|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dopust
15.11.2004 13:09:35   
pravljica
niti še ne spadam na ta forum, ampak vseeno upam, da mi bo katera znala kaj več povedat...pa bo s tem verjetno pomagala tudi drugim :)
prejšnji teden sva povedala ožjim družinskim članom za našo pikico...in večina je po prvih čestitkah itd izjavila, da potem ne bo nič s poletnim dopustom (ker mi res vedno maksimalno izkoristimo poletne počitnice, rok imam pa v začetku julija)
jaz vseeno upam, da bomo tudi z enomesečnim dojenčkom lahko odšli na morje...tudi zaradi naše prve 6letne pupe...vedno hodimo na isto mesto, tako da nam ne bo neko novo, nepoznano okolje...pa tudi vožnje je samo 5 ur.
ima katera izkušnje s tem? jaz sem razmišljala samo o tem, da ne bomo dobili pravočasno dokumentov...drugih problemov pa ne vidim (seveda če bo najino zdravstveno stanje uredu)...pišite...lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dopust
15.11.2004 13:44:45   
jagoda
Smo bili na morju, ko je bil Adam star 6 tednov. Brez problema. še bolj je bil priden in več je spal.

Ne skrbi! Seveda boste lahko šli na morje!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dopust
15.11.2004 14:11:53   
Anonimen
Ja, seveda, če ti meniš, da se boste imeli v redu in ne kompliciraš, potem že bo. Tistih 5 ur se bo mogoče res malo vleklo, ali pa bo otrok prespal. Ne vem sicer kako je s klimo pri tako majhnih otrocih, mogoče kakšna kapica ali pa trakec čez ušeska ne bo odveč. Še najbolje pa bi bilo, če bi imeli možnost potovati ponoči, ko ni vročine.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   dopust
15.11.2004 14:15:28   
Gina
Nas miceni je rojen 15.5., jaz pa sem sla konec junija na morje (resda slovensko), sama s tremi otroki. No, avgusta smo sli na Hr. vsi skupaj. Nobenih problemov ni bilo, moras pa racunat, da te hoce otrok zase in da od kopanja in pocivanja nimas nic. Jaz sem sla predvsem zaradi vecjih dveh, ki tako zelo uzivata na morju. Vsem nam je bilo OK. LP:):):)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dopust
15.11.2004 14:28:58   
pravljica
jaz verjamem da zame morje ne bo isto...ampak za sestrico in za atija bi pa lahko blo vsaj malo podobno dopustu...za mene bodo pa večerni sprehodi tolk lepši :)
sam še zmeri me skrbi za dokumente...jih dobiš v enem mesecu? vem da sem prvič kar nekaj časa čakala na rojstni list...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dopust
15.11.2004 14:39:46   
Anonimen
Mi smo imeli prvo osebno izkaznico pri 1 mesecu. Do takrat boš gotovo že prejela rojstni list. če pa ne, jih pa pokliči in povej, da ga rabiš čimprej. Na izdelavo osebne se cirec nekaj časa čaka, ampak, če se ne motim, velja tudi kartonček, nekakšno obvestilo, da je v delu + rojstni list. Vsekakor pa se prej pozanimaj na "mejnih organih", če slučajno še ne boste imeli vseg urejenega.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   dopust
15.11.2004 17:38:03   
NinaŠ
Mi smo rojstni list kar na Upravni enoti dvignili in takoj oddali vlogo za osebno izkaznico, ki smo jo prejeli v 5 dneh - Anže je bil star tri tedne, ko jo je imel.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
15.11.2004 19:07:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   dopust
15.11.2004 21:02:34   
Anja167
Kaj je pa s tistim A v imenu? Ali z drugimi kapljicami potem vitamina A ne dobijo ali kaj in kako to potem vpliva na razvoj?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dopust
15.11.2004 21:03:23   
Anja167
Ja, pišuka, kam sem pa to napisala? Sorry, bi morala na naslednjo temo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dopust
15.11.2004 23:05:39   
vess
Seveda boste lahko šli na dopust, samo ne komplicirat.
Jaz sem bila tudi full zakrbljena kako bo pa smo se imeli fantastično. Na morju smo bili prvič pri dveh mesebcih. Vsi smo res uživali in se spočili. Tako da smo dopust ponovili čez en mesaec v šotoru. Brez kakršnih koli problemov.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




ALI JE ZAKONSKI SVETOVALEC ŠE VEDNO TABU
carmencita

Ali bi poiskali pomoč zakonskega svetovalca, če v zakonu/zvezi škripa?

Nikakor NE (tujemu človeku nebi zaupala svojih intimnih težav v zakonu) (16%)

Mogoče (37%)

DA, SEVEDA (obrnila bi se po nasveti strokovnega zakonskega svetovalca) (46%)


Število vseh glasov: 123

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!