|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ferrobet ali aktiferrin?
28.8.2007 12:15:32   
vampirka
Za mnenje sprašujem samo tiste, ki omenjeni zdravili (železo) poznate...Obe se dobi (na bel recept) samo v AUT. Ferrobet so 10mg tabletke, aktiferrin pa je sirup.

Nažalost je Lauro doletela slabokrvnost (navkljub raznovrstni prehrani), ker naj bi zelo hitro rasla in pridobivala na teži (v 8 mesecih je iz 2200g prišla na 7600g in iz 44 na 69cm). Zato mora pričeti z jemanjem železa user posted image . Moja dilema pa je tabletke ali sirup??? Baje naj bi sirup povzročil obarvanje mlečnih zobkov na sivo (ne vem, ali samo tistih, ki so že zunaj, ali tudi tistih skritih pod dlesnijo) user posted image .

Ali tabletke tudi obarvajo sklenino? Če ne, kako svoje malčke prepričate, da jih pogoltnejo? 

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ferrobet ali aktiferrin?
28.8.2007 13:24:19   
Seven*
Zelo zelo dobre stvari sem slisala za Ferrobet. Iz vec koncev..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ferrobet ali aktiferrin?
28.8.2007 14:54:33   
lex
Jaz sem imela aktiferin za Aleksa. Stane celi 1€. Je pa res, da se zobki obarvajo (tisti, ki so zunaj) ampak po 2 mesecih je vse zginilo z zob. Jih je tudi zobozdravnica videla in rekla, da naj se ne sekiram, da bo zginilo in je res. Ampak takrat si je še pustil umivati zobke, zdaj pa user posted image mali ne več.
za tabletke pa ne vem, ker jih ne poznam.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ferrobet ali aktiferrin?
31.8.2007 20:18:41   
mala_pikica
Jaz sem moji dajala Ferrobet tablete pri 8 mesecih, zelo sem bila zadovoljna, saj se ji je hemoglobin po njih hitro popravil. Lp

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ferrobet ali aktiferrin?
31.8.2007 22:25:29   
tris
Koliko pa ima hemogolbin da mora jest te tablete ker naša je stara tudi 4 mesece in ima 7580 in 65  velika je bila v bolnici in je imela hemoglobin 107 pa so rekli da mora na kontrolo krvi k svojemu pediatru takoj po odpustu iz porodnišnice in ko so ji v 2 vzeli je bil hemoglobin 103 pa pedjatrinja ni niti omenla kakšno slabokrvnost!! Zato vas sprašujem???user posted image user posted image

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Kako se razumeš s taščo?
Naša črtica koraka



zelo dobro (28%)

kar gre (35%)

ni še za obupat (17%)

za zjokat (14%)

nimava več odnosa, ker je pokojna (5%)

imam več kot le eno taščo, a sem še živa (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!