|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutri...
23.11.2004 16:57:55   
Tejči
...imamo pregled kolkov!

Držite pesti, da se ne bomo rabli več široko povijat!!

Pozdravček od Tee in Mie :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jutri...
23.11.2004 17:38:06   
JASNA D
Mulca sem na široko povijala do 2,5 meseca starosti, pupo pa bom nehala cca pri dveh mesecih, ker sta oba imela kolke ob rojstvu 1A.

LP, Jasna

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jutri...
23.11.2004 17:52:38   
lan
Jaz sem imela enako situacijo kot ti ana.Toda,ker je bil december,sem se odločila,da ga bom do tretjega meseca povijala na široko,da mu bo bolj toplo.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jutri...
23.11.2004 20:28:56   
Anja167
Pri nas je doktor na UZ rekel, da izgleda vse v redu, in poslal izvid našemu pediatru. Potem mi je pa po telefonu njegova sestra glede na izvid, ki je bil v redu, rekla, da naj do naslednjega pregleda še povijamo široko :((, ker bo še naš zdravnik podal klinično presojo :zmeden:. Tako da svoji rajši še ne obljubljaj preveč, kako ji ne bo treba nikoli več v tiste grozne plenice, kjer ne more brcati kot tale :sloncek: ...:((

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jutri...
23.11.2004 20:55:40   
Tejči
Anja167, veš saj obljubljam ji nena, ampak tak se veselim jutrišnjega dne, obenem pa se bojim, da bom razočarana:zmeden2: Rada bi jo rešila teh plenic, predvsem zato, ker ima ogrooomno krčekov in bi ji po moje kr pomagalo, če bi se lahko razbrcala. Vam ju3 sporočim, kak bomo rešli!

LP, Tea&Mia:sloncek:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jutri...
23.11.2004 21:16:28   
Pupica
držimo tejči:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jutri...
23.11.2004 22:55:34   
Anja167
Srečno!!!!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jutri...
24.11.2004 8:06:56   
Babsy

Nama so tudi rekli po slikanju kolkov, da se lepo razvijajo in da lahko prenehamo. Še vedno pa naj povijamo široko ponoči. Ortopedi naj bi svetovali široko povijanje ponoči kar do enega leta, vendar v praksi - tako mi je rekla sestra pri pediatru - povijajo široko dokler otrok ne sedi.

Jaz ga tako povijam široko ponoči. Star je tri mesece. Bomo videli kako dolgo bomo to obdržali.

Sicer pa se mi zdi, da je to široko povijanje zelo nedorečeno. Po nekaterih državah tega sploh ne priporočajo, če so kolki ob rojstvu OK.

Pa srečno
Babsy
:sloncek:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Branje knjig na dopustu
Michonne RR

Ali bereš na dopustu knjige?

Da (67%)

Ne (33%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!