|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelenjava
19.11.2004 13:02:00   
anaj
Vem, da se je že veliko govorilo o prehrani dojenčkov pa vseeno imam še eno vprašanje. Ko otročkom kuhate zelenjavo, juhice ali pirejčke,... Ali jo solite? Moja punčka namreč sadje zelo rada je zelenjavo pa malo manj rada, sajje nesoljena res brez okusa.

HVALA ZA ODGOVORE

:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zelenjava
19.11.2004 13:03:05   
dory
Jaz svojemu zelenjavo solim kar s parmezanom...drugace sploh ne je...ze tako imamo probleme z zelenjavo,ker ni sladka..

(odgovor članu anaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zelenjava
19.11.2004 13:04:56   
Nogavička
Jaz zaenkrat še nič ne solim. Je še premala (5,5 meseca).Je pa res, da Hana rada je vse. Upam, da bo tudi v bodoče tako.

L.p.

Tea

(odgovor članu anaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zelenjava
19.11.2004 13:07:50   
Anonimen
Jaz sem kljub temu, da je odsvetovano, majčkeno solila. Potem je rajše jedel.

(odgovor članu anaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zelenjava
19.11.2004 13:12:58   
lan
Majčkeno lahko vseeno posoliš ali pa sol nadomestiš s čim drugim.

:racka:

(odgovor članu anaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zelenjava
19.11.2004 13:22:57   
Anonimen
Jaz sem jo solila toliko, da je imela okus, ker po pravici povedano je meni tudi zanič nesoljena.
No, zdaj pa itak ne kuhamo več zanjo posebej, ker potem noče jest. Mora biti isto kot imamo mi. Pa ne moreš verjet, kako zmeraj ve, če se v dveh različnih posodah kuha! :zmeden:

(odgovor članu anaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zelenjava
19.11.2004 13:27:44   
Anonimen
Jaz vedno malce posolim, ali dam vsaj malce začimbic. Menim,da je dobro da je sol jodirana. Je pa že čisto vse, razen svinjskega meska ne, drugače pa se trudim, da ji kuham čimbolj raznovrstno hrano, obožuje pa tunine filone (:)-:)- že ve kaj je drago in dobro), tko da je zadnjič pojedla še celega mojega!! Mami pa v :((.
Tunini filoni so odlična zadevca, ker imajo poleg koristnih stvari, ki jih že tako ali tako imajo ribe, zraven še kar dosti železa...so pa zelo dragi, kar je pa :(:(:(.
Od zelenjave pa je rad praktično vse: bučke, korenčka, cvetačo, brokoli, krompirček, kolerabico, koromaček...

(odgovor članu anaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zelenjava
19.11.2004 13:29:10   
Maš
Nesoljena hrana je brez okusa, če si navajen slane. Ker naši dojenčki še niso navajeni soli in imajo bolj izostren okus kot mi, jih je nesmiselno navajati na sol. Sicer pa sol preobremeni dojenčkova ledvica in naj se je ne bi dodajalo hrani do otrokovega prvega leta starosti.
Lp!

(odgovor članu anaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zelenjava
19.11.2004 13:33:38   
Anonimen
Joj Maš jaz bi bila tudi vesela, če bi bilo tako, vendar mislim, da lahko že tudi dojenčki vedo kaj je okusno in kaj ne, naša npr. ni nikolo hotela jesti, če ni bilo malček slano, pa nisem začela takoj solit. saj to ne gre za full soljenje, zrnce ali dva ne more škoditi, poleg tega pa npr. zelo veliko spije tekočine vode in nesladkanih čajev, tko da po moje ne bi smelo biti kaj hudo narobe...

(odgovor članu anaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zelenjava
19.11.2004 13:56:28   
kimi
jaz nič ne solim so rekli da sol ni dobra za naše:duda: le sladkam lahko seveda ne zelenjave:)-

(odgovor članu anaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dieta
Michonne RR

Ali ste trenutno na kakšni dieti?

Da (41%)

Ne (59%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!