|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TELEVIZIJA
19.8.2007 9:20:55   
mu
Zanima me kdaj ste vašim malčkom pustili gledati TV.Namreč našega 5 mesečnika potolaži in zanima samo TV.Res se sliši malo čudno a kadar je siten ne pomaga ne duda,ne igrače samo televizija ga zamoti.Kaj to pomeni za njegove učke.Vem da ni dobro saj mu maksimalno pustim gledati 10 min..Kajti če ga vzamem stran od TV pade v neutolažljivi jok.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TELEVIZIJA
19.8.2007 9:56:09   
kaya2007
user posted image  ne smejo gledat televizije, ker se sekvence prehitro menjajo in ima lhako probleme tudi kasneje, s koncentracijo itd.
vsaj tako sem prebrala oz. slišala
se pa naša tudi čisto zagleda v tv, če je prižgan, ampak jaz potem kar ugasnem in jo zamotim s čim drugim.

(odgovor članu mu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TELEVIZIJA
19.8.2007 11:50:23   
aezzy
malce sem pozabila, ampak mislim, da je treba biti oddaljen od TV 8x diagonala zaslona za otroka in 4x za odrasle. ma nekej takega. ce imate plazmo, morate na dvorisce:))))

jaz osebno mislim, da delajo eni preveliko paniko glede otrok in gledanja TV. saj je ne gleda po 5 ur skupaj!!! malce ne skodi, ce ga umiri in zabava zakaj pa ne?
nasa je s 6 meseci gledala v nedeljah zjutraj cotoonse (1,5 min) in se smejala in govorila z njimi v svojem jeziku /cebljanju.

potem jo je vse skupaj minilo, bo tudi tvojega nadebudneza.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TELEVIZIJA
19.8.2007 13:59:12   
Majchi
Jaz sem ravno pred kratkim opazila, da naša še ne 3 mesece stara punčka že vidi do tv-ja, ki je oddaljen cca. 3m in se kar zabulji. Najprej sploh nisem dojela, da tja gleda in zakaj, potem sem pa ugasnila tv, pa vidim, da mala preusmerja pozornost še drugam.
Včeraj smo bili pa na eni zabavi pri kolegici in ona je našo nosila v naročju, večjim otrokom pa je prižgala risanko. In potem me je hitro poklicala, ker je naša Lana gledala v tv, mahala z rokcam in se smejalauser posted image .
Jasno smo jo odnesli stran, ampak je bil pa smešen prizor.

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TELEVIZIJA
19.8.2007 14:45:14   
Naja30
Jaz sem moji prve mesece strigla nohte tako, da je ona gledala tv. Drugače pač ni šlo, med spanjem bi jo s tem zbudila.
No, zdaj  pri 8,5m jo tv prav omami, se ful zagleda vanj. Včasih ji dovolim malo gledat risanke, kjer se slika ne premika tako hitro. Se pa strinjam s tisto, ki je napisala, da malo pretiravamo s tem negledanjem tv-ja. Če bi jo gledal 5 ur, ja, teh nekaj minut pa ne bo nič narobe.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TELEVIZIJA
19.8.2007 15:17:28   
buša
TV 8x diagonala zaslona za otroka in 4x za odrasle. ma nekej takega. ce imate plazmo, morate na dvorisce:))))
IZVIRNO SPOROČILO: aezzy



6x zauser posted image --boljše pa nič

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TELEVIZIJA
19.8.2007 20:54:46   
Brbs
tudi našemu 4,5 mesečniku je TV všeč, saj se nekaj dogaja, pa še glasovi prihajajo od tam.
Po mojem nekaj minut na dan na nekaj metrov razdalje ne more biti taka škoda....

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TELEVIZIJA
19.8.2007 21:42:45   
Vilma
Naše dete je pa očitno malce posebno. user posted image  
Tv je laho prižgana cel dan, pa ne bo gledal, ga sploh ne zanima.
Obrnil se bo samo, če bo tv preglasno naštimana.
No ja, ne smem ga preveč hvalit, danes tako, jutri drugače.

(odgovor članu mu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TELEVIZIJA
19.8.2007 22:05:07   
petrazg
Naš mali se tudi čisto umiri, če slučajno vidi tv... Mislim.,da bi tako lahko imeli kar nekaj časa mir user posted image ... pa mu ne dovolimo. Je še premajhen.

Pa še to - lcd in plasme so manj škodlijvi za očke kot klasični tv-ji.

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TELEVIZIJA
20.8.2007 12:52:53   
taška30
Mislim, da je večini dojenčkov všeč TV, kar se meni zdi povsem normalno: velika barvna slika, glasovi, premikanje...
No, namerno sigurno ni pametno jih puščat, da gledajo,  pa saj to verjetno noben ne dovoli, sem pa tudi jaz mnenja, da če tu pa tam ujame kakšno minuto, pa ne bo konec sveta.

Mislim, da je res največji problem v hitro menjajočih se slikah, zato jaz včasih (ko rabim minutko) preklopim kar na teletekst, tam je vse pri miru, ampak očitno še vedno dost zanimivo.user posted image  Sem pa ugotovila, da so naši najmlajši 'všeč' španske sapunice, kjer je po celo minuto v kadru samo obraz, ponavadi še kakšne lepe teteuser posted image  in naša hoče kar debatirat z njimi.user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TELEVIZIJA
21.8.2007 17:51:21   
3T
Mi TV izkoriščamo za striženje nohtov, ker drugače ni 5 sec pri miru. Mislim, da toliko kot ga gledamo, to je 2x na teden po 2min, ne bo škode. Stari smo 9m.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?