|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mladinske sobe
8.11.2007 15:05:37   
glen
http://www.domdesign.si/artikel.php?idi=141
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mladinske sobe
8.11.2007 15:10:40   
glen
Meni je ful fajn soba v 7 kvadratku(modro rumena),in stane cca. 6.000 eu.
Ja prav ste slišale,sem klicala pa so mi povedali informativno ceno cca. 6.000 eu,zato iščem kakšnega dobrega mizarja,kateri bi mi bil pripravljen kaj takega narest.
Še prej predračun seveda.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mladinske sobe
8.11.2007 15:16:21   
soncece24
Lepe sobice, ampak zgleda tudi drage. Se mi pa po slikah sodeč zdi, da rabiš tudi ful prostora za take postavitve. Za to, ki je tebi všeč rabiš sigurno steno, ki je dolga 4m in višino ene 2,5 m.
Za mizarja pa ne vem, od kod pa si?


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mladinske sobe
8.11.2007 19:25:10   
glen
Sončece,
sobo mamo dolgo 5 m in široko 2,5m.
Visoka pa je tudi ful tako da bi nam pršlo prav glih kaj takega.
Sem z obale.
Ful  mi je všeč soba samo tolko jeurov tudi če bi jih mela nebi dala za sobo.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mladinske sobe
10.11.2007 7:40:35   
mala zirafa
Si se pozanimala kaj pri IZIju, zraven mercatorja?tam ti nardiji tudi po meri.Cene pa ne vem kakšne so.V palmanovi (mercatone zeta)sem jih tudi videla krasne, sicer so  okrog 1500 evrov za 2 otroka, masiven barvast les.Res so lepe.Italjani imajo smisel.user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mladinske sobe
13.11.2008 15:15:39   
Anonimen
Zanimiva sobica ... čeprav omare niso ravno lahko dostopne ... pa še eno pisalno mizo vkomponirajte v ta sestav, ker 2 otroka in dvoje domače naloge in ena miza ne grejo skupaj.

(odgovor članu bubica9)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mladinske sobe
13.11.2008 16:23:20   
Pikapolonica_
Meni pa niso sobice prav nič posebnega?user posted image Pomojem ti vsak mizar za manjšo ceno naredi boljšo. Ker jaz pri otroških sobicah vedno poizkušam gledat preko oči otroka in ne odraslega. Zato smo se mi odločili in kupili Flexa sobico, modro v kombinaciji z beljenim borom.

http://www.flexa.dk/French_(F)/FLEXA_Shops/FLEXA_Shop_Bordeaux.aspx


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 13.11.2008 16:25:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mladinske sobe
13.11.2008 16:33:28   
blaža
Meni so ful lepe sobice. Samo 6000e je ful preveč. Mi smo kupili od Malega princa in smo dali1500e za kompleks dveh postelj in smo ful zadovoljni. Oz je blo1350e, pa pol še pisalna,..pa je rataa cela sobica 1500e. Bom probala prilepit kakšno slikico.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mladinske sobe
13.11.2008 16:50:23   
blaža
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


evo taka je naša sobica, maš pa še varjanto vse na eni strani zida

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?