|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater v Kranju!
12.7.2007 8:10:53   
sončica1
Dajte mi prosim povedat kakšne so vaše izkušnje z dr. Bartoničkovo v Kranju. Men so ji dali k so bli vsi drugi zasedeni pa moram rečt da sem kr mal razočarana. Vse je blo tko hitr konc tud vprašat jo nisem mogla tist k sem jo hotla. Se ji je mudil k so bli še drugi za mano. Sam dala mi je ena navodila za kopel za suho kožo k jo tamala sploh nima(vsaj jest tko mislim).

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater v Kranju!
12.7.2007 8:31:51   
mojčca
Malo poišči z iskalnikom, ker je enkrat že bila debata na to temo. Drugače so pa punce nad njo razočarane in jih poznam kar nekaj, ki so jo zamenjale.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu sončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater v Kranju!
12.7.2007 9:10:42   
*Uršula*
mi imamo dr bertoničkovo pa smo ful zadovoljni. Prej smo mel dr gizdavčič- ta je šele podn. bertoničkova je pa zuakon. Pri nas si vedno ko je kaj narobe ful časa vzame posluša, svetuje, nič ne komplicira z recepti in napotnicami, Še vedno nam je v vsem ustregla. MOgoče je mela ful sLlab dan pa gužvo pa je glede na to da je blo mogo če vse v redu malo pohitela.
Naše izkušnje so dobre. Imamo jo pa že odkar je prišla v Kranj 

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater v Kranju!
12.7.2007 9:21:23   
cmokec
Tudi mi imamo z njo izredno dobre izkušnje. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediater v Kranju!
12.7.2007 12:35:32   
N _ B
Sicer ni naša izbrana pediatrinja, je pa v času dopusta nadomeščala. Glede na kritike, ki sem jih slišala na račun nje, smo bili pozitivno presenečeni. Obakrat se je poglobila v simptome. Ni kar pisala receptov, temveč je hotela zadevi priti do dne.

Lahko le pohvalim njeno strokovnost in tudi odnos do otroka. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediater v Kranju!
12.7.2007 14:40:08   
rožica81
Živjo!

Tudi mi imamo dr. Bartoničkovo in smo zaenkrat zelo zadovoljni user posted image   user posted image  Ful se je posvetila sinu, svetovala in odgovorila na vsa moja vprašanja. Tako da... user posted image

LP

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?