|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 kapljice
10.10.2007 20:06:20   
annie
Pozdravljene! Danes sva z mojim sončkom imela prvič posvetovalnico in je vse v najlepšem redu user posted image ...zelo lepo napredujemo. Je pa nama pediatrinja predpisala AD3 kapljice, pa me sedaj zanima, ali je to res, da se baje po njih pojavijo hudi krči user posted image . Če je res tako, zakaj pa jih sploh predpisujejouser posted image . In sedaj me bo strah te kapljice dat, saj do sedaj krčev še ni imel...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.10.2007 20:27:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu annie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3 kapljice
10.10.2007 20:28:23   
Dashenka
Moja hči po AD3 ni imela nobenih krčev, začeli pa smo po prvem obisku v posvetovalnici.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3 kapljice
10.10.2007 20:49:08   
eya
Te kapljice samo pri nekaterih otrocih, ki imajo krče, še poslabšajo zadeve. Daj mu postopoma najprej 1, naslednji dan dve in tako do predpisane doze. Najbolje, da mu daš v dopoldanskem času, da vas morebitni krči ne bodo vrgli pokonci sredi noči.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3 kapljice
10.10.2007 21:01:00   
2.2.
naša tudi ni imela krčev zaradi kapljic, jih pa še danes jemlje stara je 9 mesecev

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3 kapljice
10.10.2007 21:16:10   
Anonimen
Ja, mora jih jemati, sploh zdaj, ko bo zima in bodo otroci manj na soncu, ki je vir D vitamina.

Če bo imel orok po njih krče, pa pojdite v Avstrijo po Oleovit D3 ali pa naj vam pediatrinja predpiše D3, ker je potem menda bolje.

Jaz sem že v štartu kupila Oleovit D3, ker so mi pač rekli tako kot tebi.

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3 kapljice
10.10.2007 21:34:11   
kawasakica
naš pa ima ful krče ... prav občutna sprememba je odkar jih jemlje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3 kapljice
10.10.2007 23:25:12   
sneška_
Moja tamala nima krčev pa ji vsak dan dajem  in stara je dva meseca.Smo začeli takoj ko smo bili prvič v posvetovalnici ampak sam jih uvajala tako da vsak dan sem ji dodajala po eno in smo prišli do 7 kapljic postopoma glih zaradi tega da bi opazila ali bo ali ne bo imela krče. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3 kapljice
10.10.2007 23:27:43   
BaByGiRl
Krčke ponavadi da vitamin A. če se slučajno pojavijo, prosi vajino pediatrinjo za D3.
Moji 2 nista imeli krčev, ima pa druga D3. Je Dr kar sama dala te.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD3 kapljice
11.10.2007 8:07:26   
pika30
Naša ni imela nekih hudih krčev,sem ji pa začela postopno dajati,vsak dan eno več v dop. času.
Za omilitev krčev sem imela koroške kapljice in avstrijske Lefaxin.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD3 kapljice
12.10.2007 20:47:36   
Meri 07
Mi nismo imeli nobenih krčev, pa jih jemljemo še danes ko je star 6 mes. Uvajali smo jih postopno, kot je rekla pediatrinja.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD3 kapljice
12.10.2007 21:52:59   
Ronči
ne

(odgovor članu Meri 07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD3 kapljice
12.10.2007 22:21:14   
Bonnie_RR
Mi nismo imeli problemov s krči.




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AD3 kapljice
13.10.2007 10:46:45   
tini6
Mi tudi uporabljamo astrijske Oleovit D3 in nima nič krčev.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AD3 kapljice
14.10.2007 20:39:07   
ELA06
Mi smo imel krče po obeh kapljicah D3 in AD3, zato uporabljamo OLEOVIT kapljice. Če bo tvoj sonček imel krče pokliči v Lekarno v Škofjo Loko - 04/ 513 19 84, ti jih pošljejo na dom.

lp

_____________________________

http://ela1.moj-album.com

(odgovor članu tini6)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: AD3 kapljice
15.10.2007 10:49:50   
Anonimen
Jaz ji dam AD3 kar skupaj s sab simplexom. Popoldan včasih joka, ampak nimam občutka da zaradi AD3, bolj se mi zdi, da premleva vse vtise. 

(odgovor članu ELA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: AD3 kapljice
16.10.2007 14:02:54   
soncipunci
Tudi mi smo dobili na prvem posvetu AD3 kapljice. Jaz sem se odločila, da počakam do 6. tedna starosti. Potem sem mu jih začela dajati takoj zjutraj pred dojenjem. Najprej 1kapljico tri dni, potem 2kapljici tri dni, pa je bilo vse ok. Ko sem mu dala 3 kapljice, pa je bila reakcija - krči. Danes je tretji dan odkar je na 3 kapljicah. Obe noči se je zgodilo, da se je v spanju zbujal in pojokal. Do zdaj nismo imeli teh težav niti čez dan - občasno le rahle kolike. Vendar sem mnenja, da otroci teh kapljic ne dobijo brez razloga, zato bom vztrajala. še naprej mu bom dajala 3 kapljice, da se prebavila navadijo in potem stopnjevala količino. Ne bi se rada kdaj obsojala, da sem bila neodgovorna. Dokler ni krize z jokom, se še da vse preživet. Bom pa tokrat le morala stopit do lekarne in prinesti še kapljice proti krčem. to je pa že druga zgodba, ker ni takšnih, ki bi vsakemu pomagale...

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: AD3 kapljice
16.10.2007 14:11:25   
NRMM
Prva jih sploh ni dobivala in je z njo vse ok,druga pa je imela tudi po Oleovitu grozne krče pri 1,5mesecu. Zdaj ji dajem Oleovit že en teden (stara je 3,5meseca)in krčev več niuser posted image .Mi je p močno svetovala dajanje D vitamina,ker imamo doma težko velikanko user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Katero ime?
Erin



Tinej (32%)

Timon (22%)

Tibor (46%)


Število vseh glasov: 264

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!