|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 12:02:02   
Bejba
Kako veš ali ima tvoj otrok kolike ali samo krče? In kaj je boljše oz. hitreje mine? Dobro itak ni nič :(.

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 12:04:44   
dory
Mi smo imeli skoraj 8 tednov kolike...tamal se je zvijal,krcil nogice, jokal in krical par ur zjutraj,par ur proti veceru in se ponoci...nic ni pomagalo...noben caj,nobena masaza,nobene kapljice...bilo je hudo ampak je samo cas naredil svoje...pol do 12 tedna se je stvar umirila,ker smo dobili lefaxin...ga je se zvijalo ampak obcutno manj :)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 13:00:31   
Annny
To dvoje najbrž pomeni isto- ampak kolike so tista oblika, ki se pojavlja v določenih intervalih, traja dalj časa, pridejo nenadoma in tako tudi minejo.
Moja punčka tega nima. Jo pa včasih črviči, preden se pokaka- ima take bolj blage krče.
Upam, da nisem kaj narobe razložila:) Me bo popravila kakšna bolj izkušena mamica:sloncek:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 13:16:21   
Anonimen
To je eno in isto.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 13:23:09   
.ču
Bravo,Annny:bravo:

Dobr si to razložila!
Ja eni ta maučki majo res hude krče preden se pokakajo:((!
Kolike pa se ponavadi pojavljajo ob istih urah. Drgač je pa to kar ena in ista zadeva.Pri obeh gre za "črvičenje" po trebuščku oz.prebavnem traktu.

Vsem dojenčkom in dojenčicam čim manj teh neprijetnih težav!!!:sloncek:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 13:53:48   
Tinca7
A lahko samo vprašam, koliko Lefaxina ste mu dajal. V navodilh ful čudn piše (2 špricle na vsako flašo). Kaj pa če dojiš?

LP, Tina & Lara:sloncek:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 14:02:27   
dory
Jaz z lefaxinom nikol nisem pretiravala..dajala sem mu ga le zjutraj in zvecer pred spanjem....

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 14:32:03   
niki5
Jaz se strinjam s tejo, da ni dobro pretiravati (dalo mi je tudi misliti odziv lekarnarice) tako da mu dam res ko je hudo oz. zjutraj ali zvečer, ampak bolj redko raje ga poskusim z naravnimi kapljicami umiriti.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Razlika med koliki in krči?
13.12.2004 14:33:21   
niki5
Še to, kapljico špricnem na žlico in prislonim k spodnji ustnici in on potem poliže.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Razlika med koliki in krči?
14.12.2004 10:31:24   
asso
A vaši poližejo?

Moji moram med jokom kapati v usta in še to pol popljuva ven, ko pa ugotovi, da ima neki drugega v ustih razen sline pa drži usta tako zaprta, da ni kaj in niti jokat si ne upa, da ne bi še kaj not dobila.

Mislim, da njej pomagajo kapljice koroških lekarn. Sedaj sem se navadila, da so krči vedno nekje ob isti uri in ko je obrok pred navedeno uro ji prej dam tudi kapljice.

Lp in čim manj krčkov.


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Razlika med koliki in krči?
12.2.2005 15:27:17   
Ksena
Živijo,

dobre so tudi kapljice BABYNOS, ki se dobijo v Avstriji in so narejene iz zelišč (izvlečki kumine, koriandra in kamilice). Naša Eva ima po teh kapljicah občutno blažje krče, včasih pa celo popolnoma izginejo.

Lp, Ksenija

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?