|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna - mnenje
21.6.2007 13:55:20   
Baby
Ali ima katera tole doma?
Zanima me vaše mnenji? Kako se obnese?

Link





< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 21.6.2007 15:33:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna - mnenje
21.6.2007 17:20:50   
pikapolona2
Nimam...ampak po sliki sodeč je popolnoma nepraktična...a veš kolk je fajn imet spodaj vsaj kakšno poličko da imaš oblekce pa kakšno plenico, kremo ipd.....je pa mogoče to namenjeno da daš nekam v kopalnico kjer je spodaj bide? nevem predvidevam

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna - mnenje
21.6.2007 17:25:11   
Maxica
Se strinjam. Jaz imam tisto s predali. Noter imam vsa oblačila in kozmetiko za user posted image , vse je fino pri roki. Ta, za katero ti sprašuješ, samo zasede prostor. Potem raje kupi samo previjalno podlogo in previjaj na pralnem stroju npr.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna - mnenje
21.6.2007 20:26:14   
Anonimen
Ne ne, to ne bo ok.
Rajši kupi v Ikei kakšen navaden predalnik primerne višine. Prijateljica je imela enega super, pa ga zdaj na Ikeini strani ne najdem.
Nujno boš rabila predale!

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna - mnenje
21.6.2007 20:36:58   
pikapolona2
še to...meni je super če je spodaj zaprto se pravi da so ali predali ali vratca....da se prah ne nabira na cunjah in da vse na stran ne štrli.

Drgač pa imam jaz še nad previjalno poličko kjer imam zložene pleničke in kreme...spodaj pa vso Brinino garderobo. S poličke dol pa visi ena igračka ki poje in se tako ko jo prebvijam fino zamoti in se ne obrača in ne miga tako po previjalni.

Sploh pa ne kupuj tiste previjalne ki ima pod previjalno banico...stran vržen denar tista banica je uporabna ravno do enega 4 meseca...nato pa je ful premajhna. Imamo takšno pri babici in je brezveze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna - mnenje
21.6.2007 20:58:18   
karamela
Tudi jaz ne priporočam. Mora biti večja in imeti predale.  Se strinjam s predhodnicami.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna - mnenje
25.6.2007 20:25:27   
LUNA06
Ma ni šans!Je preozka in brez predalov.To je mogoče za prve dni, ko otroček še nič ne "muva".Ne vem no, si ne predstavlam, da ne bi mela ornk previjalke.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna - mnenje
25.6.2007 20:32:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ta, za katero ti sprašuješ, samo zasede prostor. Potem raje kupi samo previjalno podlogo in previjaj na pralnem stroju npr.


Enako. Ali pa previjaš kar na posteljici, če nimaš prostora.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna - mnenje
26.6.2007 10:06:26   
marelicaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ta, za katero ti sprašuješ, samo zasede prostor. Potem raje kupi samo previjalno podlogo in previjaj na pralnem stroju npr.


Enako. Ali pa previjaš kar na posteljici, če nimaš prostora.


ali pa na stari navadni mizi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: previjalna - mnenje
27.6.2007 15:04:34   
3T
Mislim, da je za takšno previjalno škoda denarja, potem raje kupi navadno previjalno blazino, ki jo lahko pogrneš kjer želiš, za to potrebuješ prostor.

Če ti ni odveč denarja, ti toplo priporočam, kot vse ostale, tudi jaz, PREVIJALNO S PREDALI, ti bodo res prav prišli. Jaz imam predale in previjanje izgleda tako, da z eno roko držim user posted image , z drugo pa iščem in jemljem iz predalov ( plenico, kremo, oblačila ).

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjalna - mnenje
27.6.2007 15:32:10   
Mateja82
Ta pa res ni praktična.
Kupiš lahko navaden predalnik. Zgornjo mizo pa daš delat po meri kolikor veliko želiš ali pa jo user posted image  sam naredi če je bolj spretne sorte. Dokupiš še podlogo in imaš praktično, uporabno previjalno mizo.

Mi smo dali vse skup delat mizarju po meri in se user posted image   pri 15 mesecih še vedno  gor previja.


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: previjalna - mnenje
27.6.2007 18:54:33   
Skaana
Moja izkušnja user posted image .

Ker sem bolj majhna, klasična previjalna pri meni ni prišla v poštev. Pa sem si pri starših izposodila kotni predalnik in kupila le previjalno podlogo. Čudovita pogruntavščina user posted image . Mala ni mogla pasti nikamor, ker imam na obeh straneh predalnike, dolžina je zaradi kotne izvedbe podaljšana, tako da jo še zdaj, pri njenih dobrih dveh letih z veseljem uporabljam. Moja prijateljica je to videla in zdaj si bo kupila navaden predalnik, ga postavila v kot, mizar pa ji bo po meri urezal leseno ploščo.

Zdaj, ko se bomo selili, je to edini kos pohištva, ki ga bom nesla sabo. Največji problem je pri previjalnih, da postanejo sčasoma premajhne.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: previjalna - mnenje
27.6.2007 21:59:20   
sonchica
jaz sem si jo dala pri mizarju naročit in mi je naredo po mojem okuso zato ker sem bila tečka nosečka in mi nobena ni ustrezala vedno je nekaj manjkalo pa je moj bil na robu obupa in je reku veš kaj peljem te kar k mojemu bratrancu - mizarju user posted image   !

Zato na slikci pa se nebi nikoli odločila , potem rajši res previjam na postelji al pa na mizi , ni predalov za oblekce, ne za kozmetiko ma čist brezvezna in nepraktična + veš ful fajn je če maš vse pri roki + ko si sama doma da ti nemore nihče priskočit na pomoč je res vredu če maš vse na kupo od pleničk do kozmetike itd...!

_____________________________



(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?