|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanima me
1.11.2004 15:23:43   
katyya
hay
Moja hčerka Nadja je stara 2 meseca. Težka je 5100kg.
Hecno je da ji doleočena oblačila številke 62 niso prav nekatera 56 pa. Zanima me pri kakšni starosti, teži so vaši otroci nosili številke 68, 74.

:rozica:

:metulj:

Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zanima me
1.11.2004 15:30:03   
ZARA
ojla...

ja...zara je zdej pri pol leta velika 67 cm,tezka cca 7kg in nosi st.od 62-74 cist odvisno je tud od cunjic,kolk so raztegljive...imam 1 body k je st.56 pa ji je se zdej prov...

paapaa :muca: Zara

(odgovor članu katyya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zanima me
1.11.2004 15:48:11   
dory
Nas tamal je velik 70cm in tehta 8,5kg..nosi pa oblacila od st.68,74 in 80..mam pa tud en body st.56, ki mu je se vedno prav,vendar pa v njem postaja rahlo dekoltiran ;)

(odgovor članu katyya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zanima me
1.11.2004 16:05:00   
Bela
Trenutno teže in velikosti našga:duda:ne vem ima pa štiri mesece in nosi bodije za eno leto starega, oblekice za pol leta do devet mesecev, res pa je da je zelo velik.
Čeprav sem opazila da mere oblekic ne vedno držijo, odvisno je od znamke in modela.

Lp;)

(odgovor članu katyya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zanima me
1.11.2004 16:20:07   
kimi
moj malček je star 6 mesecev nosi št. 68-74, 56 pa ne spravimo več gor niti ene cunjive. Sedaj tudi 68 postajajo malo majhne.

(odgovor članu katyya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zanima me
1.11.2004 17:22:51   
VALENTY
Naš malček je star9 mes. velik 75 cm in ima 12 kg.Že lep čas nosi večinoma obleke št.80,86,92,74 pa le v primeru,če je to kak večji body.

(odgovor članu katyya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zanima me
1.11.2004 19:20:08   
jagoda
Adam je star tri mesece, tehta 8350g in je velik 64,5cm.(Velik fant) Nosi pa oblačila št 68 in 74, ki so še malo velika.

(odgovor članu katyya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?