|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mrežaste hlačke
17.8.2007 10:27:34   
Dejča
A kje prodajajo posebej mrežaste spodnje hlačke (mogoče v lekarnah??), ki jih dobivaš v porodnišnici po porodu? Se mi zdijo precej praktične, pa bi jih mogoče nekaj nabavila. Kakšne so pa cene?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mrežaste hlačke
17.8.2007 10:28:42   
Anonimen
ja lekarne, pa kak sanolabor in njim podobne štacune s to medico opremo. cene pa ne vem, ni drago

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mrežaste hlačke
17.8.2007 10:31:33   
SILVA
Sanolabor jih ima,so ma malo bolj kompaktne kot tiste v porodnišnici,cena pa je okrog 1 eur.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mrežaste hlačke
17.8.2007 10:37:22   
ULLA K
Tudi tosamina trgovina v Viru pri domžalah jih ima - pakirane po 5 kom skupaj, mislim, da pride nekaj čez 5 eur.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mrežaste hlačke
17.8.2007 11:45:12   
bodoča
Sem jih ravno kupila ta teden v Sanolobar-ju in sem za ene plačala 0,39 EUR. Meni se zdijo še kar ugodne, je pa prodajalka rekla, da jih lahko enkrat vmes operem, torej niso čist za enkratno uporabo.
Mislim, pa da jih imajo tudi v lekarnah in podobnih "medicinskih" trgovinah.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mrežaste hlačke
17.8.2007 12:24:22   
Lunca1
lahko jih tudi večkrat opereš, vsaj jaz sem jih, samo ne v stroju, ampak ročno

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mrežaste hlačke
17.8.2007 12:57:56   
Maxica
Dejča, imam še pet komadov nedotaknjenih mrežastih hlačk, ker sem si jih lani preveč kupila, pa jih nisem toliko rabila. Če želiš, mi na zs sporoči naslov, pa ti jih pošljem. Se mi zdi škoda, da mi ležijo v omari, če pridejo kateri prav.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mrežaste hlačke
17.8.2007 17:48:15   
lunca2
Jaz sem jih tud kupila v Sanolaborju pa so bile 0,40 €. V porodnišnici Trbovlje ni bilo treba imeti svojih smo jih vedno dobile kadar smo hotele.user posted image Res so te mrežaste hlačke fajne, če si šivan.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mrežaste hlačke
17.8.2007 19:26:13   
pikica86
živjo

tudi jaz sem jih kupila v Sanolaborju(velenje) in sem za 1 kom dala 0.25 eur

mi je pa prodajalka rekla da jih lahko perem, vendar jih še nisem sprobalauser posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mrežaste hlačke
18.8.2007 6:24:13   
Mateja82
Kupila sem jih v lekarni in so res praktične,pa še drage niso. Sem jih uporabljala že po prvem porodu. Perejo pa  se lahko večkrat, če se ne motim jih tudi v porodnišnici večkrat perejo.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mrežaste hlačke
18.8.2007 6:42:12   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Mateja82

če se ne motim jih tudi v porodnišnici večkrat perejo.


edin, če jih iz košev za smeti pobirajouser posted image

Jaz sem si ene na roke oprala, pa so bile potem vse scufane. Ok, enkrat še gre, sploh če jih sam uporabljaš. Da bi mi pa v porodnišnici oprane ponudil, si jih pa raj sama prinesem.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?





TLF



(58%)

(17%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!