|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne so glivice?
28.10.2004 21:14:48   
MINEJA
Naš fantek ima rdeče mozoljčke po ritki, ki so sedaj izgubili kapice in so take male ranice. Ali so to glivice?:zmeden::zmeden::zmeden:
Sedaj peremo s kamilčkami in mažemo ritko z Bepanthen kremo. :):):)
Ali je to OK?:zmeden:
Ali so to glivice in bi morali k doktorju?:zmeden:
A imate izkušnje s tem?:zmeden:

Hvala!:bravo::bravo::bravo:

:muca::muca::muca:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kakšne so glivice?
28.10.2004 21:18:33   
Seven*
Glivice. 100% Naj bo cimvec odvit, ritka naj bo cimbolj na suhem, ker gljive ljubijo vlago. Priporocam umivanje z hrastovim lubjem in susenje do suhega s fenom. Nas je tak uzival, ko sem ga fenala, da je kar nogice tiscal v zrak in se cisto umiril. :bravo: :bravo:

Glivice z Bepanthenom ne bos premagala. Kupi Prasko pasto.

Na tvojem mestu bi ubogala gospodicno Seven, ce pa ne bi bilo izboljsanja, pa bi hitro stekla k zdravniku. Hihi! Da ne bos prevec obupana, nam se je vnetje vleklo vec kot mesec dni, bilo pa je kombinirano bakterijsko in glivicno..

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kakšne so glivice?
28.10.2004 21:19:52   
filipinka
Ravno danes sem klicala pediatrinjo, da smo se naročili za pregled pri enem mesecu in sem ji omenila, da ima mali pikice po ritki, pa mi je svetovala Bepanten. Predlagala je tudi, da naj čimveč "luftamo" ritko, da naj mali brca, ko ga previjam.
Tako, da poskušaj z Bepantenom, mi smo tudi začeli in bomo videli kako bo!:sloncek:
Čao, V.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kakšne so glivice?
28.10.2004 21:27:34   
Seven*
Nam je Bepanthen pomagal, ko se je zadeva ze zacela celit. Vsebuje namrec snovi, ki pospesujejo celjenje ran in koze na prizadetih mestih..

Uporabili pa smo: Bepanthen, Praska pasta, BebiVAl, hladilno mazilo iz lekarn, Lapretovo mazilo, Lasepton.. Verjetno sem se kaksnega pozabla, ker sem kupila vse kar imajo na policah..

HAha. :)- :)-

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kakšne so glivice?
28.10.2004 21:40:52   
Annny
Tudi naša Naja je imela nekaj takega, ampak zelo malo. Pa je patronažna rekla, da niso glivice- naj umivam s hrastovim lubjem in mažem s praško pasto...po 2 dneh se je začelo luščiti, zdraviti.
Če pa so glivice, je rekla, lahko pomaga le Canesten (dobiš brez recepta)..

Lp

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kakšne so glivice?
28.10.2004 21:52:54   
BARBARA R.
Daktarin,Lamisil,Canesten,Praška pasta,.....100 predlogov,100 nasvetov,žal boš morala vse poskusiti.Vsak ima svoje mnenje kaj najbolj pomaga.Hči jih je imela na spolovilu in ritki,najbolj ji je pomagalo mazilo Daktarin.Zdravili smo se več kot en mesec.
Jaz sem jih imela na rokah med prsti,mi je pa najbolj ustrezalo mazilo Lamisil.Tudi se zdravila mesec dni.Šele na morju,ker je vse v zvezi z vodo delav mož,smo se rešili nadloge.
Res čimveč zračenja in pa umivanje ritke z olivnim oljem.Izogibati se vode.Planice Linostar so zakon pri teh težavah.Ne me vprašati zakaj,ker ne vem.Tako so svetovali in tako je bilo najboljše.Nikar pa ne uporabljati Pampers.
Čimprej se rešite glivic! res so trdožive!

:muca:

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kakšne so glivice?
28.10.2004 22:29:14   
Pepa-2
Mineja!
Če so glivice (najbrž so), nikar ne umivaj rite s kamilicami. Glivice ljubijo :)-kamilice in lahko boš uporabila 500 krem, glivice se bodo množile.:(:(:( Najbolje, da obiščeš pediatra, pa ti bodo oni predpisali zdravilo. Glivice so res trdovratne...:grrr: LP:)

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kakšne so glivice?
29.10.2004 9:59:51   
malika
Lahko, da je soor, ki ga povzročijo prav te glivice. Sama ga ne boš pozdravila, zato kar pojdita do pediatra, da mu predpiše kremo(ali kapljice). pa nič sladkega mu ne dajaj(sok, sladica,...), ker to še pospešuje razvoj kvasovk.

Dobro uredita.:)

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kakšne so glivice?
29.10.2004 12:47:28   
petra + zoja
hello,
ne rabiš po pomoč k zdravniku, kupi v lekarni Canesten, in namaži 3X na dan in čimdlje ga po namazani rutki pusti odkritega!

Pomaga 100%, preverjeno, ker je naša mala imela to prejšnji teden!!!!!

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kakšne so glivice?
30.10.2004 22:10:45   
MINEJA
Hvala vam za pomoč. Danes sem kupila Canesten in bom začela z njim, čeprav gre malo naboljše. Če pa ne bo še ok, grem po praznikih k pediatru.
Še nekrat hvala!

:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dež


Ko začne rahlo deževati, kaplja po kapljo, takoj odprete dežnik ali počakate, če bo nehalo ali bo začelo bolj deževati?

dežnik (20%)

počakam (80%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!