|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okaidi - majčke
10.9.2007 10:15:41   
Lenny
V soboto sem bila prijetno presenečena. Okaidi ima otroške majčke z dolgimi rokavi od 4,90 do 9,90 EUR. Cena je odvisna od debeline in številke. Za moj okus so majčke ful frajerske. Koliko sem kupila pa ne povem user posted image
Morda bo kateri koristila informacija, da ne bomo samo H&M-u prometa dvigovali user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 10:19:04   
Anonimen
Hvala, samo mi imamo na žalost že itak vsega več kot preveč. Škoda. Smrk. No ja, mogoče ...

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 10:45:55   
Lenny
Ah, Splišni user posted image  saj kakšna majčka nikoli ne škodi user posted image  pa takoooooooooo lepe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 10:53:02   
Anonimen
Jooooooooooooooj ..... smrk.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 12:11:09   
Majabo
kje pa vse so njihove trgovine ?
jaz poztnam samo tisto na vicu v sparu...aja pa zdaj je nova v city parku
se kje morda?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 13:22:30   
Nika v službi
O, krasna informacija, bom šla pogledat.
A da je v CP tudi Okaidi sedaj? Kje pa? Malce navigacije, prosim, ker sem bila tam v petek, pa je nisem opazila.... Res pa je, da nisem ravno pretaknila vsakega vogala.

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 13:24:02   
Lenny
Majabo, vem da je tudi v Murski Soboti in Celju, ampak to ti bo na gorenjskem koncu bolj malo pomagalo user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 17:25:00   
kaya2007
zgoraj je v CP, zraven trgovine kjer prodajajo posodo WMF in zraven kafiča...sej ne moreš zgrešit...men pa ta zimska kolekcija ni najbolj všeč, mi je bila poletna veliiiiiiko bolj!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 17:31:07   
Maxica
Ja, jaz sem jih tudi že zadnjič gledala, no, eni beli se nisem mogla upreti, sicer jih imamo pa res že za izvoz. Tako da komaj čakam, da kakšno prerastemo, stržemo, umažemo, whatever.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 17:59:38   
polona2
A imajo te majčke tudi;

http://www.okaidi.com/VAD/AffichageSilhouette?StoreID=1&MarqueID=2&LangueID=1&silhouetteId=100476

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 18:31:32   
anckabancka
Jaz sem bila pa poleti presenečena, ko sem nakupila malo morje majčk brez rokavov po 5 EUR.
Bo treba spet iti malo povohljat, samo da porodniška pride. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Okaidi - majčke
10.9.2007 21:43:11   
pravljica
na razprodaji pa so bile te poletne, brez rokavov po 2-3 eure...za junij 2008 bo dovolj (da ne govorim še o benetonovih, pa champion, pa zara, pa okaidi...se izplača tako za naprej nabavit)...komaj čakam, da jih bomo oblačili user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Okaidi - majčke
11.9.2007 7:25:30   
Lenny
A imajo te majčke tudi;

http://www.okaidi.com/VAD/AffichageSilhouette?StoreID=1&MarqueID=2&LangueID=1&silhouetteId=100476


Imajo user posted image  Sem enkrat za dušo se vse stvari za punčke pregledala. Ampak na pol "službeno", ker me je ena iz RR prosila user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?