|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleničke Pampers
11.10.2007 11:24:50   
Anonimen
Prosim, da me razsvetlite.....

Uporabljam Pampers NewBaby 2 (3-6kg)

V čem se razlikujejo te od Active fit midi (4-9kg) in Active baby (4-9kg)

Razen v kg in ceni seveda.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleničke Pampers
11.10.2007 11:29:34   
iwa
active fit majo prožnejše stranske trakove, naša user posted image je npr.tako živahna da ji pri ostalih velikokrat kaj čez priteče pri teh pa ne...pa še men se zdi da bolje vpijejouser posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleničke Pampers
11.10.2007 13:52:55   
Anonimen
In katere od teh treh so najboljše?

(odgovor članu iwa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleničke Pampers
11.10.2007 13:59:47   
bodoča
Oprosti, da se vmešavam, samo zanima me,
kdaj ste iz 2 (3 - 6 kg) prešle na 3 (4 - 9 kg)?

Ker moj je težek tam okoli 4.500 g in sem mu poskusila dat enkrat dat ono pleničko od 4 - 9 kg, pa je kar "plaval" v njej.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleničke Pampers
11.10.2007 14:16:21   
ajdaN
Če jih kupuješ v Müllerju niti ni razlike, ker imajo kak mesec ali dva tudi tele New Baby (št. 1 in 2) elastične trakove. Pa mislim, da imajo tudi NB zdaj tisto mrežico znotraj tako kot fitke.

Drugače so pa te iz Müllerja mehkejše od unih kupljenih v kakšnem Mercatorju.

Najboljše za moje pojme so Active fit, ki jih uporabljamo pri obeh.

Iz dvojke na trojko, smo pa pri prvem šli pri točno 6kg, pa še so mu bile ogromne, pri drugi pa nekje pri 5,5 ampak smo do 6,5kg uporabljali New Baby št. 3 , ki so manjše od ostalih (4-7kg)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleničke Pampers
11.10.2007 15:06:02   
kaya2007
zanimivo, mi imamo pa 3 odkar je imela 5 kil, še malo manj, pa so ji kul...imamo pa mullerjeve-vse vrste...kakšne blazne razlike ravno ni, edino active fit in baby dry mogoče bolje zdržijo celo noč kot new baby. imeli smo tudi italijanske, pa spet ni blazne razlike, edino pri njih je new baby za občutljivo kožo in vsebuje aloe vero.

je pa baje res blazna razlika med made in germany (muller, redko še kakšna druga trgovina) in made in poland. imam pa trenutno doma made in uk in so tudi ok.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pleničke Pampers
12.10.2007 11:21:53   
muck
Mi smo prešli na večje pri 5kg. Uporabljamo pa activ fit, ker mu jih lahko poljubno stisnem, smo bolj suhi čez trebušček in te z elastičnimi trakovi nam najbolj ustrezajo, pri ostalih nam vse ven priteče ob strani, ko lula.

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?