|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spi dete, spi
30.7.2007 9:26:07   
petrinja
zanima me, ali je katera prebrala to knjigo, in če njena metoda za uspavanje sploh deluje, ko tako zagotavlja, da uspeh je.user posted image

lp, petra

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spi dete, spi
30.7.2007 12:14:46   
tt79
Pri nas je uspelouser posted image user posted image user posted image

Samo moreš imet trdo voljo....

Najbolje si je v glavo vbit, da otroku ni nič hudega, da je tako prav za njega in vaju, pa bo šlo.

Nam je uspelo v 10 dneh, 3 dni pa smo imeli krizo....user posted image

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spi dete, spi
30.7.2007 13:48:29   
felicia
Kakšna knjiga pa je to?

In kakšen način uspavanja je?

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spi dete, spi
30.7.2007 15:07:10   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: tt79



Najbolje si je v glavo vbit, da otroku ni nič hudega, da je tako prav za njega in vaju, pa bo šlo.




Meni se to, da otrok zaspi v obupu, da ni nikogar, ki bi ga potolažil, ne zdi nekaj, kar bi bilo "nič hudega".
Meni se je zdela metoda prekruta. Vojaški dril.
Veliko bolj mi je všeč metoda E. Pantley, Otroško spanje brez joka v spanje.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spi dete, spi
30.7.2007 15:53:46   
Naja30
Veliko sem prebrala o tej metodi in ne vem, če bi meni to uspelo. Mislim prav meni. Ne vem, če bi bila sposobna pustiti svojo malo, da joka iz obupa, ker ni nikogar. Čeprav ponoči, ko se že n-ič vstanem in grem do posteljice, si včasih rečem, eh jutri jo bom pa pustila jokat! user posted image Pa ne morem.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spi dete, spi
30.7.2007 16:37:08   
ajja
Sem jo prebrala pa mi ni všeč. Jaz ne morem mojega fanta pustiti, da joka v nedogled. Ga je pa moj M naučil zaspati samega po nekoliko modificirani metodi iz te knjige. Malega je pustil v posteljici, ni ga dvigal, vendar je bil ves čas zraven in mu prigovarjal, ko je bilo najhuje pa ga je v posteljici božal. Pri nas je to delovalo pa niti dolgo časa ni rabil, da je zaspal sam (nekako po treh dneh), poleg tega pa sploh ni bilo veliko joka.

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?