pa finta v tem, da naš fant skoraj vedno takoj zaspi in pol si predstavljate, kako je zverižen v pokončnem avtosedežu!
Za kakršnokoli informacijo bom hvaležna!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 17:35:55   
Anonimen
Smo že v dveh:
Nas tudi to zanima kateri avtosedež je najboljš od 9-18 kg. KER aš v lupinco ne gre več je predebel in pretežak.
Tud jaz bi rada da nam svetujete kateri je ta pravi.
TNX

(odgovor članu juniorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 18:03:51   
glen
Mi zdaj uporabljamo že tistega od 15-30.
Ampak ko je naša tamala prerasla lupinico,sem imela jaz enako vprašanje kot ga imaš ti.
Hotela sem varen avtosedež ki ima velik naklon.
Oločali smo se med romerjem in maxi cosi, vzeli  smo pam maxi cosi priori xp.
Ima 4 naklone,drugi avtosedeži v tem rangu imajo pa tri.
No ne me držat 100% za besedo,ampak vem, da smo takrat nardili celo študijo iz avtosedežev in na koncu vzeli tega, ker nam je rekla prodajalka da ima ta edini 4 naklone.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 18:09:27   
Strawberrie Cherrie
pri Prioriju Xp se nastavi v 4različne položaje, pri tobij upa v 5 različnih položajev. (oboje maxi cosi)
Imam oba,pa mislim, da se za tole razliko med avtosedežema ne splača dati tistih 100€ več za Tobija. poleg tega je Priori na crashtestih bolje ocenjen.
in ja, v obeh moj malček lepo spi


(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 18:10:15   
Strawberrie Cherrie
aja,pa še to - prioriji so v toysu (Au) za okoli 130-140€.


Priori XP:
user posted image

tobi:

user posted image




(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 18:19:54   
Naja30
Mi imamo tobija in ko zaspi tamala, jo lepo poležem in nič zverižena.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 18:21:16   
martinaluna
Mi smo v soboto v Arielu kupili Kiddy Infinity Pro. Na AMZS je v skupini od 9-18kg najboljše ocenjeni. Mi smo z njim zadovoljni, je lahek in da se tudi položiti v skoraj takšen položaj kot je lupinica. Je pa trenutno v akciji in stane 140 evrov. Na AMZS ju pa si lahko pogledate rezultate varnostnih testov testiranih avtosedežev.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 19:32:57   
Kati81
Samo informativno vam povem da so maxsi cosi avtosedeži zelo slabo ocenjeni, razen če je sistem isofixa, pa da ne boste mislile da kaj propagiram ali karkoli tudi sama imam maxi cosi lupinico in sem zadovolna, sem pa govorila s kolegico ki se ukvarja z nabavo avtosedežev in pravi da je trenutno res najbolje ocenjen Kiddy infinity pro ker baje deluje na drug sistem varnosti tako da ne trpijo vratna vretenca pri trku, kot v ostalih avtosedežih, s tem da tudi zavibrira ob trku z otrokom v red in ne samo otrok. Je pa poudarila, da avtosedež ni zato da bo otrok v njem užival kot v fotelu ampak mora biti varen.

(odgovor članu martinaluna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 20:17:26   
*ANA*
Mi pa imamo Bebe Confort iseos Safe side- ga lahko daš full dol in otroček sploh ni zverižen not , ima pa fajn še stranice za regulirat v širino, tako da rase z otrokomuser posted image

-takega imamouser posted image mi

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 20:51:26   
kawasakica
kaj pa Römerjev, kateri je v tem rangu, pa cenovno ve katera koliko je cca.? Mi zaradi nastavkov na vozičku pride samo Römer v poštev. Oprosti juniorka, da sprašujem na tvoji temi user posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 22:45:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: juniorka

da najbolj v ležeči položaj v skupini 9-18kg in ima dokaj dobre ocene??
Je naš prerasel lupinico, pa smo danes kupovali avtosedež in imajo slabo založene trgovine, prodajalke tudi ne vejo veliko, ali pa nočejouser posted image  Je pa finta v tem, da naš fant skoraj vedno takoj zaspi in pol si predstavljate, kako je zverižen v pokončnem avtosedežu!
Za kakršnokoli informacijo bom hvaležna!



mi imamo Romer King Plus  in se da dat v sedeci in lezeci naklon, razlika sicer ni velika, je pa toliko, da ne sedi zravnano... malo bolj zleknjena je, zverizena ni, sedi pa se vedno.... nam se yelo fino obnese in brez problema noter zaspi...

imajo jih v babycentru... najbolje je, da gres tja z malim in ga das noter in preizkusis.... ce ga bos nameravlaa kupit, potem poglej se ceno v Avstriji, mi smo gakupili v nmeciji in je bil 50EUR cenejsi...

link:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177289

(odgovor članu juniorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri avtosedež se...
20.11.2007 23:04:04   
Eca
Hej!

Mi imamo Romerja za Markija - v uporabi od njegovega 6.meseca. Kot sem že večkrat rekla, smo ga kupila zato, ker ga imajo vsi naši prijatelji in vsi so bili zadovoljni.
Glede naklona drži - ima samo 2 - sedeči in "kao" ležeči.
Ker je tudi Dorianu premala lupinica - sploh ko mu navlečeš kombinezion, sem tudi jaz začela gledati za novimi  - večjimi avtosedeži (me je kolegica pustila na cedilu z izposojo) in če bi morala sedaj kupiti še enega novega, bi ponovno kupila Romerja. Na srečo se je ponudila ena moževa sodelavka, da nam posodi svojega Romerja isofix-a, v katerem se je naš lump včeraj prvič peljal. Ne boš verjela - celo vožnjo (okoli 40min) je veselo gledal ven, pa je prej v lupini vedno takoj zaspal.
Meni je bila pomembna varnost, zato sem sem raje vzela Romerja. Tole z nakloni je po moje super, samo če testi sedeža govorijo, da ni toliko varen, potem raje vzamem takega z 2. naklonoma.

Lahko pa prideš k meni v živo sprobat sedež....grema na kako krožno vožnjo - imam oba Romerja v avtu v uporabiuser posted image . Več pa po tel.user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lp, Eca




_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri avtosedež se...
21.11.2007 8:28:36   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: *ANA*

Mi pa imamo Bebe Confort iseos Safe side- ga lahko daš full dol in otroček sploh ni zverižen not , ima pa fajn še stranice za regulirat v širino, tako da rase z otrokomuser posted image

-takega imamouser posted image mi



mi tudiuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri avtosedež se...
21.11.2007 8:33:15   
A-N-J-A
Če hočeš res varen sedež vzami Romerja,pa še ne bo ti ga treba menjat pri 2letih,ker je zelo visok.Mi mamo MC priori in Romer King ts plus in je Mc že premajhen Romer ima pa še 6 cm foreuser posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri avtosedež se...
21.11.2007 9:14:42   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Mi imamo tobija in ko zaspi tamala, jo lepo poležem in nič zverižena.


Mi ga tudi imamo in se dobro obnese user posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri avtosedež se...
21.11.2007 9:49:53   
emaa
Mi imamo Romerja, čist lepo zaspita v njem. Sva pa gledala na varnost in velikost sedeža. 

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri avtosedež se...
21.11.2007 10:05:35   
lea23
jst pa ne razumem, kakšna je sploh razlika med M.C. tobijem in M.C. priorijem user posted image
ok razen to da ima tobi 5 naklonov, priori pa 4 naklone.
a je še kakšna razlika med njima?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri avtosedež se...
23.11.2007 22:40:52   
Putka
Tobi ima pasove, ki se lažje zapenjajo. Kar se res obnese, če velikokrat otroka not in ven iz avta daješ. Samo res ne vem, če je vreden tistih 70€ več. Pa še naslonjalo za glavo je stalno not, se ga ne da odstranit ko otrok zraste, mi deluje malo v napoto. Se niti naslonit ne more na stran.

Sicer pa za Tobija malo na eBayu poglejte, so tudi do 80€ cenejši s poštnino vred.

user posted image
Tale naprimer je pri nas v BC 270€, na eBay.de se ga pa trenutno dobi za 195€ in 8€ poštnine.

< Sporočilo je popravil Putka -- 23.11.2007 22:41:27 >

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri avtosedež se...
23.11.2007 23:03:39   
juniorka
Vsem hvala za odgovore! Bomo še malo pogledali, čeprav sem kupila Kiddyja Infinitypro- zaradi testov, pa nujno smo rabili en sedežuser posted image  Pri Maxi Cosi Priori isofix se mi je zamerlo, da stane 309 €, ko sem pa omenla, da se mi glava ne zdi varna, je pa prodajalka rekla, da se blazinica lahko dokupi za 25€user posted image  Mislim, no, taka cena, pa še ne morjo kompleta nardit.. Pa še meli niso blazinice... Romerja- nikjer na zalogi, da bi lahko sploh probaliuser posted image
No, zaenkrat se navajam na tega- no, mali seuser posted image , je bil 140€, pa je že malo boljše, sem ga lahko stlačla not in je zaspal, ko pa smo prvič voili, je pa glavo na poličko položil in spal- je bilo pa totalno zgrešeno glede varnosti in zato sem dala tako vprašanje,ker očitno našemu paše spat med vožnjo, ne pa ven gledatuser posted image !
Hvala vsem za komentarje!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri avtosedež se...
24.11.2007 8:40:49   
mala zirafa
Mi smo imeli od chicco-ta Zenith avtosedež.Se mu zvne naklon in je usper stvar.Bil je okoli 100 evrov.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri avtosedež se...
25.11.2007 11:50:15   
Putka
Chicco Zenith imamo od starejše in bo zdaj kot drugi avtosedež. Se pa strinjam, čist nič ni slabši od npr. Romerja ali Maxi Cosi Priorija. Malo manj lep edino.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri avtosedež se...
25.11.2007 14:24:14   
viv_
Mi imamo Roemerja kinga in je super avtosedež.

Kar se tiče naklonov nimam pojma, koliko jih ima. Ko je budna, je v pokončnem položaju, ko zaspi jo damo v ležečega pa je. S tistimi vmesnimi nakloni res ne vem kaj bi počela in kdaj bi jih uporabljala. Na začetku smo dokupili še oporo za glavo, da ne "opleta" ko spi.

Poleg tega so sedeži izjemno kakovostni, tudi blago. V njem je sedaj že druga hčerka in sedež še vedno izgleda kot nov, kljub temu, da je ogromno v uporabi.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri avtosedež se...
25.11.2007 17:32:25   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: *ANA*

Mi pa imamo Bebe Confort iseos Safe side- ga lahko daš full dol in otroček sploh ni zverižen not , ima pa fajn še stranice za regulirat v širino, tako da rase z otrokomuser posted image

-takega imamouser posted image mi



mi imamo tudi takega in smo ful, res ful zadovoljni...imamo tudi MC Priori in se ne da primerjat v kvaliteti...za naslednjo starostno skupino bomo sigurno tudi kupili Bebe Confort- tistega s pettočkovnim pasom...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?