|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačila MO-JA
5.11.2007 9:36:11   
Boni3
Zanima me,če katera ve v katerih trgovinah jih prodajajo,namreč na njihovi spletni strani imajo napisano da jih prodajajo po mnogih trgovinah po Sloveniji in v njihovih štirih trgovinah. Zame bi bila najbližja v Trebnjem,ker sem iz Lj,ampak če je pa kaka bližje,če katera ve.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačila MO-JA
5.11.2007 10:07:44   
tascha
Se mi zdi, da je ena trgovina v BTC v hali A. user posted image

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačila MO-JA
5.11.2007 13:38:10   
Nika v službi
Tascha, to bi pa tudi jaz rada vedela, če je res v BTC-ju. Lani pozimi sem jih kontaktirala, ker je tudi mene zanimalo, kje jih prodajajo, pa me je usmerila v Trebnje ali Krško, mi ni nič omenila BTC-ja...

Bila sem nato v TA-BU centru v Krškem, kjer je njihova trgovina, tam imajo največ izbire. Priporočam.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačila MO-JA
5.11.2007 17:12:46   
ZmajTolovaj
Evo, sem jih poklicala in je prijazna gospa rekla, da NI njihovih izdelkov za dobit v BTC, tako da ne boste po nepotrebnem tja rinle - sploh pa zdaj, ko december trka na vrata user posted image  se mi kar koža naježi, če samo pomislim ... user posted image
Njihove trgovine so v Sevnici, Krškem in Trebnjem, na njihovem www piše tudi Litija, ampak ni več tam štacune. Skratka, omenjene tri so v pogonu, pripravljajo pa tudi "nekaj malega e-ponudbe", kot se je izrazila; to naj bi zalaufalo v kratkem.
No, saj Trebnje ni tako daleč iz Lj, pa taki lepi dnevi so, da kar kličejo po izletu ... user posted image  Vsekakor želim uspešen shopping!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblačila MO-JA
7.11.2007 0:09:50   
Moyca_
user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?