|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:22:36   
Annny
Živjo,

moja dojenčica je danes stara 1,5 meseca in me iz radovednosti zanima (če morda katera ve), koliko mleka toliko stari otroci popijejo v enem dnevu?
Zadnjič sem si izčrpala dvakrat po 0,6 dl mleka (ko me ni bilo doma) in moja mama ji ga je dala po flaški. Zadostovalo je za dva obroka. Rekla je, da se je Naja fajn najedla.
Ampak zdi se mi, da v flaški izgleda teh 0,6 dl zelo malo:zmeden:
No ja, jokala ni, pa tudi zelo je bila pokakana, tako da ji po moje ni nič manjkalo:zmeden:
Ali to pomeni, da je taka količina nek standardni obrok zanjo?
Ko se dojiva, imam občutek, da se prenajeda in potem zelo poliva.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:42:16   
KIRA
100-120 ml. pa se meni tudi zdi premalo...pri treh mesecih pa 120-140, včasih tudi več - predvsem zjutraj, ker je zelo lačna, saj zdaj že po 6 ur spi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:42:57   
KIRA
By the way - delata "kupčke" po dojenju?... - ker si rekla, da poliva...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:44:47   
dory
Moj mali pri sedmih mesecih popapca toliko kot jih je pri dveh-treh mesecih...nikoli ne poje vec kot 140ml...zanimivo je tud to,da poje tudi 140ml goste hrane :zmeden:...pa je kar ornk dedec :)...pomoje se glede kolicine ni treba obremenjevat...ker ni noben otrok delan po knjigi..

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:53:55   
KIRA
mislim da imaš prav. najbrž ima tako velik trebušček - ne ga pa silit, da bi se mu razširu in bi bil pol debel..
pač malo več obrokov poje, da nadoknadi... a ne?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:55:25   
dory
Nas mali ocitno popapca vec obrokov po malo...ko je sit pa tako ali tako dobim vse v glavo tako,da s siljenjem ni nic pri nas :)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:55:30   
Annny
Hm, potem je pa res malo..
Kupčke delava- ampak problem je v tem, da ga včasih naredi, včasih pa ne:zmeden:- tudi, če jo božam po hrbtu 10 min.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:56:27   
dory
Jaz sem Maja vcasih po hranjenju dala past kravce...toliko,da je potem podrl kupcka...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:57:31   
Annny
Ja, tudi Naja se doji čez dan na cca. 1,5 ure (ponoči pa na 3 ure)..tako da najbrž papca po malo in večkrat.
Napreduje zelo lepo, tako da se mi zdi čudno, da bi pojedla premalo.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 12:59:21   
dory
Ce lepo napreduje,potem se nimas cesa bati...no sicer pa vem kako se pocutis...tudi mene je skrbelo in sem Majevo sireno,ko je bil lacen postekala sele pri treh mesecih...

Nas se sedaj pri sedmih mesecih ponoci papca...takrat pa samo 100ml mleka in niti kapljice ves...kdo bi jih razumel:zmeden:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Koliko mleka popije 2- mesečni dojenček?
22.11.2004 13:05:03   
Pikca
Jaz sem na prvem pregledu vprašala patronažno, menda naj bi malo čez 4 kg težek dojenček popil približno 1 dcl pri enem obroku, dnevno skupaj približno 6 dcl.
Sicer pa je tudi moja Živa zdaj začela precej polivati, ne vem, kaj je vzrok. Tudi meni se zdi, da se preveč naje, nisem pa še do zdaj merila, koliko dcl popije.
Lp, Pikca

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




prvi del dneva
pina colada*

ko se zbudiš je prva misel:

ooo še en krasen dan (21%)

ta dan bi najraje preskočila (3%)

bomo videli kaj bo prineslo (23%)

ne razmišljam (33%)

kot vsi ostali dnevi (19%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!