|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bulica po cepljenju!
20.10.2007 13:06:07   
emina83
punce zanima me če že ima katera izkušnje s tem:

tamala je bila 3 dni nazaj drugič cepljena v bedrico in se ji je malo nad pikom ena rdečeca pojavila, spodaj pa bulica v velikosti odraslega nohta. rdečica sicer zginja, bulica se pa ne manjša.

strah me je da ni kaj narobe, pa me zanima če se je vašim dojenčkom to naredilo, če ne da hitro bežima k P?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bulica po cepljenju!
20.10.2007 14:12:01   
Sonrisa
Otekline po cepljenju so normalne. Ko smo bili zdaj pri letu in pol cepljeni, je pediatrinja rekla, da lahko pride do tako velike otekline, kot je rama (se pravi dvojna). Naša na srečo ni imela nikoli nič.

Hladne obkladke ji dajaj, pa bo kmalu bolje. user posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bulica po cepljenju!
20.10.2007 15:42:29   
severnica77
Pri prvem cepljenju je tudi naš dobil bulico, vendar je P rekla, da je to celo dobro, ker se potem cepivo počasi absorbira .... V glavnem obkladke na bulico pa bo izginila, definitivno ni nič hudega.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bulica po cepljenju!
20.10.2007 18:11:30   
Putka
Ja, to je običajno in izgine. Malo lahko tudi pomasiraš.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bulica po cepljenju!
20.10.2007 18:54:04   
emina83
hvala punce, se že boljše počutim!

bomo dajali naprej obkladke in malo pomasirali, pa bo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bulica po cepljenju!
23.10.2007 22:09:35   
Maggie
Ja, mi smo jo tudi imeli. P je rekla, da je treba večkrat na dan masirati s fiziološko. Izginila je šele po 10-14 dneh.

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bulica po cepljenju!
23.10.2007 22:24:33   
baja*
Meni je P rekla naj dam v primeru otekline gor obkladke iz kamilc (najboljš kr filter vrečko).

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




TV
Lelly28 RR

koliko časa dnevno vaš otrok gleda TV?

ne gleda (premajhen) (20%)

do 30 min (60%)

1-2h (0%)

več kot 2h (20%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!