|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plastične živalice
29.10.2007 20:48:30   
tinkamiška
A mi lahko prosim poveste kje bi jih lahko kupila? Take realistične, zoo živalice(slon, lev, nosorog,...): Sem gledala na spletni strani od Sončka in Baby centra pa nisem nič našla...
Pa, če mogoče ve katera približno ceno...

Hvala,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plastične živalice
29.10.2007 20:53:52   
tananejka
V Mullerji jih imajo polnouser posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plastične živalice
29.10.2007 20:57:00   
Lejči
kuku user posted image

probaj v direndaju, pa bc jih ima tudi zagotovo, pa mislim, da sem nekaj podobnega tudi v mercatorju videla (pa ni bilo drago). naša je sicer navdušena nad figuricami od little people, pa tudi nad onimi od lega.

lp,
Lea

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plastične živalice
29.10.2007 20:57:49   
bskrle
V Mullerju, samo niso tako poceni, ker so nemške in res lepo narejene. Mi smo kupil celo ovčke za  v jaslice, ker so res luštne.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plastične živalice
29.10.2007 21:02:09   
Jančika_
Tinka, tega imajo dobesedno na kupe za minimalne denarje v Familiy Shopu, čisto v zgornjem štuku bivšega T-ja. Torej v mestnem Tušu, ali kako se temu zdaj reče. Recimo komplet 8 delfinov, morskih psov je bil menda 2€user posted image . Ne vem zdaj točno, koliko je tega not, ker imamo to raztreseno po celem stanovanju, ampak se mi zdi, da jih je bilo 8. No, pa ogromno različnih drugih živali še imajo. Ni da ni.

Če pa prideš k nam domov malo pod kavčem pospravit in pod posteljo, lahko odneseš vse, kar najdeš, pa boš po moje mela takoj cel komplet živaliuser posted image .

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plastične živalice
29.10.2007 21:04:05   
Strawberrie Cherrie
Toys ima čudovite.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plastične živalice
29.10.2007 21:06:42   
muha1
Jaz sem jih gledala v Intersparu, pa tud niso bile slabe user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plastične živalice
29.10.2007 21:13:57   
tinkamiška
O hvala za infouser posted image

V Toysu sem ravno bila, pa je ena figurica 8 eur, so res lepe, ampak vseeno predrage, da bi bile samo za igro..so pa krasne in res lepo izdelane.

Kdaj bo v CE Muller?user posted image user posted image user posted image Tega bi bla pa res vesela....če bomo kaj v MB ali LJ, pa bomo šli pokukat kaj je dobrega tamuser posted image

Lejči kukuuser posted image , ja sej take sem vidla, kot so od Lego, ampak jst bi take, ki zgledajo kot prave, samo, da so majhneuser posted image
Dej se kaj oglasi nouser posted image



Mislim, da bom šla kr v Family shop, kot je Jančika napisala. Vedo pozabim, da bi lahko šla tudi tja pošnofatuser posted image
A da bi prišla pod kauč pogledat?user posted image user posted image user posted image Mogoče bi pa res kakšnega delfina našlauser posted image user posted image user posted image
Iza je zbolelauser posted image tak, da ta teden sigurno ne pridem v Celje...

Hvala vsemuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plastične živalice
29.10.2007 21:16:00   
tinkamiška
Aja, sprašujem pa zato, ker sem na E-bayu našla 17 figuric za 5 funtov, mislim, da je to okoli 6,5 eur, pa bi rada šla še prej pogledat kaj lahko dobim pri nas....

Se pravi Interspar tudi...

Hvalauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plastične živalice
29.10.2007 21:30:39   
Veverička
V MB-ju v Mullerju žal nimajo igračuser posted image  (no, ali pa na srečo - za mojo denarnicouser posted image )
Jih pa imajo (kot so že ostale napisale) tudi v Tušu, Intersparu....

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plastične živalice
29.10.2007 23:25:33   
frutka_
V Intersparu jih imajo v različnih velikostih, po različnih življenjskih okoljih, po različnih cenah. Od par eurov gor. V bistvu so poceni in fajn igrače. Naš mali jih ima rad.
Pa ima jih tudi BC in Pikaplonica.
Ima pa Ikea tisto kmetijo s pliškoti in je tudi fajna!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plastične živalice
30.10.2007 8:50:15   
poliloni
Pri nas jih je teta kupila v Hoferju - nilski konj, žirafa,... Res, da zraven dobiš še dva človečka in ladjico, a naš ta mal je nad nilskim konjem navdušen.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plastične živalice
30.10.2007 14:23:32   
ČebelicaMaja
V Mullerju jih imajo, je pa 5€ ena figurica in npr. za našo pinco moram ful pazit kaj ji kupim, ker imajo kake živalce ful ostre rogove ali kake druge izboklineuser posted image ...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?