|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasti kravce
19.6.2007 10:32:53   
tančica
Kako kaj vaši malčki pasejo kravice? Moj je star 3 mesece in mu ne gre kaj dobro, kar misli da se mora z nogami nekam odrivati, glavico sicer premakne z leve na desno, da bi pa kaj dalj glavco gor držal pa ne...kdaj pa je pravi čas za kaj takega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasti kravce
19.6.2007 10:37:41   
Katrin
Naša user posted image  ni nikoli marala pasti kravic, zato je tudi nisem nikoli silila. Poskusila sem večkrat, a ne za dolgo...

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasti kravce
19.6.2007 10:49:33   
2.2.
ne se sekirat naša je prav tako nekje med 2-3 meseca lepo pasla kravice s tem da se je čez nekaj časa odrinila, večkrat poskusi pa boš videla da ji bo všeč, naša je zdaj 5 mesecev in je vsa ponosna da lahko pase kravice, ko ji ne paše se zvrne in se igra. počasi pa bo

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasti kravce
19.6.2007 11:56:05   
blue sky
Naš je šele pri 3. mesecu vzljubil pasenje kravic, zdaj pa kar vrešči od veselja, ko ga položim na trebušček.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pasti kravce
19.6.2007 12:13:37   
Nogavica
Naša je začela komaj nekje pri štirih mesecih, pa še to zelo nerada. Zdaj, pri skoraj sedmih mesecih je pa skozi na trebuščku.
Ko sem jaz pediatrinjo pri treh mesecih vprašala, kako to, da še ne pase kravic, je rekla, da ima še kak mesec in pol časa.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pasti kravce
19.6.2007 12:32:34   
Barči78
Naš Žan pa sam poskrbi, da lahko pase kravice, takoj ko ga odložim na hrbet, je že na trebuščku, pa ful uživa. Ga pa večkrat opazim, da se mu tudi ne ljubi več biti pri miru, bi kar šel naprej, pol pa vleče z rokami rjuho na postelji, igralno blazino, vse kar najde, samo da bi se prestavil, pa ne gre.user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pasti kravce
19.6.2007 12:36:33   
NAVT
Naš mali je doma bolj malo pasel kravice, ker se je naveličal. Pri treh - štirih mesecih pa sem ga v vozičku dala pasti kravice, tako da je spremljal dogajanje okoli. V taki pozi pa je zdržal tudi po slabo uro. Vmes si je malo odpočil, včasih zadremal. Kadar je positnaril, sem ga obrnila na hrbet, ko se je hrbta naveličal pa spet na trebuh.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pasti kravce
19.6.2007 23:21:45   
***pika***
Pri nas je začela uživati 'na paši' šele nekje med 5 in 6 mesecem, ko je tudi nehala polivati.
Prej je itak vse letelo iz nje, če je pasla krave, zato ji tudi ni ustrezalo.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?