|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dečki - Deklice
12.12.2004 16:21:54   
MINEJA
Punce, tiste, ki imate fantke in punčke, ali opažate razlike med spoloma?
Vedno se mi je zdelo, da so punčke bolj pridne, mirne, ubogljive, ...
Poznam pa nekaj primerov kjer je situacija ravno obratna ... kjer punce "fockajo fante ... "norijo kot zmešane" ...

:muca::muca::muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dečki - Deklice
12.12.2004 17:11:59   
Kenny
Jaz imam dve punci in fantka, pa se mi zdi, da sta bili res bolj pridni kot dojenčici oz manj razcartani, lahko pa da ta malega samo bolj crtamo, ker je med njimi kar velika razlika. Poznam pa tudi jaz primere, ko je ravno obratno! Mislim, da je bolj odvisno, kakšen karakter malček prinese s sabo na svet.

:angel::hudicek:

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dečki - Deklice
12.12.2004 17:14:24   
frutka_
Hahaha...jaz tudi Mineja. Sploh v primerih, ko imajo kakšne starejše bratce in se morajo kar "boriti". Sicer pa poznam kar nekaj fantkov, ki so izredno nežni, radi so ljubkovani, objemani in bolj cartljivi. Moj Filip je že med njimi!
Prav tako pa nekatere deklice niso takšne in so prave "bojevnice".
Nasplošno se mi zdi, da so fantki pravi mamini mucki in deklice atijeve lubice!
Sicer pa baje velja, da so dečki bolj občutljivi, večkrat bolni, imajo močnejše krče,...to je pokazala neka raziskava, ki sem jo brala.
Aja, pa še nekaj sem opazila. Deklice so zeloooo hitro, prav po žensko, užaljene in prizadete!

Sicer pa so vsi drugačni, edinstveni in ločevanje spolov ter igrač na moške in ženske se mi zdi čisto mimo. Tudi deček naj dobi pupico za igrat in punčka avto!

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dečki - Deklice
12.12.2004 17:20:54   
Anonimen
Jaz kar verjamem: 90 % je v genih, 10 % pa vzgoja. Tako pri fantkih kot pri punčkah.

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dečki - Deklice
12.12.2004 17:48:23   
*maja
Pri nas je za enkrat tako da je sine veliko bolj priden kot je bila naša pupa takšen čas :zmeden:.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dečki - Deklice
12.12.2004 18:36:36   
lan
Naš Lan je pravi mali crtljivko.Zelo je nežen,priden,nasmejan fantek.
Poznam pa punčke,ki so prave male "lumpke".
Čisto odvisno.Midva sva bila oba mirna kot dojenčka in je Lan tudi.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?