|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temperatura sobe
5.11.2007 8:10:51   
maja80
Pozdravljene!

Januarja bom rodila in me zanima kako je s temperaturo sobe kjer je dojenček. Se pravi kok toplo more bit. nekateri pravijo, da ni dobro pretiravati s toploto, drugi da ni dobro da je preveč mraz. No in poj smo spet na začetku. mal me zanimajo vaše izkušnje.

LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 8:43:24   
nky 23
po mojem nekje med 22 in 24 stopinj. mi jih imamo sedaj med 21 in 23 star pa je 5mes.

(odgovor članu maja80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 8:44:56   
Strawberrie Cherrie
Ma nekompliciraj. Tam 21,22 je čisto dovolj, pa še itak je prve dni malček oblečen v dva sloja.
Ponoči pa ene 18 v spalnici.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 8:45:03   
kawasakica
patronažnami je rekla, da naj bo med 20 in 24 stopinj. Jaz imam, kar toplo, ker se v sobici le previjava

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 8:54:24   
Ronči
Mi imamo okoli 23 čez dan, ponoči pa pade do 20 in ima ledene rokice, ne glede na to, da je pokrita. Sicer ni to merilo ali jo zebe ali ne, pa vendar me moti, saj so resnično ledene.

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 9:12:04   
prolet
Mi imamo tam med 20 in 24. Ne imet preveč vroče, pa čim več zračit stanovanje. Nam je patronažna rekla da mora imeti otrok vedno malo hladne roke, če ima tople to pomeni da je prevroče. Bolje manj kot preveč.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 10:14:17   
duhica
Po stanovanji 20, 21, v kopalnici, kjer se previjamo in kopamo okrog 24. V spalnici pa 18. Bolje, da je dojenček bolj oblečen, kot pa da se preveč kuri, ker je pol zrak suh, pa še prehodi med notri in zunaj so preveliki.

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 12:46:31   
travica
mi imamo 22,5. vendar pred previjanjem še vedno kopalnico malo dodatno zagrejem.

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 12:56:00   
Anonimen
okoli 19, 20, ponoči še malo manj....pred previjanjem pa malo nakurim v sobici, ker jo vedno pustim nago neki časa, da brca ker ful uživa zraven....nikol nimamo kaj ekstra nakurjeno, ker nobenmu to ne odgovarja, pa tud zdaj zarad otroka ne...

(odgovor članu travica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 21:23:48   
soncnica07
ja, glede prehodov iz toplega stanovanja, ven na mraz, se strinjam z Duhico. Ekstremi niso ok. Bodi pa pozorna na vlaženje zraka. Mi imamo vlažilec na radiatorju (samo vodo noter vlivaš), lohk pa si pomagaš z mokrimi brisačami..

(odgovor članu maja80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: temperatura sobe
5.11.2007 22:07:34   
Naja30
Čez dan okoli 22, ko se kopa v kopalnici ful zagrejemo, ponoči pa okoli 18. Smo vsi navajeni spat bolj v hladnem, pa še bolj zdravo je.

(odgovor članu soncnica07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?