|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H&M spodnje hlacke za 2-letnico...
26.9.2007 19:43:50   
ziva_
a ve kdo, ce imajo spodnje hlacke za 2-letnico v h&m. kako zgledajo? kaksne so kvalitete? kaksna je cena? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: H&M spodnje hlacke za 2-letnico...
26.9.2007 19:46:18   
natasaom
imajo.pa kvalitetne so tud.kolk je cena pa ne vem,ker smo jih dobili user posted image

(odgovor članu ziva_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: H&M spodnje hlacke za 2-letnico...
26.9.2007 20:18:13   
poliloni
Mi smo jih za našega dvoletnika tudi tam kupili, a so mu še prevelike (je bolj drobne postave). Fletne hlačke imajo pa v Emporiumu v tisti otroški trgovini namesto MC, pakirane so pa po tri in pet skupaj.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: H&M spodnje hlacke za 2-letnico...
26.9.2007 20:20:00   
polona2
Kvaliteta je enkratna, samo kupi tiste, ki imajo skrito elastiko.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: H&M spodnje hlacke za 2-letnico...
26.9.2007 21:46:50   
Anonimen
Kvalitetne zelo, velikosti imas pa 86-92 (to npr. nosi zdaj tamali od fanta, pa ima 3 leta, prav so mu pa tudi ene vecje), cena 3 v kompletu je pa 4,90 € (vsaj za fantke, no)

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: H&M spodnje hlacke za 2-letnico...
27.9.2007 8:44:38   
asso
Ja, so ok in poceni, ampak za našo triletnico še vedno prevelike...

Jaz sem mogla pol Italije pregledat za dobit ok hlačke zanjo, ker itak vsi delajo od dveh let naprej in to za njeno rito prevelike.

Jaz jih dobim le v Chiccotu in to ne glih poceni user posted image user posted image user posted image user posted image  Komi čakam, da se ji rit malo zveča, da dobim hlačke po normalni ceni...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: H&M spodnje hlacke za 2-letnico...
27.9.2007 9:17:04   
Naja31
Jaz sem mojemu 2,5 letniku prejšnji teden kupila v H&M spodnje hlačke. Velikost 98 in so mu prav, pa še super so.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?