|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tetra plenice-ninica
24.9.2007 14:06:56   
kaya2007
iščem čim bolj mehke tetra plenice, od tosame so mi pretrde...katere so najbolj mehke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 14:13:53   
Anonimen
sicer to ni odgovor na tvoje vprašanje, si že videla tiste ninice, ki so kot npr. robček, mala dekica in sredi tega glava npr. medeka. Zadnič sem jo videla in je noro mehka.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 14:14:36   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

sicer to ni odgovor na tvoje vprašanje, si že videla tiste ninice, ki so kot npr. robček, mala dekica in sredi tega glava npr. medeka. Zadnič sem jo videla in je noro mehka.


Evo to imamo mi, samo da imamo psa gor.
Jaz sem jo kupila kar v Kiku (je bila smešno poceni okoli 3€), sem jih pa zadnjič z medijem videla v Direndaju, stala je pa okoli 8€.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 14:18:53   
Anonimen
Mi jih mehčamo tako, da ima plenico par dni na vzglavniku in potem ko ne opazi zamenjam umazano s to z vzglavnika.

Da bi ji pa dala za ninico čisto oprano svežo plenico pa ni šans. Če kupuješ ninico pa obvezno kupi vsaj eno za rezervo. Mi bomo šli v iskalno akcijo za medvedkom brez katerega ne gre nikamor.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 14:25:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris


IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

sicer to ni odgovor na tvoje vprašanje, si že videla tiste ninice, ki so kot npr. robček, mala dekica in sredi tega glava npr. medeka. Zadnič sem jo videla in je noro mehka.


Evo to imamo mi, samo da imamo psa gor.
Jaz sem jo kupila kar v Kiku (je bila smešno poceni okoli 3€), sem jih pa zadnjič z medijem videla v Direndaju, stala je pa okoli 8€.



ko je bil moj mali zrel za ninico takih še ni bilo (vsaj jaz jih nisem videla) zdaj pa ima ..khm Dolly (prirejena ovčka, ki je bila enkrat nahrbtnik  user posted image )

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 16:13:45   
kaya2007
imamo tudi te "medvedke" ampak tamala jih noče, rada ima eno pleničko, ki sem jo dobila pojma nimam kje in kako in je res mehka...zato iščem take, da jih bomo imeli na zalogi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 18:32:39   
travica
tetra plenice sem pri rutarju kupila. so mehkejše od tosaminih in še poceni (mislim da 10 € 10 kom)  

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 18:33:49   
anajmad
Tosama je imela včasih takšne tagladke pleničke. Ful v redu, zdej so jih pa ukinil iz programa. Jst sem nekako po "vezah" dobila še 15 pleničk. Naša niti pod razno noče zaspati brez te pleničke. Sam ona ima pa rada takšno "tasvežo",ki fajn diši po mehčalcu Ornel baby soft. Brez hecauser posted image ,resno. Če diši drgač,mi jo vrže v glavo. Aja ,stara pa je 21 mesecev.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 19:20:34   
Strawberrie Cherrie
Tagladke pleničke ima tudi c&a - 3v paketu 10€; ampak so pa malo večje, mislim da ziher preko 80x80

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 19:31:00   
suzolinka
Mi imamo od Tosame (so trde), potem od Rutarja(so kar ok, dokaj mehke) in imamo DMove in te so mi extra soft 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tetra plenice-ninica
24.9.2007 23:00:35   
kaya2007
super, bom probala! sem jih že gledala, pa nisem bla zihr...

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tetra plenice-ninica
25.9.2007 13:08:19   
PIAF
od DM-a so mehkejše in manjše.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!